Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Тъкмо си взех Lg g4 и по мненията, които чета MM 6.0 update-a е доста важен за машинката - оправял проблема с прегряването при използване на камера(?). Така де, въпреки че ми дава че съществува такъв ъпдейт не ми позволява да го изтегля, защото не се свързва със сървъра. Гледах из нета че доста други хора имат подобен проблем, но решение не намерих освен force stop app/hard reset phone. И тъй като съм доста нов искам да попитам 1. Това работи ли? 2. Ако да, как да го направя? и 3. Ако не, как да ъпдейтна до 6.0

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай го. Освен това, пак ще ти се наложат фабрични настройки след като направиш ъпдейта. (ако искаш да работи гладко)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В българския андроид форум има направен стъпка по стъпка туториал как да флашнеш ММ :) Бих ти препоръчал него като ползваш опцията refurb(да форматираш телефона). Изтегли си 20г кдз от съседната тема пак от там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.