Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте покривам изискванията за FIFA 07 даже съм ги и надвишил на лаптоп съм но имам проблем в менюто когати си правя схемата адски лагва и върви бавно когато играя на терена също но когато вкарам гол или топката излезе АУТ играта върви просто перфектно... някакви идеи??? 

Също така когато дават радоста на играча като вкара гол пак не м исече и върви перфектно... 

А проблемът с Minecraft не знам какъв е едно време я играех със 50 FPS вървеше много добре са я иснталвам и насича.... Гледах настройките висчко е ок.... Някакви идеи?

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа ти е слаб за игри. Не искам и да знам какъв модел е щом се мъчи с фифа 07. Когато топката е в аут или играча се радва не ти върви играта а просто клипче. Няма как там да насича. И на филмите не насича предполагам. Намали резолюцията и каквото там още може докато се качи поне до 25-30fps да може да се играе ако може. Майнкрафта същото. Сваляш видео настойките докато стане като да може да се играе. И си му поглеждай от време на време температурите при игра на тази антика, да не се опече и да иде в кофата. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре .... кажи му модела на тоя лаптоп. Пиратска ти е предполагам фифа 07. Да не е бъгнат торента? 

Съмнява ме че ти лагва в майнкрафт пък играеш фифа 12 "без проблем" :) Не искам да споря. Не искам да те обиждам че ти е слаб лаптопа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не друг приятел също я има и няма този проблем.... Ами сече може би нещо трябва да се пипне или да се кракне не знам аз гледах търсих и нищо.... модела ми е Dell Inspiron N5110

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами слабичък си е за игри, ама не е какъвто си го представях :) Фифа 07 трябва да ти върви на макс настройки дори с това видео - очевидно след като е игра на 10 години. Майнкрафта разчита главно на процесора така че и там трябва да си почти на макс. Намали му чънк рендъринг на 12 и виж дали ще се оправят нещата а всичко друго трябва да си е на макс. Пиратски ли е и той? За фифата виж друг торент. Може крака да не е добър.

Да не прегрява лаптопа? 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е чистен и не прегрява... Просто тря нещо да се пипне за да се оправят за това пиша и тук някой ако е имал тоя проблем да може да помогне...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че когато играеш, играеш с външната видеокарта? Доколкото видях информация за твоя лаптоп, то трябва да си с GT 525M, която не е бърза, но е поне два пъти по-бърза от вградената. Има един вариант за забързване на игрите и в частност на Minecraft. Преди време гледах клипче, където човека си забързва играта чрез намаляване качеството на текстурите;

2016-05-14_103125.jpg

Това е изкуствено увеличение на кадрите. Вместо опцията в Global Settings  е добре да добавиш Minevraft  в Program Settings и там да промениш Texture filtering. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наприх ама и това не помага на Фифата.... Нещо се ебава и не знам какво..... като играя на терена също и дръпна топката в моето поле и има по 1 2 ма играчи ан екрана лага се губи ...... Не знам защо прави така на Фифа 12 нямам този проблем...

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.