Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2016

Препоръчан отговор

Обаче яко ги тресе страха..Тая сутрин по БНТ - Трайков, по БТВ - Кунева, по Нова - онова нещо, Цачева.

Не че генерал Радев е цвете за мирисане..И той е един помияр, ама поне има вид, не като недоразумението на партия ГРОБ

Spoiler

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14925318_1232238533486688_141809035454411117_n.jpg?oh=7b91d75e0d0a7a8584265bb715540151&oe=58CAD8B1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бойко се разсърдва на народа и се измъква лекичко. БСП си повъзвръщат супер разклатената репутация идват на власт с обещания и правят същото като ГЕРБ докато дойде време отново да си сменят местата и така докато ни дойде акъла - което се съмнявам че ще стане скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такава тотална пропаганда по телевизиите не съм виждал от 27 години(вярно тогава бяха по малко). На който и канал да превключиш виждаш министър или активист на ГЕРБ. То не са заплахи, заклинания и клевети. И предполагам това е само върхът на айсберга, представям си какво е в различните администрации, управления и в значителна част от икономиката. Дори ГЕРБ да спечелят сегашните избори, те са началото на техния край. За първи път във Велико Търновска област ГЕРБ нямат победа в нито един град, а печелят само в 20-тина села

Редактирано от Евгени (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, algor написа:

Хора, какви са тия метежи, за които говорите, какви са тия револции и призиви за излизане на улици и площади?!?!

Това са президентски избори, какво ви става?
Печели единия кандидат - живи и здрави.
Печели другия - живи и здрави.

Демократично избран президент (след втория тур имам предвид) добър или лош ще си го гледаме пет години.

Чудя се просто на настървението и прозиращата в постовете омраза към всичко и всички - едва ли не кръв трябва да се пролее, за да възтържествува справедливостта (ама коя точно справедливост?!?!).

Дайте го по-кротко, че ще скъсате някой минискус от зор да натрапите на останалите вашия избор (който и да е той).

Вас не ви ли е срам от тези управляващи? Е, мен ме е срам и няма да се успокоя, докато не изчезнат веднъж и завинаги. Който и да е друг, да управлява, но такава грозна простотия България не помни. А що се отнася до революциите, ще видите какво ще стане като паднат от власт. Тогава ще ви напомня думите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, lsmurf написа:

Като гледам картата и ми става лошо . Представителите на трите най - корумпирани партии са превзели България . Народе ???

А ти какво очакваше, черга шарена ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Аз съм човек, който помни прехода. Няма друг лидер, освен Бойко Борисов, който да носи така отговорността към държавата. След като хората не ни признават, нека си изберат отново Орешарски и да се върнем към разбитата банкова система, към спрените еврофондове", заключи Цецка Цачева.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/izbori-16/2016/11/08/cacheva-vliza-v-bitka-ne-za-skok-na-pensiite-a-za-aktivnite-hora.321405

Сякаш ние не помним.....Кризата,  самоподпалванията и самоубийствата през 2013 година, както и оставката на Борисов тогава и те ли бяха заради някой друг?  Каква е отговорността на Цачева и Борисов за събитията след фалита на КТБ?  Направиха ли въобще нещо за събирането на масата на несъстоятелността на тази банка? Как ще докажат, че не са подкупени за да бездействат? Ако Цветан Василев успее да осъди България ...сигурно пак Орешарски ще е виновен....   Ех....  лъжливи политици  - как да Ви вярва човек?  Предпочитам  прямотата на генерал Радев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ncl написа:

На теория не са за управляващи. На практика са точно такива.

По резултатите от президентските избори можем да съдим за парламентарните - крах на ГЕРБ и влизане на нови партии и лица в парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

По резултатите от президентските избори можем да съдим за парламентарните - крах на ГЕРБ и влизане на нови партии и лица в парламента.

Ех, Мойра!Де ги тези нови партии и лица?И на мен ми се иска, но не ги виждам!

преди 43 минути, Евгени написа:

Такава тотална пропаганда по телевизиите не съм виждал от 27 години

Така ще е до неделя, все пак иначе ще трябва да ходят на предсрочни избори, заради глупавата изцепка на Бойко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, M.Николов написа:

Ех, Мойра!Де ги тези нови партии и лица?И на мен ми се иска, но не ги виждам!

Ще се появят преди парламентарните избори, едната със сигурност ще е на Марешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марешки с подкрепата му за ГЕРБ плюенето му против обединените патриоти е обречен. Съмнявам се да събере и 2%, ако направи партия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен друго ме е яд, 13 хиляди гласа не достигат референдума да стане задължителен.Жалко, всички говорят, че искат промяна, а не успяхме да съберем нужните гласове.А можеше да е едно добро начало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Мойра написа:

Тук ви е огромната грешка.

Защото сега хората харесват генерала, включително и герберисти, но на парламентарните каква ще е картината ? :)

Няма разумен човек който да гласува за БСП и ДПС. А за вас България е цялата червена зарад и мажоритарния вот на Радев. Огрона грешка.

преди 6 минути, ncl написа:

Марешки с подкрепата му за ГЕРБ плюенето му против обединените патриоти е обречен. Съмнявам се да събере и 2%, ако направи партия.

Естествео че няма шанс с партия. Вота за него е изцяло мажоритарен.

преди 11 минути, Мойра написа:

Ще се появят преди парламентарните избори, едната със сигурност ще е на Марешки.

Кой ще се появи бре :):) стани Шеф , Корнелия, и някой ръководен от Доган ?

И ще викате промяяянаааа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, M.Николов написа:

Мен друго ме е яд, 13 хиляди гласа не достигат референдума да стане задължителен. Жалко, всички говорят, че искат промяна, а не успяхме да съберем нужните гласове. А можеше да е едно добро начало.

Началото винаги е добро - макар понякога да е неуспешно.

Щом се опитва - значи има необходимост. И е въпрос на време когато ще стане нещо повече.
Примера с Джордано Бруно и другите в последствие.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и първата голяма манипулация:

Цитат

По БТВ съобщиха 80 000 (представете си!) били недействителните бюлетини във Референдума... Това вече е върха на черешката... 37 000 гласа не достигали за да бъде Референдума действителен. След 27 години още не сме дорасли да бъдем нормална държава. ТОЧКА.

На места са казвали, че бюлетините за референдума били свършили, и можело да се гласува само за президент.

Същия номер с огромния брой невалидни бюлетини като на миналите президентски избори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wankata написа:

Ето я и първата голяма манипулация:

... но не и последната.

Цитат

След 27 години още не сме дорасли да бъдем нормална държава.

просто - "Няма такава държава". Не само, че няма подобна - и тази я няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

просто - "Няма такава държава". Не само, че няма подобна - и тази я няма.

Глупости, няма. Западните са още по-изпаднали, просто не са толкова глупави и неопитни, като плешковците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Melmak ® написа:

Глупости, няма. Западните са още по-изпаднали, просто не са толкова глупави и неопитни, като плешковците.

и ти ги познаваш всичките ли? Евала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

и ти ги познаваш всичките ли? Евала.

Аз и нашите не ги познавам. Опитвам се да следя постиженията и грешките им и от там си правя изводи.

Конкретно тази фраза не я харесвам, защото е изобретение на клуба на Слави. А там периодично творят големи глупости, просто защото няма какво да ги опровергае. Те не прилагат идеите си на практика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Познатите червени глупости. Много гербаджии също са гласували за друг кандидат, предполагам и за генерала също. Не си правете илюзии че България е почервеняла от горните статистики по райони.

Печели не БСП, а Радев.

Пък иначе които ще гласуваме за ге'ерала сме били комуняги:) Нещо се оплетохте пак, а, Мирко (и клика):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За любителите на честните избори без нарушения - извадка от близкото село Буковлък. С предимно мургави гласуващи.

Гласове съответно: Радев, Цачева, Каракачанов, Марешки. Трайков, Калфин

152400204 121, 128, 72,41, 7, 15
152400205 9, 283, 4,9, 3, 33
152400206 46, 171, 17,17, 2, 139

Отклоненията трудно се вписват в математически модел.

Като цяло политиците да се сещат. Единствено ДПС контролира своите. Българите не слушат политиците.
Боко ще учи по трудния начин че не става "И магаре да сложа, и него ще изберат" по Алеко Константинов.
кУрнелия да не се дуе и да не смята че персоналните гласове за Радев са гласове и за БСП. Статуквото на Йотова е неприемливо за хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, crazy katon написа:

Вас не ви ли е срам от тези управляващи? Е, мен ме е срам и няма да се успокоя, докато не изчезнат веднъж и завинаги. Който и да е друг, да управлява, но такава грозна простотия България не помни. А що се отнася до революциите, ще видите какво ще стане като паднат от власт. Тогава ще ви напомня думите.

Много си се разпалил. Макар, че си прав донякъде - някой ще изчезне. Те ли, аз ли (отново) ?

преди 2 часа, miro20 написа:

тези избори не са за управляващи

Да бе - ти да не си на лафката, да си избираш закуска?

Абе ... уточнявайте ги тези неща предварително, моля!!

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласовете за референдумът ги има, но властимащите го изманипулираха както си искат.
Разбира се, че ще е на косъм.... с няколко хиляди гласа, беше очаквано.:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване