Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В Бургас има заглушаване на мобилните телефони в затвора, обаче това създава неудобство на тези които живеят и работят около затвора, а там е промишлената зона на града и има мн. фирми на които бизнеса им е свързан с телефона

Да ми кажете идея как мога да филтрирам тези смущения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

В Бургас има заглушаване на мобилните телефони в затвора, обаче това създава неудобство на тези които живеят и работят около затвора, а там е промишлената зона на града и има мн. фирми на които бизнеса им е свързан с телефона

Да ми кажете идея как мога да филтрирам тези смущения

Просто трябва да се пусне жалба към КРС и те ще решат проблема. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Просто трябва да се пусне жалба към КРС и те ще решат проблема. 

мобилните оператори казват че нищо немогат да направят, мислиш ли че те не са опитали пред КРС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, AlkatrazBG написа:

Ползваш това  :)

знаех си че някой ще изтърси това, там БТК няма кабелна мрежа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мобилните оператори, а вие трябва да внесете колективна жалба и оплакване към КРС. Сам казваш, че там има много фирми.Причината може да не е умишлена, а да има наистина технически проблем.

Колеги проблема е сериозен. Хубави шеги са, но нека все пак да се опитаме да помогнем.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блонди ти  или си глупав или се правиш на извънредно глупав .  Как си представяш да се  изолира заглушаването  мойто момче ?  Това нещо е направено заради затворниците  и няма технология с която да  ограничат  сигнала до  оградата  и вече на тротоара да  не се случва нищо. Техника за заглушаване имат военните ведомства  а простите потребители на форумите са гледали  филмите за Дйемс Бонд. Щом оператора който печели стотици милиони ти казва ,че  не става работат ти кой точно  си та да заглушиш  честота  която даже си нямаш понятие каква е  ? За да спреш това смущение ще ти трябва техника за няколко милиона  лева   с която  да  заглушиш техния паразитен сигнал. Я си бръкни в портфейла и ми кажи имаш ли пари за такава техника ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

напоследък много предприятия ползват заглушители за да не се нарушава ритъмът на работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

надявах се на някаква електроника да е залепя с поялника след антенката в мобилния телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

що в твоя подпис, постоянно ми се сменя IP-то?

Редактирано от манго (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съберете се няколко човека и говорете със управата на затвора. Да заглушаваш сигнал е сериозно престъпление и те го знаят ама....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съберете се няколко човека и говорете със управата на затвора. Да заглушаваш сигнал е сериозно престъпление и те го знаят ама....

като е сериозно престъпление, защо го ползват предприятия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, манго написа:

като е сериозно престъпление, защо го ползват предприятия

Ако заглушаваш твоят собственост не е проблем. Проблема идва когато го правиш на чужда територия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@AlkatrazBG го е обяснил най-добре! Използваната техника от затвора, за заглушаване на сигнала на мобилните оператори, няма как да се ограничи до точно определена територия. Именно за това, се заглушава и сигнала извън него. Те няма какво да направят, не могат да филтрират до точно определено място. Със сериозна модификация на техниката си (не че знам с каква точно разполагат те), може и да се намали пространството, в което сигнала се заглушава, но не може да се определят напълно неговите граници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако следваме логиката  сигнала  се заглушава за всички оператори :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като всички оператори в България за телекомуникационни услуги използват точно определени работни честоти на мрежата си, заглушителите действат за точно тези определени честоти, така че е най-вероятно всички се заглушават. Инфраструктурата, ако е по-стара, може да няма подобно заглушаване за 4G услугите, но пък не е трудно и това да се направи, ако вече не е направено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би IP телефон или нещо друго с антена която е поотдалечена и насочена към предавателите на оператора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катюша ще свърши работа :D  Смея се на глас хахахахаха

Законния начин е със жалби. Незаконния е да се промъкнеш и да им счупиш "тапите" :) То тапи за тапи няма 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

информацията че се заглушават операторите идва от служител в затвора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, eminem_vr написа:

Законния начин е със жалби.

То щото всичко в България става със жалби дето се хвърлят в кошчето затова сме си така "добре".

Всеки пуска жалби, жалби, жаби... и накрая нищо

Само не разбирам защо ще заглушават и то точно в затвора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, ice_lion__01 написа:

Само не разбирам защо ще заглушават и то точно в затвора?

Няма и да го разбереш, защото нищо не заглушава затвора.
Някой си е направил гаргара с тях и сега им гледа сеира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, algor написа:

Няма и да го разбереш, защото нищо не заглушава затвора.
Някой си е направил гаргара с тях и сега им гледа сеира.

http://politikata.net/207006/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82-%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D1%89%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B2%D0%B0/?ref=last

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.