Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с windows 10 . Много хора ми казаха, че този windows бил бъгав и затова реших да ви попитам тук да разбера дали има решение на проблема . Значи проблема е следният :  Когато направя лаптопа да заспи и го включа тогава започват бъговете . Естествено не всеки път е така , понякога  започва да прай проблеми към 4-5 -тото включване . Бъговете, които ги прави са , че старт менюто часовника известията  и почти цялата лента отдоло не работят икноките само онези които аз съм закачил като Opera , skype и др. иначе вградените от widnowsa където са не ми ги отваря .. Другия проблем е за яркоста, аз защото  когато пече слъце вдигам яркоста и когато е вечер я намалям, но като влезна в настройките да я регулирам не става нищо като движа това там наляво и надясно не дава никакав резултат. И като цяло единственото което оправяше този проблем  бе рестарт . А трябва да има и друг начин ако има някой начин който не изисква преинсталация ми кажете, иначе съм 80% склонен да минавам на 7-ца . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, BlazzgroM написа:

А трябва да има и друг начин ако има някой начин който не изисква преинсталация ми кажете, иначе съм 80% склонен да минавам на 7-ца .

Обновяване на BIOS, драйвери за захранване, чиста инсталация на 10, връщане на 7. Може и в обратния ред;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробване на по нов бюилд.

Ако е с актуален бюилд да пробва с една версия предходна или да почака нов бюилд. Ако с всеки бюилд е така тогава да се тръгне по байоса.Чиста инсталация е препоръчителна.

Аз също имам бъгове на пред последният бюилд но понеже не ми е основна ос нямам реакция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.