Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Президентски избори 2016


Мойра

Препоръчан отговор

току-що, miro20 написа:

щото са нарушение. Преведи де : http://rodopi24.blogspot.bg/2016/11/blog-post_756.html?m=1

  нали боко каза от името на герп и на цачето че не иска дпс гласове  а само герберски ....  а сега друг му виновен и дпсто 99 % гласували за  радев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор
преди 1 час, algor написа:

Не забравям аз, ама нека все пак се определи човека какво и как ще се случва и какво и как ще прави, та тогава да го допускаме като с него или без него.

Виж, че още страните от ОПЕК са се спекли и се чудят какво ще прави новоизбрания президент с политиката на САЩ спрямо ядрената сделка с Иран, а ние пък вече му приписахме политическа линия някаква, сп

рямо Русия и България :wink12:  

Просто се надявам нещата да се променят и за нас, и за света. За нас ново - българско правителство (президент такъв вече избрахме), а за света - мир и край на тероризма и войните. Обаче с  GSM - а си е жива мъка и затова ви оставям на мира. Това беше хубава седмица, седмица на надеждата, дано не се окаже илюзия. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

 

BAYAN BULGARİSTAN CUMHURBAŞKANI İSTİYORUZ .
13 Kasım 2016 Pazar günü (bu hafta sonu)
Bulgaristan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu yapılacaktır.
Bulgaristan vatandaşlarının seçimlerde
oy kullanmaları artık kanuni bir zorunluluktur.
Bu nedenle de Türkiye’de yaşayan bütün çifte vatandaşları
13 Kasım 2016 Pazar güаnü oy kullanmaya davet ediyorum.
Daha sonradan mağdur olmamak için lütfen duyarlı olalım
ve bu kanuni zorunluluğu yerine getirelim.

DOST PARTİSİ üyeleri ve destekçileri olarak bizim tercihimiz
Tsetska Tsaçeva-17 Numara

 

https://www.facebook.com/blgncglu?fref=ts

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това колко гласа е ? Освен че постове във фейсбук не се броят. Всеки може да си пише и призовава колкото си иска, и както знаем всички прогнози се публикуваха онлайн.Агитация като това което цитирах обаче , е нарушение.

Турските гласове се оказа изцяло са за Радев.

Тук има и по подробно :

http://www.clubz.bg/46968-nacionalistite_i_dps_podkrepqt_radev

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

Радев има и гласовете на циганите от Бургас които на 1-ви тур не гласуваха

Съмнявам се. Циганите навсякъде гласуват за местната власт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

И това колко гласа е ? Освен че постове във фейсбук не се броят. Всеки може да си пише и призовава колкото си иска, и както знаем всички прогнози се публикуваха онлайн.Агитация като това което цитирах обаче , е нарушение.

Турските гласове се оказа изцяло са за Радев.

Тук има и по подробно :

http://www.clubz.bg/46968-nacionalistite_i_dps_podkrepqt_radev

 

Айде стига бе. И ти си гласувал за генерала, ама се правиш:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

И това колко гласа е ? Освен че постове във фейсбук не се броят. Всеки може да си пише и призовава колкото си иска, и както знаем всички прогнози се публикуваха онлайн.Агитация като това което цитирах обаче , е нарушение.

Турските гласове се оказа изцяло са за Радев.

Тук има и по подробно :

http://www.clubz.bg/46968-nacionalistite_i_dps_podkrepqt_radev

 

Цитат

Според данните на "Галъп" 63,9% от избирателите на Каракачанов са подкрепили Радев. 25,5% от тях са били за Цачева, а 10% не са подкрепили никого.

54,2 % от избирателите на Марешки са подкрепили Радев, 33,4 % - Цачва, а 12,4% - никого.

3,17% от гласувалите за Трайков са подкрепили Радев, 57,2 % - Цачева, а 11,1 - никого.

91,4% от избирателите на Орешарски са подкрепили Радев, 4,1% - Цачева и 4,5% - никого.

68,2% от гласувалите за Калфин за били за Радев, 21,2% - за Цачева, а 12,5% - за никого.

Според "Галъп" около 1/4 от избирателите, които през 2014-та са гласували за ГЕРБ, сега са подкрепили ген. Радев.

Което потвърждава това което преди казах. Радев е припознат като свой кандидат от различни партии в  това число от ГЕРБ и РБ

Честито на новия президент. Мирчо гледай БНТ интересни въпроси разискват и твоите опорни точки също се разглеждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

не се съмнявай така е;)

То има цигани и цигани. В Старозагорско са някои бели, а и те, и мургавите бачкат и не всички крадат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, algor написа:

Мисленето ни не го допуска и е факт, че само твърдия електорат на ГЕРБ я подкрепиха.

Не. Майка ми също я подкрепи. Аз не подкрепих никого. Просто не мога да избера нито един от тях и ако бях избрал, трябваше да търся късата клечка. Затова и не гласувах. За първи път пропускам избори от 1990-та година насам! Навремето съм ходел по балотажи, но там примерно бе един Жорж Ганчев и макар на първи тур да не гласувах за него, на втори го подкрепих.  Не съм съгласен, че твърдия електорат на ГЕРБ го е подкрепил и по една друга причина. 40% са гласували за Цачева, а твърдия електорат на Герб едва ли минава 20% Тоест, поне половината хора, гласували за Цачева, не са за ГЕРБ. По-скоро искат жена-президент. Например майка ми каза, че нямало да гласува за тоя дъртак. Нищо че е 1963-та и е далече от дъртаците, но пък така изглежда ;) И нищо, че навремето е била член на БКП, макар и от най-низшите, дето ходиха из махалите да събират членски внос от циганите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ncl написа:

Съмнявам се. Циганите навсякъде гласуват за местната власт.

Правилно. Нашите цигани на тумби гласуваха  преди обяд на първия тур, после приспаха децата и дойде моя ред :P

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

интересно ако Борисов подаде оставка БСП ще иска ли избори, не мисля че сме толкова богати че да плащаме за избори на кой когато му скимне

ако можеше по интернет съм навит но така - плащане за бюлетини, за комисии, членове и т.н , ми се вижда доста

Да бе, по добре е да вземем 16 милиарда заем:) И си повиши IQ-то, та да не си толкова тъп:) Има специални курсове за тая работа:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

интересно ако Борисов подаде оставка БСП ще иска ли избори, не мисля че сме толкова богати че да плащаме за избори на кой когато му скимне

ако можеше по интернет съм навит но така - плащане за бюлетини, за комисии, членове и т.н , ми се вижда доста

БСП говориха за служебни правителства така, че смятай искат или не избори. Те сега ако не предизвикат избори, след година може да е късно и електоратът им да се стопи до тоя на реформаторите. ПФ също спечелиха доста на тия избори и ще се полакомят за нови. На ДПС не им пука, защото техният процент винаги е един и същи, освен ако не ги изиграят със секциите. Ама така както разбирам, в Турция са гласували за Радев. И ако е така, ще им остави по някоя урничка отгоре. Радан Кънев отдавна и той не знае какво иска, но така и така няма бъдеще в тоя парламент, та и той ще е за нови избори. ГЕРБ от обида ще искат избори. И кой остана да не иска? Ами ония от партията на Бареков, ако още съществува. Ама нали сега лапат в парламента, та те ще са за нови избори евентуално, ако някой им обещае местенце и в новия парламент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бат Бойко много народен човек стана откак мина в опозиция:

"Премиерът обяви и че партията му е за свикване на Велико Народно събрание, което да промени избирателната система както е поискал народа с участието си в референдума. Лидерът на ГЕРБ съобщи, че е за мажоритарно гласуване, 0 лева държавна субсидия и намаляване на броя на депутатите на 120."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ined написа:

Бат Бойко много народен човек стана откак мина в опозиция:

"Премиерът обяви и че партията му е за свикване на Велико Народно събрание, което да промени избирателната система както е поискал народа с участието си в референдума. Лидерът на ГЕРБ съобщи, че е за мажоритарно гласуване, 0 лева държавна субсидия и намаляване на броя на депутатите на 120."

Той може да е за съкращаване на дупетатите, ама те дали са?:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана тя каквато стана.
Това не е моят президент, но поне Боко тиквата ще се скрие поне за известно време да не му гледам мутрата по телевизиите.
Лично аз за подкрепен и издигнат от комунисти човек не бих гласувал никога.
За турчин или циганин също никога не бих гласувал.
На предсрочните избори си опичайте акъла да не ни докарате пак комунягите на власт.
Ще се народят сега нови партийки, изберете си някоя и за нея гласувайте.
Е, то после ще се окаже че тя е създадена от същите кукловоди, дето Боко са ви пробутали преди време, ама да се надяваме че новите кукли марионетки, ще са с по-малко мутренско изражение.
А това че ще са крадливи и следващите, е ясно още от сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ined написа:

"Премиерът обяви и че партията му е за свикване на Велико Народно събрание, което да промени избирателната система както е поискал народа с участието си в референдума. Лидерът на ГЕРБ съобщи, че е за мажоритарно гласуване, 0 лева държавна субсидия и намаляване на броя на депутатите на 120."

За да се свика Велико Народно събрание трябва да има 2/3 от гласовете в сегашното. Не само това ами и трябва да има подготовка за свикването му. С това впечатление останах днес при обсъждането по БНТ. Тъй,че Боко - пак шменди капели. Пък и оставката никой не му я е искал той сам се напъва!

Да се питате случайно защо?

преди 31 минути, Белгиеца написа:

Стана тя каквато стана.
Това не е моят президент, но поне Боко тиквата ще се скрие поне за известно време да не му гледам мутрата по телевизиите.
Лично аз за подкрепен и издигнат от комунисти човек не бих гласувал никога.
За турчин или циганин също никога не бих гласувал.
На предсрочните избори си опичайте акъла да не ни докарате пак комунягите на власт.
Ще се народят сега нови партийки, изберете си някоя и за нея гласувайте.
Е, то после ще се окаже че тя е създадена от същите кукловоди, дето Боко са ви пробутали преди време, ама да се надяваме че новите кукли марионетки, ще са с по-малко мутренско изражение.
А това че ще са крадливи и следващите, е ясно още от сега.

Ти нали си белгиец, тебе какво те интересува кой ще е президент и министър председател на България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, miro20 написа:

 

Ето един добър пример за подражание към ЛАКОМИТЕ български управници които обикалят по света и не мислят за просперитета на народа си.

https://news.mail.ru/politics/27773580/?frommail=1

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Направихме първата крачка към промяната, дано успеем да направим и втората - съдебната система в България да стане независима и действаща, защото ако остане в сегашното си състояние, всички следващи стъпки са обречени на провал.

А Борисов е твърде властолюбив, за да се откаже от намеренията си да се върне на бял кон и достатъчно хитър и упорит, за да го осъществи.

Надявам се, да го спрат навреме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самият факт, че близо 2/3 предпочетоха апокалипсиса пред стабилността, магистралите, метрото,... е достатъчно показателен. Каквото и да става това е добра основа за осуетяването на какъвто и да е сценарий на Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Самият факт, че близо 2/3 предпочетоха апокалипсиса пред стабилността, магистралите, метрото,... е достатъчно показателен. Каквото и да става това е добра основа за осуетяването на какъвто и да е сценарий на Борисов.

За толкова ли хитър, умен и опасен смяташ Борисов ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Не. Смятам за такива тези, които го командват.

В такъв случай е по-разумно да се опасяваш, че това също може да е техен планиран сценарий.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, nikssi написа:

Което потвърждава това което преди казах. Радев е припознат като свой кандидат от различни партии в  това число от ГЕРБ и РБ

Ти ли си го казал или аз ? :)

преди 2 часа, Мойра написа:

Честито!

Направихме първата крачка към промяната

Честито, Карадайъ , честито :)

А сериозно казано пак ще се повторя - само наивен човек може да говори за "промяна" чрез БСП и ДПС. То дори звучи като виц. Единствената скоба която приемам сега, и съм твърдял също - е че избора за генерала е все пак мажоритарен, припознат като личност. Но БСП да остави тези помпозни лозунги, да остави кундкудякането и перченето  покрай генерала, защото ще им изиграе много лоша шега на изборите пролетта.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...