Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам следния проблем не мога да сейфам файлове на диск C . Доколкото разбирам има някаква защита. Един приятел ми помогна с настройката но вижте на снимката ми излиза това . Аз съм с windows 7    и на  диск  C  ми е операционната система. Моля помогнете ми да направя коректно настройката защото е много важно . Благодаря много !!!!

фффффф.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добави в правата над диска и името на вашия профил:

Десн клик по C диска->Properties->раздел Security->бутон Edit->бутон Add->бутон Advanced->бутон Find Now->в списъка намерете името на профила и кликнете двукратно по него и кликнете бутон ОК. Бутон Apply, потвърдете предупреждението->OK->ОК

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са документи, защо изобщо трябва да ги записваш на C: ?... 

На системния дял е добре да има само операционна система, и програми. За да може в случай на нужда да се преинсталира без загуба на информация. А и да не се пълни излишно.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип на диск С нямат място никакви потребителски документи, особено в кореновата директория (С:\)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.