Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
vELiNiO

Търся симулатор на амплитудна модулация

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябва ми програма, която да симулира амплитудна модулация на сигнал по зададени: вид на сигнала, честота на повторение, ширина на импулсите и амплитуда на немодулираните импулси. Трябват ми осцилограмите и спектралните диаграми на модулирания сигнал, затова смятам, че ако може да се направи симулацията на АМ ще стане най-лесно снемането им. Ако се сещате и за други начини, ще бъда благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е, че трябва да реша една задачка и в университета по принцип в упражненията сме симулирали амплитудна модулация с MATLAB. Въпроса е, че сега правя нещата по същия начин, но нещо не излиза точно това, което трябва и не намирам къде да вкарам данните, за да ми изкара графиката. Ето какво излиза и какво е условието на задачата. Малко на друго обърнах темата, за което съжалявам, но все пак се надявам някой да помогне.

Клипборд01.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.