Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2016

Препоръчан отговор

На мен ми е любопитно Б. Борисов ще подаде ли оставка. Винету не си спомням да е нарушавал дадена дума. Няма ли кой да пита премиерът ни защо не взима пример от любимият си герой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Гледайте. пресконференцията, генерала каза интересни неща.

Гледам я, ама кое е интересното и различното от онова, дето бръщолевеше Плевнелиев? Генерал от НАТО. Пфу, по-добре Цецка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, A.com написа:

На мен ми е любопитно Б. Борисов ще подаде ли оставка. Винету не си спомням да е нарушавал дадена дума. Няма ли кой да пита премиерът ни защо не взима пример от любимият си герой.

Сега веднага ли да я подаде?Хайде да минат изборите, да се направят изводите и тогава да реши!Поне според мен така би било по-правилно.

Наистина ли искате зимата да сме със служебно правителство?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, SIMO70 написа:

Такова просто стадо не съм виждал.Ако няма манипулации може ли тези двамата да са на първо и второ място.Може ли да има толкова прост народ.Но ние си го заслужаваме.Нямам думи.Бойко нарочно избра тази за да изгуби,явно са наредили картите и ще се махат,ама не мога да разбера може ли толкова прости хора да има да гласуват за Цецка.

Остави хората. Всеки хваща бюлетината и гласува по съвест. Изключвам нискообразованите, дето им казват за кого да гласуват. По твоята логика аз трябва да определя за прости всички, дето не са гласували за Каракачанов или айде, за Марешки. Обаче не са! Всеки гласува, защото вижда нещо в кандидата за президент. Ако за теб Цецка е зла, то за други Цецка си е Цецка - жена, кандидат за президент. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Кико написа:

Гледам я, ама кое е интересното и различното от онова, дето бръщолевеше Плевнелиев? Генерал от НАТО. Пфу, по-добре Цецка :)

За мен няма как да е по-добре Цецка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Сега веднага ли да я подаде?Хайде да минат изборите, да се направят изводите и тогава да реши!Поне според мен така би било по-правилно.

Човек, който си държи на думата, какво би трябвало да направи? Нали беше решил. Какви изводи, какви нови решения? Не, че това е неприсъщо за него де. Мисля, че wankata беше дал хронология на решението на Борисов:

- ще подам оставка, ако Цачева не е първа на 6-ти

- ще подам оставка, ако не спечели балотажа

- няма да подавам оставка.

Винету директно ще го скалпира за поведението му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Е то за теб няма как по-добър да е някой, различен от кандидат на БСП. Ако има пшартия, за която не бих гласувал никога, то това е БСП! Нищо че съм ляв. лявото отдавна не се отъждествява с БСП. Напротив, последните години то винаги се е отъждествявало с Атака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата отиват към оставка, само че причините са малко по сериозни, и това че е обещал е само малка част.

Задава се поредна криза с реформаторите. Просто няма как да продължи патовата ситуация с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, A.com написа:

Човек, който си държи на думата, какво би трябвало да направи? Нали беше решил. Какви изводи, какви нови решения?

Извинявай, но много първосигнално разсъждаваш!Попитах искаш ли в този момент страната да остане без редовно правителство, точно в този момент?

преди 6 минути, Кико написа:

Е то за теб няма как по-добър да е някой, различен от кандидат на БСП.

И как стигна до този гениален извод?

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Нещата отиват към оставка, само че причините са малко по сериозни, и това че е обещал е само малка част.

Задава се поредна криза с реформаторите. Просто няма как да продължи патовата ситуация с тях.

И реформаторите ще рискуват да не влязат в бъдещ парламент? Айде стига. Знаех, че не са от най-умните, ама чак пък толкова... :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това положение в което са сега е още по пагубно за имиджа им.

Орел- рак - щука.... всеки си плямпа колко е прав и по - десен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

По-дясна ми е деснячката :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaкъв им е имиджа? Управляващи в опозиция, които не могат да бият Марешки и ОРЕШАРСКИ на изборите. :D Реформаторите са тумор в българската политика и сбирщина от изнудвачи. Борисов би подал оставка само за да се отърве от тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, M.Николов написа:

Извинявай, но много първосигнално разсъждаваш!Попитах искаш ли в този момент страната остане без редовно правителство, точно в този момент?

Първосигнално се държи г-н премиерът ни. Или ни мисли всички за глупаци. След подобно изказване и стечение на обстоятелствата, всеки уважаващ себе си човек, би трябвало да направи, каквото е казал, че ще направи.

Страната ни, отдавна, трябваше да има ново правителство. Още когато пред всички Борисов заяви, че е направил всичко възможно в Плевен, кметските избори да не бъдат спечелени от кандидатът на ГЕРБ. Още утре да подава оставка.

Редактирано от A.com (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, майната й на държавата, важното е Борисов веднага да си подаде оставката!Човек ти разбираш ли, че при оставка държавата спира да работи за няколко месеца?Ако ще подава оставка трябва да го направи  догодина в началото на лятото според мен, да се назначи служебно правителство и есента да се проведат предсрочни избори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко по Нова казаха нещо, което не знаех до момента - според Конституцията президентът няма право да разпуска кабинета и парламента три месеца преди края на мандата си. Така че ако има оставка, това правителство ще продължи да работи като правителство в оставка, или в него формално ще бъдат направени промени, а реално ще бъде назначено служебно правителство. Парламентът също ще продължи да работи, още повече, че трябва да се приеме и бюджетът за следващата година. Мен ако питате, тази сбирщина крадци и некадърници трябва да си тръгне час по-скоро - тя е пагубна за държавата.

ГЕРБ, въпреки манипулациите, бяха наказани много сериозно от народа. Ако ги нямаше мъртвите души, корпоративният и купеният вот, те може би нямаше да могат и 15 процента да съберат. Бяха наказани заради секретното постановление за настаняване на "бежанци", заради смяната на Бокова с Георгиева, заради постоянната смяна на мнението на Борисов, заради пренебрежението социологическите агенции да говорят за преднина на неизвестен кандидат и той да стане известен в последния момент, заради явните фалшификации на последните няколко избора, заради малоумията, които направиха Ненчев и американският гражданин, по съвместителство наш външен министър, заради краденето при "санирането", заради рушащите се магистрали, пак по същата причина, и т.н. На предните избори с ушите си чух как много хора са гласували за кмет на ГЕРБ само за да има финансиране на общината, защото практиката показва, че за останалите кметове няма. Е, за това също бяха наказани. За оградата с Турция, която се строи на петорно завишена цена от 2013-а година - също. За разпределението на държавни поръчки между "правилните" фирми, което унищожава конкуренцията - също. Отделно постоянните тъпотии и гафове на сегашния поплювко, за когото твърдят, че бил български президент.

Сега се очаква коалицията около Каракачанов да поиска незабавни избори, за да си използва резултата; "реформаторите" се изпокараха, ДПС отидоха в канала, Марешки, а вероятно и Слави, ще направят партии, така че изборите май са неизбежни. 22 процента подкрепа, без всичко казано дотук, си е основание за оставка в нормална държава. Дали и в България... не знам. Но се надявам.

Служебно правителство по Конституция има право да назначи следващият президент.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, M.Николов написа:

Това си е като "Пременил се Илия - пак в тия"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави това, но и няма как да сравнявам един професионалист в професията си с една с нищо не доказала се чиновничка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, M.Николов написа:

Браво, майната й на държавата, важното е Борисов веднага да си подаде оставката!Човек ти разбираш ли, че при оставка държавата спира да работи за няколко месеца?Ако ще подава оставка трябва да го направи  догодина в началото на лятото според мен, да се назначи служебно правителство и есента да се проведат предсрочни избори.

и без това държавата е на самотек   от  как е на власт играе мач с филия  с мас в ръцете    и чат пат  го дават по телевизията да направи некой селски гаф  като от село банкя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Wankata написа:

Бяха наказани заради секретното постановление за настаняване на "бежанци", заради смяната на Бокова с Георгиева, заради постоянната смяна на мнението на Борисов, заради пренебрежението социологическите агенции да говорят за преднина на неизвестен кандидат и той да стане известен в последния момент, заради явните фалшификации на последните няколко избора, заради малоумията, които направиха Ненчев и американският гражданин, по съвместителство наш външен министър, заради краденето при "санирането", заради рушащите се магистрали, пак по същата причина, и т.н. На предните избори с ушите си чух как много хора са гласували за кмет на ГЕРБ само за да има финансиране на общината, защото практиката показва, че за останалите кметове няма. Е, за това също бяха наказани. За оградата с Турция, която се строи на петорно завишена цена от 2013-а година - също. За разпределението на държавни поръчки между "правилните" фирми, което унищожава конкуренцията - също.

А кой наказа БСП и ДПС задето в ЕП гласуваха за бежанците ?Другите "симптоми" са общи за всяко управление, с една малка скоба - че при червенотурско  правителство , едно че ще работи против България, както са работили във всички техни управления до сега,  но и навън ще сме още по отритнати и със спрени проекти.

И тогава няма да се оплакваш за рушащи се пътища след ремонт,  просто защото то няма въобще да има ремонт :)

Няма да им акрадене при саниране, щото няма да има саниране :)

За завшените цени .. ами я попитай защо при Орешарски спрения пагубен проект ЮП от 2 млрд нарастна до 4 млрд ??

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, miro20 написа:

аз казах ли ти че Траю няма да мине и 10 % с родилни напъни>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Yvan Sergeev написа:

Че аз спорил ли съм ? Още от началото на темата мисля споменах че ще си изберете генерала.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Че аз спорил ли съм ? Още от началото на темата мисля споменах че ще си изберете генерала.

нали некви соц проучвания показва с 40  % :D   уж не  фейк :D 

на 10/28/2016 в 16:19, Jokerface написа:

На балотажа ще е оспорвана битката и Цачева не е на първо място, според това проучване.

Източник: Галъп интернешънъл

317-419-f.jpg655-402-izbori.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yvan Sergeev написа:

нали некви соц проучвания показва с 40  % :D   уж не  фейк :D 

Да, само че не социологични агенции а анкети от сайтове. Поне в началото така се движеха тези статистики.

Това няма нищо общо  "фейк"

преди 14 минути, Yvan Sergeev написа:

опалянки... май не си казал точно това , даже губиш ако се бяхме хванали бас :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване