Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво не съм направил

2016_05_19_05.58.21.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си ги написал на български, сигурно не ти ги разчита. Аз мисля, че е така, защото не използвам такива програми. Успех!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече се справих благодаря

Може ли някоя програма за seo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dakata2002 написа:

Вече се справих благодаря

Може ли някоя програма за seo

Може ли да споделиш как?

------------------------------------

Аз ти препоръчвам по-добре да се разровиш тук-там в чичо google - https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D0%BA%D0%B0%D0%BA%20%D0%B4%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BC%20seo%20%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не умувайте как даден текст да е "удобен" за seo - няма такива филми. Съдържанието трябва да е подходящо и да се харесва от потребителите. Ако това се случва, то и търсачките ще го харесат. Разбира се има някакви неписани правила, като това да форматирате текста, и е напълно нормално ако в материала става дума за seo, то да преобладават подобни думи и синоними, а не чай, мащерка и дъвки, нали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.