Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си взема iPhone. Гледам във олх има доста реплики на 6S със 64ГБ и работят със ios. Та може ли някой по запознат да ме светне каква е разликата между реплката и оригинала ? И кое е по-добре да си взема 6S 64ГБ реплика или 5 16гб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, JoRkA написа:

Здравейте, искам да си взема iPhone.

Щом искаш iPhone си вземи iPhone ама репликата не е такъв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но просто като гледам няма никаква разлика. По не външно. И двата работят със иос9. Иначе мнение за 5 16гб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, JoRkA написа:

Съгласен съм, но просто като гледам няма никаква разлика. По не външно. И двата работят със иос9. Иначе мнение за 5 16гб ?

Като ги гледаш на монитора през компютъра може и да няма разлика. Като ги пипнеш обаче ще я усетиш веднага.
Другото което искам да ти поясня че няма как реплика да работи с iOS. А това че на някоя реплика някъде из менюто пише iOS9 това не означава че работи с ОС на Apple нали ? Няма как реплика да зареди магазина и изтегли приложение от AppStore.

Мнение за iPhone 5 16gb ли ?
Малко са стари за днескашна дата и може да се задъхва малко с iOS9 но за тези пари толкова. Моя съвет е да търсиш поне 5S така че и кога излезе и следващата iOS да се държи прилично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С репликата само главоболия ще си докараш. 5s е по-добрия избор, но ако нямаш пари за него, въобще не се занимавай с iphone. За същите пари, които искат на чистите 5ци, можеш да вземеш андроид с много по-добри характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5S сами малко скъпички. Гледам цените варвят 400лв нагоре. Затова съм се спрял на 5. Имам брадовчед който има 5 16гб и всичко е ок. Ъпдейтнал го е до исо 9 и сичко е ток. Вика само че мястото не му стигало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти явно си го решил вече....взимай един и се кефи. Аз лично, не бих дал толкова пари за телефон на 4 години. А какво толкова врете в тия телефони, та не ви стига мястото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, firestarter написа:

Е ти явно си го решил вече....взимай един и се кефи. Аз лично, не бих дал толкова пари за телефон на 4 години. А какво толкова врете в тия телефони, та не ви стига мястото?

Е как какво ! Всички що е MP3 от pc-то трябва да е и в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, какво обяснявате, че бил стар. Важното е да има отгризана ябълка на гърба. Нищо, че после не можеш да си платиш билетчето за автобуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реплика в повечето случаи е синоним на боклук. Поне при мобилните телефони. Изобщо не е с никаква ios ментето не се заблуждавай. Ама ако много прилича хората като те гледат и ще си викат : "ехаа тоя си е купи айфоня! Гъзар!" Пък няма значение че забива, нищо не може да се инсталира и пада батерията за 2 часа например. Нали търсения ефект си го има.

Както ти казаха за тия пари дето ще вземеш 5-ца има доста добри андроид телефони. Мислех че само американците са толкова ...... че да купуват нещо в пъти по-скъпо само заради марката. Ама много бързо ни прехвана тяхната глупост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Iphone чисто нов да 6с+ да ми подарят няма да го взема какво остана за реплика ? :D 

Има за тези пари доста прилични андроид телефони които ти гарантирам, че хич няма да се по зле от ябълката.Но както казаха и по-горе щом е за гъзарията давай :D Обикновено притежaтелите на айфони са кифли и "играчи" които го ползват за гъзария не за друго,функциите му не са извънземни така, че не разбирам тази мода към ябълките ? Аз лично ползвам Самсунг и съм повече от доволен, но то зависи и за какво ще го ползваш де, ако е само за снимки,социалки и т.н върши работа.На мен ще ми е абсолютно безполезен тъй като с Ноута се налага и да върша работа, но различни хора различни вкусове.Купувай го само гледай да не е репликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, дайте предложение тогава за телефон до 350лв най-много! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора ръка или нов?

Чака ли ти се поръчка от Китай или не?

Държиш ли на гаранция или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та поръчах си вече. Iphone 5 16gb чисто нов запечатан. Залежала стока. Но дилъра който го продава дава 6 месеца гаранция. Иначе от китай не ми се чака (не плащам преди да видя). Гаранция препоръчително е да има. Предлагайте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.