Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, A.com написа:

И нито веднъж не чух(пропускът може да си е мой), че причината може би е, че някой е платил на въпросните социологически агенции за "правилните" резултати(които се оказаха далеч от реалността).

Плащат ли им или има политически натиск върху тях, не е много ясно, но по бТВ-то стана въпрос, защо социолог. агенции са сгрешили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, karadzha написа:

Лично на мене не ми пука, че е проруски. Важното е да е и пробългарски.

Него всичко го бърка:)

Проблемът е че не може да си пропутински и пробългарски едновременно . Всяка страна си има собствени интереси не трябва да се караме с никого а трябва да защитаваме своята позиция и своя интерес.

Лошото е че ние българите не сме свикнали да водим своятя политика а вечно трябва някой да ни казва какво трябва или не трябва да правим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gagodrago написа:

:D След като бай Миро толкова напъва да става капиталист, нека да каже откъде да вземем пари, петрол и газ за да зарежем соца и да въведем капитализма в България.

След простотиите как не съм разбирал някакви думички, сега почнахме нова песничка ? че съм бил капиталист  ?? :)

Приятелю , толкова ви е акъла да разберете че да си против някой режим, като путинския, не ме прави капиталист. Още по смешно е , че именно путинския режим е пример за кръвожаден капитализъм, незнайно защо представян като "демократичен". И не само като "демократичен", ами едва ли не като "социалистически", ако слушаме червената пропаганда .

Соца умря другари, много отдавна. Путинския режим по който въздишате, няма нищо общо с това.

Точни вие дето сте му фенове сте фенове на този олигархичен капиталистически модел, в който една групировка самозабравили се милиардери са взели властта и политиката.И още че  когато престъпници владеят една държава и институциите и , това си е чиста мафия.

преди 8 часа, karadzha написа:

Това е голям виц. Много далече си от тях.

Доказал съм се какъв съм спрямо Възрожденците. Бих казал - вие дето сте със розово-съветските очила, сте много далеч от тях.Доказвано многократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Мойра написа:

Запомнете! Този бутафорен генерал и истински бай Х. е готов да хвърли страната в най-страшната война – гражданската, само и само да задоволи патологичната си алчност за власт!

А най-лошото е че той няма дори и минималния необходим интелект за тази власт.

преди 11 часа, Highagain написа:

МУТРАГЕНЬО и ЦЕЦО ЦЪРВУЛА ще се опитат да фалшифицират балотажа, мажещия филии с мас ще се опита да заличи срама и да поправи грешката си Цеца като фалшифицира балотажа с помоща на ченгетата това е 100% истинска информация само им гледайте сеира всичко ще излезе наяве.

Сигура!!! Три процента изобщо няма да му се опънат, с десет ще му е малко трудно, а нагоре, вече невъзможно. Ето защо всичко зависи от нас и да не вярваме на разните социолози, които пък сега ни убеждават в сигурна победа на Радев с надеждата хората да си кажат: Че то щом е сигурно, аз за к'во да ходя? А към бъдещите създатели на партии (визирам най-вече Слави) бих отправил съвета да побързат, защото този тип се надява на своите хунвейбини да го изберат отново и това е също сигура, защото те ще гласуват под строй, а другите ще се пръснат по няколко десетки партии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Распутин написа:

Нищо не предлагам. Саммо отбелязвам,последните модни тенденции. :)

Ами тогава да следваме модата :)

А ако трябва сериозно и в двата случая ДПС е вредна за България. Аз лично смятам че е вредна и за Радев защото освен осемте процента които ще му донесе от етнически вот ще му отнеме поне толкова ако не и повече от протестния защото по този начин той се представя като кандидат на статутсвото от което всъщност бягат доста от избирателите гласували за него на първи тур .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе днес не е ли ден за размисъл?

И поради това се зачудих защо темата за президентските избори е отворена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е за официалните медии .. фейсбук , форуми и др никой няма да санкционира :)

Очакваме пак прогнози с надбягване със цветни зебри, класации на детски песнички и т.н. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ще ми каже каква месечна заплата взима Плевнелиев и каква месечна доживотна президентска пенсия ще взима от януари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заплатата на новия и стария http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=201863

До колкото си спомням, след мандата, пожизнено получават 75% от заплатата на действащия президент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Евгени написа:

Заплатата на новия и стария http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=201863

До колкото си спомням, след мандата, пожизнено получават 75% от заплатата на действащия президент

При простосмъртните българи добавката за прослужено време е само за професия от същата категория, например охранител - охранител, сервитьор - сервитьор, миньор - миньор. За богопомазаните обаче не е така. Радев е бил пилот и така си има висока пенсия, но другата, ако не беше дупетатството и едва ли можеше да разчита на кой знае колко. Нали за това нейния патрон унищожи секторите, от които хората излизаха с големи пенсии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че няма нарушения де... от любмите ви генералски червени и ДПС щабове

Spoiler

И днес „бойни групи“ на партията обхождат градове и села и раздават бюлетини с номер 13. 

Хората на Доган притискат населението да гласува за кандидата на БСП. Агитацията върви и с материално стимулиране между 20 и 50 лева.

Десант на ДПС-активисти в подкрепа на Румен Радев върви и в районите на Хасково и Смолян

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, miro20 написа:

Не че няма нарушения де... от любмите ви генералски червени и ДПС щабове

Покажи скритото съдържание

И днес „бойни групи“ на партията обхождат градове и села и раздават бюлетини с номер 13. 

Хората на Доган притискат населението да гласува за кандидата на БСП. Агитацията върви и с материално стимулиране между 20 и 50 лева.

Десант на ДПС-активисти в подкрепа на Румен Радев върви и в районите на Хасково и Смолян

То и твоите от ГЕРБ натискат яко да се гласува за техния кандидат, ама ти виждаш само сламката:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички цигани и турци от Турция гласуват за майката, а ГЕРБ имат наглоста да ми говорят за ДПС. Гласуваш за Цецка и получаваш Ердоган. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

.Доказвано многократно.

Викаш завъртал си се многократно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, иноТ написа:

Всички цигани и турци от Турция гласуват за майката, а ГЕРБ имат наглоста да ми говорят за ДПС. Гласуваш за Цецка и получаваш Ердоган. 

Как са могли ! Та ДПС е движение за права и свободи и няма нищо ама нищо общо с турска етническа партия камо ли с политическа мафия някакви измислени кръгове и някакви глупости дето Меди Доган бил казал. Щом ще подкрепи кандидатът на БСП значи е цялата в бяло като ангелче небесно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувай тогава с ДОСТ. Знам, че тайно си мечтаеш за мустака на Местан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, иноТ написа:

Гласувай тогава с ДОСТ. Знам, че тайно си мечтаеш за мустака на Местан.

Няма да гласувам нито с ДОСТ нито ДПС нито скоято и да е друга партия провеждаща чужди интереси . Аз ще си остана в къщи а на теб приятно гласуване заедно с ангелчетата от ДПС. Нали вечно дърпате България нанякъде - ако не е към Русия ще е към Турция важното е да не сме независими според вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, lsmurf написа:

Няма да гласувам нито с ДОСТ нито ДПС нито скоято и да е друга партия провеждаща чужди интереси . Аз ще си остана в къщи а на теб приятно гласуване заедно с ангелчетата от ДПС. Нали вечно дърпате България нанякъде - ако не е към Русия ще е към Турция важното е да не сме независими според вас.

Е, този път няма да се съглася! Аз ще гласувам за промяната и по - голямото зло, за възможноста за дестабилизация на държавата, за възможноста за промяна на  политическия курс за, възможнтоста да недовършат започнатото саниране и вероятноста да влизам в болница с клизма! Мнозина така ще постъпят защото им омръзна!

Инак ние ще бъдем още дълго време зависими. Независими ще станем когато станем силна икономика, когато имаме силна и войствена армия, когато политиците ни започнат да мислят преди всичко за България, а едва след това да за членства и споразумения.  За това обаче е нужно да си изберем нови управници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Все пак, с ръка на сърцето, признай, че си за Цеца:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Виж ги как гузно заобикалят темата.

Вадят всякакви сламки че в Туррските секции  били гласували за Цецка, но забравят удодбно че СЕГА , СЛЕД първия тур, Карадайъ и ДПС са изцяло зад генрала.

Така че, гласувайте за генерала - кандидата на БСП и ДПС.

Пък нека си говорят за "мустаци"... тези депесарски мустаци са си за тях :)

мен само затова би ме било гнус

Все пак да не забравяме че това е една голяма политическа игра. А турската етническа партия винаги е с печелившия.И то така извъртат нещата че накрая дори и атакисти и всякакви други псевдопатриоти , гласуват за тях и/или червената партия-ментор

Сега нещата са още по простички . ДОСТ се разцепи заради скарването на РФ с Труция, а сега РФ и Турция са първи братя и приятели .

затова и БСП и ДПС отново без скрупули , са заедно зад единната си генералска кандидатура.

Честито .

И утре пътьом за урните минете през аптеката за вазелин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Виж ги как гузно заобикалят темата.

Вадят всякакви сламки че в Туррските секции  били гласували за Цецка, но забравят удодбно че СЕГА , СЛЕД първия тур, Карадайъ и ДПС са изцяло зад генрала.

Така че, гласувайте за генерала - кандидата на БСП и ДПС.

Пък нека си говорят за "мустаци"... тези депесарски мустаци са си за тях :)

мен само затова би ме било гнус

Все пак да не забравяме че това е една голяма политическа игра. А турската етническа партия винаги е с печелившия.И то така извъртат нещата че накрая дори и атакисти и всякакви други псевдопатриоти , гласуват за тях и/или червената партия-ментор

На мене лично не ми харесва БСП, а още по-малко ДПС, но ще гласувам както вече казах преди. Иначе е явно, че ако БСП не беше зад генерала, той нямаше да събере и 15%.

Ти кво искаш, да гласуваме за мустакатата Цеца? Няма да стане тая работа:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, karadzha написа:

Иначе е явно, че ако БСП не беше зад генерала, той нямаше да събере и 15%.

ха :) точно обратното. Спокойно можеше ГЕРБ да го издигне за кандидатура и пак щеше да спечели.

Както съм споменавал, не си мислете че червената карта на избирателните райони където масово печели генерала е заради БСП. Избора е изцяло мажоритарен, и съм сигурен са гласували много гербаджии за него.

БСП използва удачно за сега ракетата носител - Радев, но това няма нищо общо със симпатизантите  на БСП. Дори бих казал ... точно процентите на едни избори биха били максимум 15 за БСП, а за мен дори са под 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ЗА ЦЕцка гласуваха мажоритарно в турция па оплаквам ли се .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

ха :) точно обратното. Спокойно можеше ГЕРБ да го издигне за кандидатура и пак щеше да спечели.

Както съм споменавал, не си мислете че червената карта на избирателните райони където масово печели генерала е заради БСП. Избора е изцяло мажоритарен, и съм сигурен са гласували много гербаджии за него.

БСП използва удачно за сега ракетата носител - Радев, но това няма нищо общо със симпатизантите  на БСП. Дори бих казал ... точно процентите на едни избори биха били максимум 15 за БСП, а за мен дори са под 10.

Прав си, че генералът е ракетата носител, но му трябваше и що-годе прилична основа (БСП/ГЕРБ). ГЕРБ се забави с посочването на своя кандидат и сега ш си носят последсвията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...