Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро ми излезе съобщение за актуализация на софтуера на телефонът ми Samsung Galaxy J5. Имам следните въпроси: някой актуализирал ли си е неговото J5 и как му се струва? Как мога да разбера до коя версия ще ми го ъпдейтне? И при ъпдейта ще ми се изтрие ли информация от телефона и ако да каква - приложения, контакти, снимки? Предварително благодаря за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип всички лични файлове и настройки се записват във временна папка и след приключване на актуализацията се връщат на мястото си. Не би трябвало да се изтрие нищо. А ако снимки, документи и пр. са записани в СД карта, тогава това е още по-сигурно. Протичането на актуализацията зависи от нейното съдържание. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от DarkEdge
      На някои системи с Windows 7 Месечната актуализация KB4093118 продължава да се инсталира.
      Проблемът се наблюдава при системи с поне 2 мрежови карти.
      Единият начин за решаване е да се забрани неактивната мрежова карта и така да се инсталира KB4093118
      Другият вариант е да се използва  допълнителната поправка KB4099950
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от Toni_995
      Здравейте преди няколко дни си взехме тв Samsung 55MU6172 имаме проблем ,като влезнем в интернет и цъкнем на сайт със филми без значение  кой дава обложките на филмите с различен цвят ще добавя снимки. Моля някой който разбира да ни помогне , благодаря ви.  

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.