Премини към съдържанието
JoRkA

iphone 5 проблем с камера и фенерче след ъпдеит

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера си ъпдейтнах телефона. И след ъпдеита задната камера и фенерче спря да работи. Някой имал ли е такъв проблем и намерил ли е решение. Телефона го имам от 2-3 дена. Ще съм много благодарен ако някой има решение и ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си включил някъв режим за спестяване на енергия ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не камерата стои черен екран. И като цъкам там да сменя предна / задна. Сменя на предна всичко точно. Кат натисна да върна задната ми изписва че телефона е загрял и трябва да се охлади. А дефакто не е. Гледах във други форуми имат същия проблем но не намерих решение.

Редактирано от JoRkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона го купих от един човек от варна. Имал залежала стока "уш чисто нови". Като получих телефона си беше запечатан спор няма. (може и тои да го е запечатал) Кутията обаче е на 16гб ( аз поръчах такъв ). А телефона е 32гб. И съответно имеи на телефона и този на кутията е различен. Това да го оставим на страна. Момчето каза че ако отида във Варна при него ще го оправи. Вика за 30 мин си готов. Имал сервиз или нещо такова. Обаче не ми се ходи до Варна само заради това понеже сами около 100км. И гледах във интернет че това е от ъпдейта. ( понеже забравих пасс код и се наложи да ресетна и ъпдейтна през iТunes ) Телефона не е реплика във това съм 100% сигурен. Надявам се някой да има идея как да го оправя без да се разкарвам до Варна ... Благодаря за бързите отговори :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито, дано само това не работи. Не се научихте въпреки стотиците теми по форумите описващи измами.

Ако купувам апарат втора ръка първо търся във форумите на марката, избирам обява на потребител с много мнения и дълаг стаж във форума, измамниците бързо ги разкарват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, JoRkA написа:

И съответно имеи на телефона и този на кутията е различен. Това да го оставим на страна.

Кое да оставим на страна ? Това си е измама. Тоест лъже те че ти продава нов телефон.
Залежала стока !!! Ха ха .

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JoRkA написа:
Здравейте, вчера си ъпдейтнах телефона. И след ъпдеита задната камера и фенерче спря да работи. Някой имал ли е такъв проблем и намерил ли е решение. Телефона го имам от 2-3 дена. Ще съм много благодарен ако някой има решение и ми помогне :)

Честито!
Добре дошъл в клуба на Изгорелите непослушни всезнайковци.
Не знам с 200-300-500 лева ли си изгорял, но колкото и да са, явно са ти били лесни пари, за да ги хвърлиш на вятъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

390лв съм бройл. Ето линк към обявата: http://olx.bg/ad/nov-cheren-byal-iphone-5-16-32-64-zavodski-otklyuchen-ID5Ggb6.html#4ae7f2ca28 (надявам се не нарушавам правилата). Ще ходя да се видя с този човек. Да оправим проблема с камерата. Иначе не прилича на измамник. Винаги отговаря по-могна ми даже при рестра и ъпдейта. Не знам. Ще видя тия дни да отскоча до Варна да се срещна с него. Каза да отида да му направи диагностика и да оправи проблема с камерата. Ако някой го познава да каже що за човек е. И да съгласен съм че съм се прекарал с това. Тои също нямаше отговор на въпроса ми защо във кутия на iphone 16gb вътре има 32gb...

Редактирано от JoRkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо след ъпдейта на текефона спря да ми работи камерата и светкавицата.... Някой да ме посъветва какво да правя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.07.2017 г. в 16:50, Bojo Iwanow написа:

Защо след ъпдейта на текефона спря да ми работи камерата и светкавицата.... Някой да ме посъветва какво да правя 

Аз имах същия проблем и ходих на сервиз. Смениха камерат и всичко се опраи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.07.2017 г. в 16:56, JoRkA написа:

А, колко ти струваше? ☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.07.2017 г. в 16:19, Bojo Iwanow написа:

А, колко ти струваше? ☺

Нищо аз го купих от един който ги реновира. Тоест изкупува стари учукани чупени прави сменя чаркове и дава 1г гаранция. И тои беше още на 1 месец. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.07.2017 г. в 16:56, JoRkA написа:

А, колко ти струваше?

Редактирано от Bojo Iwanow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bojo Iwanow написа:

А, колко ти струваше?

Не четеш ли ?

на 14.07.2017 г. в 17:36, JoRkA написа:

Нищо аз го купих от един който ги реновира. Тоест изкупува стари учукани чупени прави сменя чаркове и дава 1г гаранция. И тои беше още на 1 месец. 

Предполагам е около 40/50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.