Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

V3n0m40

Съвети за геймърска мишка

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! Правя клипове в youtube и се занимавам с гейминг за това искам съвет за геймърска мишка до 30-40лв. Не е задължително да е много добра. Предполагам че 2400-3600 dpi са достатъчни и да има допълнителни бутони. Ако може да е с як външен вид.

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

A4Tech XL-750 - http://megamag.bg/138562/mishki/a4tech-lazerna-geymarska-oscar-mishka-xl-750bk-usb-anti-vibrate - може би по различните магазини има други цветове.

Например и тук - https://www.jarcomputers.com/A4Tech-XL-750BK-lazerna-100-3600dpi-USB_prod_MSUSBA4XL750BK.html?ref=prod

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Julius Decimus написа:

Точно от там си бях взел една такава - пълен боклук - не съм я ползвал и една седмица и я захвълих за части.

От няколко месеца съм с една X-718BK за 21 лева - няма по нея никакви гуми, бои и т.н. глупости но си много по-удобна от другата.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Demon_2004 написа:

Здравейте приятели! Правя клипове в youtube и се занимавам с гейминг за това искам съвет за геймърска мишка до 30-40лв. Не е задължително да е много добра. Предполагам че 2400-3600 dpi са достатъчни и да има допълнителни бутони. Ако може да е с як външен вид.

Благодаря предварително!!!

Точно тая си купих преди 3 години. Има си достатъчно бутони, 5 запаметени режима, софтуер за промяна на DPI, честота, бутони...Облицована е с добра материя отгоре и не се плъзга, от лявата страна на палеца има гума на ребра, за да не се плъзга, скрол бутона  също е облицован с мека материя и се върти много добре и най-важно тихо. Имаш си и цветен индикатор за избрания режим. и доста важно за мен - има си тежести отдолу, с които регулираш теглото на мишката. Това помага, ако примерно материята под не я е с различно сцепление. Да кажем на хлъзгаво покритие е добре мишката да е по-тежка, за да не бяга. На меко и мъхесто покритие е добре мишката да е по-лека, за да се движи лесно. Освен това ако играеш шутъри, ще ти пасне по-добре заради регулируемото тегло. Кабелът е с оплетка, а не проста пластмаса, както други евтини мишки.Достатъчно дълъг е, за да не тегли мишката без нужда. Пестено е в дясната част на мишката, където е кутрето ти. Там просто са поставили по-обикновена пластмаса. Двата леви бутона са с различни текстури. Предния е гладък, задния назъбен. Така лесно без да гледаш в мишката и да се чудиш кой бутон си напипал, може да натиснеш правилния. Най-предния бутон за поредна стрелба или каквото настроиш, също е назъбен. Двата основни големи бутона се натискат отчетливо и както казах, покритието е добро, неплъзгащо се. а и мишката има фаца - змийска кожа. Е, след 3 години вече дланта ми обели задната част на това покритие, но това е без значение все още. Единствено козметичен дефект. Няма какво да се чудиш, вземай я. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверих всички и ми харесват. Скоро няма да си купя, но те няма да изчезнат. Благодаря ви!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Не ти се дават 30 лева ли?  Да взема и аз да пусна една тема за нова кола, която ще купя след 5 години, та да стане интересно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, ако я взема след време да се надявам че ще е добра колкото ти казваш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Demon_2004 написа:

Кико, ако я взема след време да се надявам че ще е добра колкото ти казваш!!!

Така е, както съм го описал. А дали е по-добра от други подобни, няма как да кажа. Когато аз избирах, избирах и по големина. а тая е достатъчно голяма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...