Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2016

Препоръчан отговор

преди 35 минути, Белгиеца написа:

Така както си го написала излиза че е едновременно стабилен и психически.
Хубаво, нека да е психически, ама колко психически ти се струва според теб ?
Ти разбира се си искала да кажеш че е психически стабилен, ама аз не съм те разбрал и ако бях гласоподавател, за психар нямаше да гласувам, нищо че е пилот и си е рискувал живота всеки ден ( според неговите думи).

Разбира се че рискува всеки ден . За две години е летял общо 10 (ДЕСЕТ) часа за което е получил 21000 лева. Нека му е зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 11 минути, lsmurf написа:

Разбира се че рискува всеки ден . За две години е летял общо 10 (ДЕСЕТ) часа за което е получил 21000 лева. Нека му е зле.

Сериозно?

Докажи го!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lsmurf написа:

Говориш глупости и много добре го знаеш. Бая летене трябва, за да станеш генерал. Това не са ви Борисов и Бонев, които докато си занесат задниците от бирарията до министерски съвет, от фатмаци станаха "генерали"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря това което съм чул в българския парламент. Ако са глупости то виновни сте тези дето сте ги избрали тези хора аз не съм гласувал за тях.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Распутин написа:

Защото са единствената политическа, повтарям политическа партия в България, която има поне някакви (не коментирам добри или лоши), политически идеи. Дясното, може би ще управлява някой ден и то много по- добре от комунистите, но този ден все още не е дошъл. Защото дясното не е узряло за политиката, а тя се прави от политици... не от търговци.

Само един въпрос (питам, като човек участвал в СДС от 17.11.1989) - къде виждаш "дясно" в момента? Как да узрее - то изсъхнало.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, lsmurf написа:

Изнесоха го на парламентарен контрол в народното събрание . Ето може да прочетеш https://news.bg/politics/10-chasa-gen-radev-e-prekaral-vav-vazduha-prez-2015-16.html

:lol6:Още като видях снимката ми стана ясно!

Няма нужда от коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lsmurf написа:

Говоря това което съм чул в българския парламент. Ако са глупости то виновни сте тези дето сте ги избрали тези хора аз не съм гласувал за тях.:)

Глупости се говорят на много места. Или ти обичаш да повтаряш само тези, за които не си гласувал? Тоест, за това че говориш глупости е виновен някой друг, а? Ми кради тогава и обвини тези, които гласуват за крадци...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, lsmurf написа:

Смяташ че е незаконно?

За дясното уж Радан щял да прави някакъв нов проект...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Смяташ че е незаконно?

За дясното уж Радан щял да прави някакъв нов проект...

Радан и проект! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, jhoro написа:

Само един въпрос (питам, като човек участвал в СДС от 17.11.1989) - къде виждаш "дясно" в момента? Как да узрее - то изсъхнало.

Дясното е в истинския, частен бизнес,който едва крета и хич не му е до политика. :) Дясното не е задължително лошо.Както и лявото разбира се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Распутин написа:

Глупости се говорят на много места. Или ти обичаш да повтаряш само тези, за които не си гласувал? Тоест, за това че говориш глупости е виновен някой друг, а? Ми кради тогава и обвини тези, които гласуват за крадци...

Що така бе Разспутин нали в парламента са най - честната и достойна част от нашия народ . Защо да не им вярвам а. И защо мислиш че са глупости аз предполагам че е истина . Не казвам че е незаконно просто ми е любопитно. Но изхвърлянето "всеки ден рискувам живота си " -човек трябва да е луд за да го вземе за чиста монета , но за него нищо не казваш - там всичко е нормално ,нали, да, както казва Волгин :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Момента, Няма Ляво, Няма Дясно - Има Център/ГРОБ/.

ЦентърЪт Се Налапа С Европейски Субсидии, Държавни Пари От Провалени Проекти, Като Санирането, Водни Цикли И Клизми...

Време Е Центъра Да Иде УЛЕВО!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Wankata написа:

Ванко... Да бъдат изметени - ГЕРБ и съучастниците им от РБ.

Плевню - човек от задкулисието??? Ти сериозно ли? Той е една от причините за сегашния резултат - народът очеизвадно показа, че не харесва нито него, нито реториката му. 22 + 5 процента за шефчетата му от ГЕРБ и кръга "Капитал". И край на филма.

Има право да насрочва дата за избори и да назначава служебно правителство, това е.

За кого, не разбрах?

За референдума не пускаха бюлетини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да БСП е много социална лява партия. Затова пенсиите са толкова ниски, няма стопанство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, lsmurf написа:

Но изхвърлянето "всеки ден рискувам живота си " -човек трябва да е луд за да го вземе за чиста монета

По-скоро ти го изкарваш така, защото обвързваш това рискуване само с летенето. Питай който искаш военен, полицай или пожарникар и да видим дали ще получиш по-различен отговор.

Редактирано от ncl (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трифонов: Следващият шамар няма да е виртуален

Цитат

Има факти, които са ясни. Близо 3,5 милиона българи са гласували на референдума. Референдумът е брутален удар върху сегашната политическа класа, този вот не може да бъде заметен под килима, заяви в понеделник вечерта в шоуто си Слави Трифонов.

Нито една политическа партия няма зад себе си близо 3,5 милиона български граждани. И никога не е имала. Такива са фактите, каза Трифонов.

Близо 3,5 милиона българи ударихме шамар на политическите партии. Политиците не могат да си позволят да пренебрегнат тези факти, защото ако го направят, следващият шамар няма да е виртуален. А ще им шибнем 1, 2, 3 милиона и половина - колкото е необходимо - съвсем реални шамари. И това не е заплаха. Защото просто такива са фактите, повтори телевизионният водещ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lsmurf написа:

Що така бе Разспутин нали в парламента са най - честната и достойна част от нашия народ . Защо да не им вярвам а. И защо мислиш че са глупости аз предполагам че е истина . Не казвам че е незаконно просто ми е любопитно. Но изхвърлянето "всеки ден рискувам живота си " -човек трябва да е луд за да го вземе за чиста монета , но за него нищо не казваш - там всичко е нормално ,нали, да, както казва Волгин :)

"Всеки ден рискувам живота си" и "всеки ден съм рискувал живота си" са много различни твърдения.

Ако не се лъжа (мързи ме да проверявам) повишаването в чин в БНА, ставаше веднъж на 5 години (или 4) и то при добра служба. Поонова време във ВВС се летеше всеки ден, дневни и нощни полети. А сега сметни колко летене ще да е излетял един летец, та от лейтенант да стигне до генерал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Момента, Няма Ляво, Няма Дясно - Има Център/ГРОБ/.
ЦентърЪт Се Налапа С Европейски Субсидии, Държавни Пари От Провалени Проекти, Като Санирането, Водни Цикли И Клизми...
Време Е Центъра Да Иде УЛЕВО!

...или в историята.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, jhoro написа:

...или в историята.

Жорка! 

В историята не трябва да влизат такива хора. Ни от центъра, ни от влево ,ни от десно. Ще е срамно за България като държава.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, * СТЕФАН * написа:

Жорка! 

В историята не трябва да влизат такива хора. Ни от центъра, ни от влево ,ни от десно. Ще е срамно за България като държава.

Абсолютно! Убеден съм, че Жорката нямаше точно това предвид...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, +Alex&Vanko+ написа:

За одобрени проекти а управляващите ги оползотворяват или усвояват.

преди 3 часа, Wankata написа:

На България.

Благодаря ви за отговорите. Въпросът ми беше реторичен. Та, кой е казал на Борисов, че ако той не е на власт, парите от евро фондовете ще спрат? И на ония гербаджии във Бургас(или Варна, wankata да ме поправи ако иска)? И с какви очи си позволява да сипе такива заплахи към народа?

преди 3 часа, Мойра написа:

Горната мъдрост важи в случай, че си решил да дадеш за втори път гласа си за президент на ГЕРБ.:)

Или за партия ГЕРБ на парламентарни избори.

преди 2 часа, +Alex&Vanko+ написа:

Само,че ще е много задължен на Корнелия.

И Николай Бареков трябва да е много задължен на едни определени хора, ама... вее си дудука човекът.

преди 2 часа, algor написа:

Демократично избран президент (след втория тур имам предвид) добър или лош ще си го гледаме пет години.

Ако е лош, би трябвало, напълно демократично, да го сменим преди да изтекат петте години.

преди 1 час, lsmurf написа:

Изнесоха го на парламентарен контрол в народното събрание . Ето може да прочетеш https://news.bg/politics/10-chasa-gen-radev-e-prekaral-vav-vazduha-prez-2015-16.html

Да бяха изнесли и какъв е нальота на останалите ни летци(по авиобази и чинове), че така е много едностранчиво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жорка! 

В историята (миналото) - не в учебниците по история
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване