Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с батерията на Samsung Galaxy S3 neo 9301i

AstralGirl
 Сподели

Препоръчан отговор

О да, определено щом имаш таква възможност, действай смело. Иначе чисто протоколно даже е с 1 долар по-малко, отколкото я взех преди година. Явно още има такива батерии, смятай :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 60
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 8 минути, AstralGirl написа:

Ами по мое мнение дори да кажат, че ще се оправи с нова батерия, аз самата не искам. Телефона е почти на 5 години, ако му се вземе батерия ще му е 3-та. И до кога така все нови и нови батерии, то може и да не се продават вече такива знам ли.. 

Имах предвид, че щом ще се ползва от друг преди да се занесе в сервиз да му се върнат фабричните настройки и евентуално след това ако има смисъл да се купува батерия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, AAUUXX написа:

Имах предвид, че щом ще се ползва от друг преди да се занесе в сервиз да му се върнат фабричните настройки и евентуално след това ако има смисъл да се купува батерия. 

Ясно.. не знам след тази оферта, която имам..просто на мен самата не ми се занимава с този телефон. И да му се вземе батерия, до кога така? До след 2-3 години като пак се развали.. Просто няма смисъл. За всеки случай ще го дам на колегите техници но...аз самата не искам да го давам друг да го ползва, пък било то и собствения ми баща. Съжалявам ако звуча кофти, с казаното туко що, но си е така...

преди 3 минути, badsector написа:

О да, определено щом имаш таква възможност, действай смело. Иначе чисто протоколно даже е с 1 долар по-малко, отколкото я взех преди година. Явно още има такива батерии, смятай :D

:) Дори да има такива батерии аз самата не искам да се прави, не искам да го давам друг да го ползва, пък било то и баща ми.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те, ако са познати техници и няма да ти искат пари за диагностика го дай поне ще имаш реална информация за състоянието му. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Разбирам те, ако са познати техници и няма да ти искат пари за диагностика го дай поне ще имаш реална информация за състоянието му. 

Ами....колеги са ми. Тоест те поддържат служебните ни компютри в работата. :) Ще го дам, (и ще им кажа, да кажат, че не става и няма смисъл да се прави). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох цялата тема и съм в шок и  потрес........................
Ако не е тайна каква работа вършиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Танер Заит Расим написа:

Изчетох цялата тема и съм в шок и  потрес........................
Ако не е тайна каква работа вършиш?

Не е от значение какво работя, всичко това с телефона ми е заради племенника ми. Да не мислиш, че нарочно съм го чупила.. Моля без излишни коментари ако те са цел подигравки. Чао.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На умрял кръв не се прелива,тоя телефон явно отдавна е за рециклиране .Може да се опита с префлашване на ром-а ...............Имам 4 годишно леново а 536 още си е с оригиналната батерия ,но е с къстъм ром .Стоковия като паднеше под 50% батерията и изведнъж пада на 0 и се изключва.

Линк ............ако ти се занимава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, AstralGirl написа:

Не е от значение какво работя, всичко това с телефона ми е заради племенника ми. Да не мислиш, че нарочно съм го чупила.. Моля без излишни коментари ако те са цел подигравки. Чао.

Не се подигравам, но и други теми съм ти чел, държиш се незряло, задаваш безсмислени въпроси на които вече сама вече си си отговорила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.02.2019 г. в 10:32, Иво Димов написа:

На умрял кръв не се прелива,тоя телефон явно отдавна е за рециклиране .Може да се опита с префлашване на ром-а ...............Имам 4 годишно леново а 536 още си е с оригиналната батерия ,но е с къстъм ром .Стоковия като паднеше под 50% батерията и изведнъж пада на 0 и се изключва.

Линк ............ако ти се занимава

И аз съм на това мнение, като цяло телефона работи, само това е, че батерията пада рекордно бързо, щепсела на зарядното вече не работи и го зареждам само с кабела през лаптопа. Това е единия проблем, другото, което забелязах вчера беше например отключвам го и ми показва два различни часа, едното е, където показва, часа, времето (ако е посочено времето например) то е с голям шрифт, то например показва 10:30, а отгоре до иконката на батерията, показва примерно 13:30 и не се оправя докато не го рестартирам. Или забива и тъча не реагира пак докато не махна батерията и не го включа. 

на 9.02.2019 г. в 11:46, Танер Заит Расим написа:

Не се подигравам, но и други теми съм ти чел, държиш се незряло, задаваш безсмислени въпроси на които вече сама вече си си отговорила.

За мен темата е приключена аз до дни ще имам Galaxy A6+  А за този питам дали има смисъл да се ремонтира защото баща ми иска да го вземе той.  Затова питам толкова за този, дали има смисъл да го дам на колегите техници да го оправят и да го дам на баща ми, или да му кажа просто, че не става да се оправи, а аз пак да си взема новия. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 16.02.2019 г. в 12:40, AstralGirl написа:

И аз съм на това мнение, като цяло телефона работи, само това е, че батерията пада рекордно бързо, щепсела на зарядното вече не работи и го зареждам само с кабела през лаптопа. Това е единия проблем, другото, което забелязах вчера беше например отключвам го и ми показва два различни часа, едното е, където показва, часа, времето (ако е посочено времето например) то е с голям шрифт, то например показва 10:30, а отгоре до иконката на батерията, показва примерно 13:30 и не се оправя докато не го рестартирам. Или забива и тъча не реагира пак докато не махна батерията и не го включа. 

За мен темата е приключена аз до дни ще имам Galaxy A6+  А за този питам дали има смисъл да се ремонтира защото баща ми иска да го вземе той.  Затова питам толкова за този, дали има смисъл да го дам на колегите техници да го оправят и да го дам на баща ми, или да му кажа просто, че не става да се оправи, а аз пак да си взема новия. Това е.

Че тя започвала ли е темата, аз още умирам от любопитство да науча какво бачкаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване