Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми кабел DVI за този монитор ACER 24 S240HLBID LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е необходим някакъв специален кабел. Отиваш в Technopolis или Technomarket или някоя компютърна фирма и си купуваш DVI кабел. Обикновено са DVI-D и такъв ти е необходим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега съм със HDMi обаче целия кабел не иска да влезе нещо във монитора влиза но не и във кутията отзад и пише всеки път като го рестартирам или включа cabble is not coneccting\

а този http://www.technopolis.bg/bg/Cables/Cable-ROYAL-HDMI-M---DVI-D-M-19p-3-0M/p/523419

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са спецификациите на компютъра? Не разбрах успяваш ли да изкараш картина с HDMI или не. При мен ако компютърът не е включен, също ми казва, че кабелът не е включен, но иначе работи. Това е особеност на видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, plamenbm86 написа:

Какви са спецификациите на компютъра? Не разбрах успяваш ли да изкараш картина с HDMI или не. При мен ако компютърът не е включен, също ми казва, че кабелът не е включен, но иначе работи. Това е особеност на видеокартата.

да изкарва си картина всичко 

GB H110M-DS2 LGA1151 
i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX 
8GB DDR4 2133 KINGSTON 
Zalman Case ATX Z1 NEO 
XFX TS 430W 80Plus Bronze Power Supply P1-430S-XXB9 
ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре вземи кабел който си е DVI и в двата края и ако компа ти е до монитора няма нужда от по-дълъг от 1.8м кабел.

На сайта на Техномаркет има един куп DVI кабели на цени от 2 до 5 лева все ще имат някой от тях в наличност.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/bg/Cables/Cable-ROYAL-HDMI-M---DVI-D-M-19p-3-0M/p/523419 ще свърши работа, но според мен не си струва парите. Мисля, че някои видеокарти нарочно не подават сигнал през HDMI когато са изключени. Предполагам заради телевизорите, които май превключват на HDMI като засекат, че е включен кабел. Това съм го тествал на моя компютър. С видеокартата няма никакъв сигнал към монитора, когато няма картина, но когато пробвам същото с HDMI на  вграденото видео, не се появава съобщение за липсваш кабел. Просто заспива.

Вярно 3 метра кабел е доста дълъг. Само ще се пречка. Естествено можеш да сложиш най-обикновен DVI кабел.

Редактирано от plamenbm86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кабела е малко по-дълъг - това не е проблем. Проблем ще е, ако човекът реши например да си премести компютъра от другата страна на бюрото и се окаже, че кабела не стига. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.