Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Распутин написа:

Не. Попречи на едни хора, да го изиграят.

Оказа се, че това е измислица на журналистите. Доган обаче си замълча за това, че го обвиниха за руско протеже. Така е по-изгодно. Всъщност си е американско протеже. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, flare написа:

в контекста на темата и вашата позиция ми се струва по-подходящо, да ползвате тях и руски език

В контекста на темата това ми се струва като чисто заяждане като това на Цачева за проруския кандидат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ncl написа:

В контекста на темата това ми се струва като чисто заяждане като това на Цачева за проруския кандидат.

Ми тя темата е за заяждания, ако се съди по последните страници. Нищо което напомня на диалог не виждам в нея. Просто две страни, които се плюят взаимно... И постват провокативни цитати. Не че се очаква нещо различно де...

Ама ако все пак искаш не-офтопик, направо ми е смешно в тази и съседната президентска тема какви очаквания се развихриха. Цецка това, генерала онова, па Тръмп 3то. Първите двама слушкат чинно квото им кажат техните (Цецка я знаем, а ако имаш съмнения за генерала виж последните му изказвания за съдебната реформа и ги сравни а) с дебата и б) с какво казаха от БСП) а Тръмп и той каза каквото искаха да чуят а ще прави каквото си знае.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, Кико написа:

Оказа се, че това е измислица на журналистите. Доган обаче си замълча за това, че го обвиниха за руско протеже. Така е по-изгодно. Всъщност си е американско протеже. 

Най- обикновен терорист, когото вербуваха вместо да ликвидират... Прав си. Изигра ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, етническите партии са три, и едната и в момента е официално във властта в състава на РБ, и съвсем неприкрито си е про-ердоганска. Другата също, само че неофициално - неслучайно Бойко бърза да направи обществени поръчки на Делян Пеевски: http://terminal3.bg/pravitelstvoto-forsira-obstestveni-poracki-na-peevski/

https://frognews.bg/news_122788/Pravitelstvoto-forsira-obshtestveni-porachki-za-Peevski

Пък нека някои си разправят басни за БСП - ДПС. Та:

14962792_212759792489460_760904338860945

Всички гледахме и дебата и чухме въпроса. Вестник "Миллиет": http://www.segabg.com/article.php?id=829124

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, georgi6 написа:

Добре де, разбрах,че си ти на снимката(от долу).

Разбира се че съм аз. Да виждаш тук по голям путински пропагандатор от мен ? :)

преди 1 час, Распутин написа:

Колко вероятно е не знам, но това не е основание да му се слагат думи в устата, нали?

Цитирах другаката Светлана Шаренкова . Какво по красноречиво от това ?

Защо винаги едно се приказва, после ги е срам да си го признаят ? Ми кажи че си путинска подлога и си отстоявай позициите. Защо трябва винаги да сте на принципа... абе ние така, ама онака...

:)

Какво стана с любимите ви евродепутати от БСП и ДПС ? дето гласуваха ЗА резолюцията за бежанците ?

Там говорим едно , тук друго ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МУТРАГЕНЬО и ЦЕЦО ЦЪРВУЛА ще се опитат да фалшифицират балотажа, мажещия филии с мас ще се опита да заличи срама и да поправи грешката си Цеца като фалшифицира балотажа с помоща на ченгетата това е 100% истинска информация само им гледайте сеира всичко ще излезе наяве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Абе вие сега ли се събуждате че всички , включително и руски и западни медии припознават Радев като пропутински ??? :)

Ето  и от БСП пред руската "Взгляд" :

Светлана Шаренкова

Покажи скритото съдържание

Тя признава, че в избирателната програма на Румен Радев е записано, че ще се бори за отмяна на санкциите на ЕС срещу Русия.

„Един от главните лозунги в предизборната кампания на Румен Радев в предизборната кампания беше за отмяна на санкциите срещу Русия”, коментира пред руското издание „Взгляд” Светлана Шаренкова, член на ИБ на БСП.

„Той винаги е настоявал за това, това не са някакви нови възгледи, а неговият мироглед”, уверява тя руските читатели.

Според Шаренкова, Радев говори за признаването на Крим за руска територия, защото е „политик, който вижда реалността-Крим вече е руски, там е издигнато руското знаме, проведени са избори за руската Дума.

„Впрочем, аз още преди две години, като член на БСП, настоявах България да признае Крим за руски, защото той исторически винаги е бил руски”, хвали се Шаренкова.

Тя признава, че в избирателната програма на Румен Радев е записано, че ще се бори за отмяна на санкциите на ЕС срещу Русия.

„Ако бъде избран Радев, тогава ще се върне доверието към БСП и тя ще може да се изравни по влияние с ГЕРБ”, прогнозира Шаренкова.

Според нея, спирането на „Южен поток”, АЕЦ „Белене” и Бургас-Александруполис е заради намесата на Хилари Клинтън, от която в БСП се „страхуват” и затова тя била „вдъхновена от победата на Доналд Тръмп”.

„Значение има и това, че Тръмп прояви уважение към Владимир Путин”, коментира Шаренкова.

Е и, какво ти пречи ако генерал Радев е пропутински? Тогава на балотажа гласувай за Цецка, която каза, че е пронатовска. Имаш избор, за какво пищиш пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Highagain написа:

МУТРАГЕНЬО и ЦЕЦО ЦЪРВУЛА ще се опитат да фалшифицират балотажа, мажещия филии с мас ще се опита да заличи срама и да поправи грешката си Цеца като фалшифицира балотажа с помоща на ченгетата това е 100% истинска информация само им гледайте сеира всичко ще излезе наяве.

То това е ясно, но ще му е много трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, gagodrago написа:

Е и, какво ти пречи ако генерал Радев е пропутински? Тогава на балотажа гласувай за Цецка, която каза, че е пронатовска. Имаш избор, за какво пищиш пак?

хехе :) приятелю , нали за точно това говоря - Не аз , а вие няма нужда да пищите и да се оправдавате как Радев не бил такъв не бил онакъв.

И западни , и руски медии го определят като такъв. Цитирах и една отговорна другарка за руска медия.

Какво повече пищите и ревете че не бил такъв а онакъв ??? :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gagodrago написа:

Нали, уж, не е хейтърче, а не харесва мамата, нейната мама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай Миро, така и не разбрах, и да е пропутински тебе какво те бърка?

Редактирано от gagodrago (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

хехе :) приятелю , нали за точно това говоря - Не аз , а вие няма нужда да пищите и да се оправдавате как Радев не бил такъв не бил онакъв.

И западни , и руски медии го определят като такъв. Цитирах и една отговорна другарка за руска медия.

Лично на мене не ми пука, че е проруски. Важното е да е и пробългарски.

Така и не разбрах, и да е пропутински тебе какво те бърка?

Него всичко го бърка:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай Миро, така и не разбрах, и да е пропутински тебе какво те бърка?

Не ме бърка. Въпроса е какво пищите и ревете как той не бил казвал такова онакова, бла бла бла... :)

преди 1 минута, karadzha написа:

Лично на мене не ми пука, че е проруски. Важното е да е и пробългарски.

В същата последователност ли ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Не ме бърка. Въпроса е какво пищите и ревете как той не бил казвал такова онакова, бла бла бла... :)

В същата последователност ли ? :)

Отговарям по реда на зададените въпроси. А за да е пробългарски, трябва да е и с НАТО и с Русия. Оставям ти да си ги подреждаш с твоето тролско мислене:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, karadzha написа:

Отговарям по реда на зададените въпроси. А за да е пробългарски, трябва да е и с НАТО и с Русия. Оставям ти да си ги подреждаш с твоето тролско мислене:)

Мисленето ми е като на Възрожденците.

за троловете... вие си знаете... Аз по косвени признаци спрямо псианциите ви тук , съм се убедил че призмата през която гледате политиката - и вътрешна и външна на България е ... през путинската позиция.След този филтър, оценявате всички прицеси и в България и по света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Простичкат необорима логика е следната и винаги ще ви я повтарям - Които държави от бившия соц лагер по бързо са се оттървали от старите завсимости, служби, налседство, те в омента са в пъти по добре.

Тези които не са провели нито лустрация, нито имат желание за такава, като нас, а в политиката и бизнеса все още най нагло се кандидтират хора с картончета и псевдоними - НЯМАТ ОПРАВИЯ.

Няма как по ясо и красноречиво да се каже.

Това че бленувате за фалиралия соц, и за "специалистите" от ДС , които си осребриха и продължават да осребряват властта си , говори колко заблудени сме.

Чак не мога да повярвам че в 2016 г  ще се говорят и пропагандират пообни абсолютни глупости.

Не очаквайте България да се оправи с такова мислене.

Повечето говорите с гаменско високомерие на високоинтелектуални професори  каква е държавата ни в момента, но не осъзнавате че сте част от причината за това положение.

О да, нямам :) не мога да се меря с вас , пропагандаторите на червен утопичен загнил социализъм

Затова "нормалните държави" се оправят и вървят напред, а ние щото сме "по нормални от най нормалните" ще си седим в калта.

само че е точно заради такива като вас.

В България освен вечен пост-социализъм друг строй няма как да съществува, защото сме бедни. Нямаме достатъчно кинти, петрол и газ за капитализъм.  Ех, бай Миро, пак ще останеш прецакан, нямаме кинти за капитализъм... колко жалко.:D

Редактирано от gagodrago (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Това е голям виц. Много далече си от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Или по точно като на малките пиленца:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, gagodrago написа:

Ех, бай Миро, пак ще останеш прецакан, нямаме кинти за капитализъм... колко жалко.:D

А още по-лошо и в Македония няма. Значи положението от капиталистическа гледна точка е безнадеждно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Melmak ® написа:

А още по-лошо и в Македония няма. Значи положението от капиталистическа гледна точка е безнадеждно.

:D След като бай Миро толкова напъва да става капиталист, нека да каже откъде да вземем пари, петрол и газ за да зарежем соца и да въведем капитализма в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато тука спорите ...

Цитат

Докато всички се вълнуват от предстоящите избори за президент и дебатите между кандидатите, в България има хора, които живеят в неведение и показват учудваща некомпетентност.

Един пост от днес като коментар на изборите се превърна в истинска Фейсбук - сензация.

"Луди ли сте, бе тъпаци, как можахте да изберете тоя Доналд Тръмп за президент. Той дори не е истински българин. По-добре да си беше останал Бойко Борисов президент", пише Христина Кацарова.

1478876437-2.jpg

Приятна събота момчета и момичета. Вече е време за размисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Докато тука спорите ...

Приятна събота момчета и момичета. Вече е време за размисъл.

Ние сме го измислили вече. Да му мислят Раданчо и неговите хора:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Извинявай, че ще използвам теб за пример.

Има потребители във форума, които те определят като платен трол. Това означава ли, че си такъв, за какъвто те определят?

В случая с Радев се получава като приказката "Иди доказвай, че сестра ти не е к***а". Някой решил, че Радев е такъв или онакъв. Дали е такъв или онакъв ще се види с времето, ако го изберат за президент. Дали има политически амбиции ще се види, ако не го изберат за президент, но реши да се присъедини към някоя партия. Добре, че не тръгнал да се оправдава на всеки, който му слага думи в устата и го определя.

Прави ми впечатление, че по почти всички телевизии, разни водещи и анализатори се чудят защо социологическите агенции не познали резултатите от изборите в САЩ и в България. И нито веднъж не чух(пропускът може да си е мой), че причината може би е, че някой е платил на въпросните социологически агенции за "правилните" резултати(които се оказаха далеч от реалността).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...