Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,
Инсталирах играта (reloaded версия) искам да играя мулти. Имам регистрация в сайта на Rockstar, когато съм в играта избирам опцията "online" и ме пиши нещо "да вляза в акаунта си за Social Club" имам я инсталирана обаче не тръгва, потърсих и програмата FiveM  няма я никъде в нет-а, а играя GTA-то в компютъра си. Не съм много сигурен точна какво е проблема, но в нет-а четох за сървърите на Rockstar са били някакви гадни и забутани в смисъл трудно може да имаш достъп до сървърите им.
Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, miniboy написа:

Здравейте колеги,
Инсталирах играта (reloaded версия) искам да играя мулти. Имам регистрация в сайта на Rockstar, когато съм в играта избирам опцията "online" и ме пиши нещо "да вляза в акаунта си за Social Club" имам я инсталирана обаче не тръгва, потърсих и програмата FiveM  няма я никъде в нет-а, а играя GTA-то в компютъра си. Не съм много сигурен точна какво е проблема, но в нет-а четох за сървърите на Rockstar са били някакви гадни и забутани в смисъл трудно може да имаш достъп до сървърите им.
Благодаря предварително!

С пиратската версия се играе само сингъл пич. За другото се плаща. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hristo Naydenov
      Здравейте! Отскоро пак се зарибих с Left 4 Dead 2, но установих, че много малко българи и читави сървъри могат да се намерят из стийм(или може би аз не търся където трябва). Та идеята ми е ако има зарибени да поцъкаме кампании или versus да вземем да се посъберем и в teamspeak ще си лафим и ще играем. Пишете тук, ако има желаещи. Лек ден на всички! 
    • от Darkuss
      Здравейте искам да си изтегля майнкрафт от замунда и да играя заедно с приятели , но не знам точно коя версия да изтегля и как точно става , няколко пъти съм пробвал със различни версий но се не се получава ... :/
    • от Impossiblecho_10
      Здравеите,можете ли да ми предложите игри в ,които много лесно и бързо се прави сървър  в който може да влизат лесно всичките ти приятели но не искам gta нито minecraft  някоя друга игра .Видео картата ми е :ATI Radeon X1200 Series.На Windows Xp съм .О,и видео картата ми е 128mb не предлагаите от новите игри защото няма да ми тръгнат да не са с талкова хубава графика като на Gta IV .Сещате  се искам от по-старите игри.

Благодаря предвартелно
    • от Angelchooy
      Здравейте.
      От скоро имам един проблем с multiplayer игрите. Като вляза да в някоя игра не мога да играя дори 10 минути и ми забива компютъра. На някои игри ми отбива, но например на CS:GO не отбива и трябва да го рестартирам. Та ако някой може да помогне ще съм много благодарен. Ето и параметрите на компютъра. Видео картата е AMD Radeon HD 6570 1GB, RAM 2GB, AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ (2 CPUs) 
      2.1GHz.
    • от FuriousBanana
      Здравейте! Търся игри, независимо от жанра, които да поддържат от 4 нагоре играчи онлайн. Моля давайте предложенията си и ако може сложете към тях линк към ютуб или снимка. Благодаря! 

Едит: Всички знаем за League of Legends и Dota  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.