Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2016

Препоръчан отговор

току що, サムライオートバイ написа:

Изберете ме мене тогаз

Ми кандидатирай се. Ама гледай кво ще обещаеш, че да си избираем:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току що, karadzha написа:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ми кандидатирай се. Ама гледай кво ще обещаеш, че да си избираем:)

Намаляне на акцизите на горивата, гората да се сече само за дървен материал а не за отопление. Увеличение на заплатите на полицаи, учители, лекари, медински сестри. Намаляне броя на депутатите до 120. Друго няма че ще почна да лъжа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.06.2016 г. at 7:08, Мойра написа:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Очаквах някой да пусне тема за предстоящите президентски избори, които които обсъждаме всеки ден и все в неподходящи теми, но не дочаках и...темата е налице. :)

Аз пък очаквах точно ти да пуснеш тая тема, щото не върви новобранец като мене да направи това:)

преди 1 минута, サムライオートバイ написа:

Намаляне на акцизите на горивата, гората да се сече само за дървен материал а не за отопление. Увеличение на заплатите на полицаи, учители, лекари, медински сестри. Намаляне броя на депутатите до 120. Друго няма че ще почна да лъжа

Че то дървената мафия сече повече за дървен мат'риал. А бедните хора на какво ш' са отопляваме, чудна работа.

Язък, изгуби ме като избирател:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, само за дъски и ламперии. Няма повече печката да се пали и да дими. Една тръба с газ и с копче си пускаш парното или печката. А с дъски само ще се строи, който има разрешително да строи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.06.2016 г. at 8:48, lsmurf написа:

Ето кого уважаваш:

Агент Бончо, разкрит от Желю Желев

По това време се случи нещо неочаквано – появи се с гръм и трясък досието на лидера на СДС Петър Берон. Горчивият разказ на президента Желю Желев се отнася за обичания от сините Берон. Във вестниците “Дума” и “Земя” се появиха компромати за агента Бончо. Берон бе и шеф на синята парламентарна група и евентуален бъдещ премиер на страната. Желю разказва: “Помолих министъра на вътрешните работи да ми донесе досието на Петър Берон и после да си го вземе обратно. Четох досието повече от 3 часа. Направо ми прилоша. Стана ми тъжно. Всички обичахме Берон…Изведнъж този човек се оказа сътрудник на Шесто управление. Донасял за “Екогласност”, за русенския комитет…Вербован е в края на 60-те години. Подписал се е под декларация, че ще сътрудничи доброволно.

Последният му донос е от 3 ноември 1989 г.

когато беше демонстрацията на “Екогласност” и се гордеехме с неговата смелост…Извиках го е му казах всичко. Берон клюмна и въздъхна: “Добре. Какво да правя?” “…Това, което мога да направя за теб е да те пратя посланик в някоя по-далечна страна - в Азия или Африка. Повече не мога да ти обещая….” Берон се оживи и попита дали не може да е в Джакарта, Индонезия, защото там имало много неизследвани буболечки. Аз изтъпях!”

Години след тази скандал Петър Берон все повтаря една и съща песен: “Желю е простак, интригант и селяндур!”

http://www.nabore.bg/statia/shesto-upravlenie-na-ds-e-sazdadeno-ot-pisatel-647-14

Да не приказваме каква карикатура беше като кандидат за вице на Жорж Ганчев "Кажи Бероне":D

Ако погледнеш от друга гледна точка, Желю, лека му пръст, а и всички други политици, играят по определен начин. Само че тоя път не се пишат доноси, а директно се вдига телефончето. Да припомням ли за изтеклите разговори между висши политици? С какво те са по-различни от донесенията на Берон за Екогласност? Да анализирам пак това, което си цитирал - Желев предложил на Берон да го прати в далечна държава. Чакай малко сега. Ако доносът е голямо прегрешение, какво прегрешение е това, да пратиш някой провинил се на спокойна служба? Това не е ли пак същата работа като работата с шесто управление? И какво да разбираме сега - че всичките ни посланици в далечни държави са прегрешили сътрудници на ДС? Ами така излиза от думите на Желев. Не напразно навремето имаше един израз "синята мъгла". 

А по темата за президента...президента на практика няма никаква власт, освен една - да забавя реформи ако сметне за необходимо. Президента може ей така за спорта да спъва всяко решение на парламента, като по тоя начин умишлено забавя развитието на България. Ей в това му е силата и точно затова на тоя пост от чужбина винаги искат свой човек, като сегашния случай - Плевнелиев. Това, което прави президента е да връща и връща закони за преразглеждане, като по тоя начин омотава народните представители, които са принудени на практика да дъвчат едни и същи теми години наред, докато накрая тихомълком се приемат закончета, изгодни за господарите на президента. Другата функция на президента ни е да се противопоставя открито на "врага" на господарите си. Нещо като буфер, който макар и никой да не ебава, дава тон за песен и опипва почвата с реакции. Да, говоря за отношението на Плевнелиев към Русия и Путин в частност. Точно това е буферчето, което показва дали пружините са достатъчно силни или не. Ако са хлабави, просто се заякчават чрез смяна. Та да обобщя. Функцията на българския президент е да всява раздор при необходимост, да е един бушон между по-големите играчи и да забавя развитието на собствената си страна.  А ние сме хукнали да се косим кой щял да става президент. Ами ще стане точния, това трябва да ви е ясно отдавна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Кико написа:

А по темата за президента...президента на практика няма никаква власт, освен една - да забавя реформи ако сметне за необходимо. Президента може ей така за спорта да спъва всяко решение на парламента, като по тоя начин умишлено забавя развитието на България. Ей в това му е силата и точно затова на тоя пост от чужбина винаги искат свой човек, като сегашния случай - Плевнелиев. Това, което прави президента е да връща и връща закони за преразглеждане, като по тоя начин омотава народните представители, които са принудени на практика да дъвчат едни и същи теми години наред, докато накрая тихомълком се приемат закончета, изгодни за господарите на президента. Другата функция на президента ни е да се противопоставя открито на "врага" на господарите си. Нещо като буфер, който макар и никой да не ебава, дава тон за песен и опипва почвата с реакции. Да, говоря за отношението на Плевнелиев към Русия и Путин в частност. Точно това е буферчето, което показва дали пружините са достатъчно силни или не. Ако са хлабави, просто се заякчават чрез смяна. Та да обобщя. Функцията на българския президент е да всява раздор при необходимост, да е един бушон между по-големите играчи и да забавя развитието на собствената си страна.  А ние сме хукнали да се косим кой щял да става президент. Ами ще стане точния, това трябва да ви е ясно отдавна. 

Доста си прав. Опасявам се, че ще стане точния, който искат америнугите. Шансът да е проруски е малък, а да е работещ за България е клонящ към нула.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, karadzha написа:

Доста си прав. Опасявам се, че ще стане точния, който искат америнугите. Шансът да е проруски е малък, а да е работещ за България е клонящ към нула.

Точно това имах предвид. Ще се отклоня малко и ще дам пример с Волгин и предаването му "Деконструкция". То бе спряно в събота и в мномента е мъгла. Един път в месеца засичам Волгин по обяд, но тогава съм или на работа или бързам за работа :) От цялата тая работа нещо ми притъпя, няма го оня плам да защитавам нещо. Чисто и просто ти спират информацията и само след няколко седмици си пасивен гражданин на света. Ето, тия дни спират инфото за нивото на река Дунав. След 2 седмици точно, всички ще са забравили, че България се намира и на Дунав. Една по една връзките изчезват. Вече България се смята за граница на ЕС с лошите мигранти и нищо повече. Това се втълпява в главите на българина - лошото е от юг и изток. На Север няма нищо интересно, а на Запад всички знаем. Ето как се промиват мозъци. Не се ли поддържа огъня, той изгасва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, karadzha написа:

Аз пък се опасявам, че толкова ни е акъла! Ще се пръкне този за ,който гласуваме! Като гласуваме за проамериканец, то такъв ще ни и управлява - логика!

Другото с по - малкото зло,  и за това, че избора е предрешен показва само неспособност за мислене, оправдания, много двуличие!

Изборите са далеч, но умните от сега заплитат кошницата си!

П.П. имената ,които спрягате са меко казано несериозни  Мислете!!!!

Сега малко за троловете и тролчетата т.е. ще гласувам ако трябва не само за Сидеров, но и за Петко, и за Недко и за Т. Живков, щом това ще помогне да се отървем от това управление барбар със всичките му структури

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Кумчо вълчооо написа:

Аз пък се опасявам, че толкова ни е акъла! Ще се пръкне този за ,който гласуваме! Като гласуваме за проамериканец, то такъв ще ни и управлява - логика!

Другото с по - малкото зло,  и за това, че избора е предрешен показва само неспособност за мислене, оправдания, много двуличие!

Изборите са далеч, но умните от сега заплитат кошницата си!

П.П. имената ,които спрягате са меко казано несериозни  Мислете!!!!

Сега малко за троловете и тролчетата т.е. ще гласувам ако трябва не само за Сидеров, но и за Петко, и за Недко и за Т. Живков, щом това ще помогне да се отървем от това управление барбар със всичките му структури

Далеч съм от мисълта да гласувам за издигнат от ГЕРБ кандидат, за бесепари не гласувам по традиция. Остават останалите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много дето ще гласуваме за проамериканец може ли да си викнем някой от чужбина направо? Примерно Буш или Обама като му писне там. В краен случай Хиулари Клинтън, за мен Моника Люински ако ощи и са иб*е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, karadzha написа:

Далеч съм от мисълта да гласувам за издигнат от ГЕРБ кандидат, за бесепари не гласувам по традиция. Остават останалите.

И аз бях така, но разбрах, че бъркам. Останалите отпадат и остават само кандидатите на ГЕРБ и на бесепарите. Никога не съм гласувал за БСП, но сега ще го направя, ако това е избора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, karadzha написа:

Не виждам какъв личен интерес може да имат повечето избиратели, които едва свързват двата края. Гласуването е с партийна окраска, като битката ще е ГЕРБ срещу БСП.

Примерно такъв да не те уволнят от работа, ако симпатизираш на някоя друга партия, а не на тази, която е на власт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току що, ncl написа:

И аз бях така, но разбрах, че бъркам. Останалите отпадат и остават само кандидатите на ГЕРБ и на бесепарите. Никога не съм гласувал за БСП, но сега ще го направя, ако това е избора.

Аз вече писах, че битката ще е ГЕРБ срещу БСП, но се надявам на приятна изненада от народа. Дано избегне сегашното двуполюсно статукво и да гласува за трети кандидат.

преди 2 минути, ncl написа:

Примерно такъв да не те уволнят от работа, ако симпатизираш на някоя друга партия, а не на тази, която е на власт.

Вечният робски страх на българина, аман. Що не може поне малко да бъде подъл (по византийски) или по-добре смел (по същия начин)?

А сме били и по-смели и по-горди и от ромеите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, karadzha написа:

Аз пък очаквах точно ти да пуснеш тая тема, щото не върви новобранец като мене да направи това:)

Напротив, новобранците трябва да пускат теми, така ще се опознаем по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ли ви впечатление, че напоследък зачестиха полицейските акции, около които се шуми прекалено много?

Или това, че след дълго забавяне някои хора получават присъди?

Типично за ГЕРБ, когато предстоят някакви избори.

А след изборите всичко тръгва постарому...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Мойра написа:

Прави ли ви впечатление, че напоследък зачестиха полицейските акции, около които се шуми прекалено много?

Или това, че след дълго забавяне някои хора получават присъди?

Типично за ГЕРБ, когато предстоят някакви избори.

А след изборите всичко тръгва постарому...

Президентът винаги е бил върджън Мери ъндън, така и ще бъде. Важното е, да не говори ако не го питат. С това, функцията му се изчерпва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четейки писанията на някои потребители в този раздел, ми се приисква да спечели кандидата от БСП, само заради сеира, на който ще станем свидетели.

По-голямата част от защитниците на сегашния президент моментално ще се обърнат в удобната посока и ще започнат да му търсят кусури, за да не си помисли някой, че го уважават.

Така се печелят пари и се гради кариера в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, M.Николов написа:

Нидал Алгафари зове Сакскобургготски да се кандидатира за президент

http://www.blitz.bg/news/article/418991

Царят вече заяви, че не му се иска за става президент, но знае ли човек...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Мойра написа:

Царят вече заяви, че не му се иска за става президент, но знае ли човек...

Май се е сетил че има да взима още някаква планина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, サムライオートバイ написа:

Май се е сетил че има да взима още някаква планина

:lol6:Е, ще обещае, че ще ни оправи за 800 дни, хората заради които сме на туй дередже ще му повярват и готово.

Не е като да не се е случвало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Мойра написа:

Не ми харесваше тоя, одавна, мммм!

"Е, ще обещае, че ще ни оправи за 800 дни"

Не, че сегашните не ни "оправят" двойно по - дълго време и все не са ни "оправили"!!!!!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване