Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2016

Препоръчан отговор

То на смешника, това му остана. Жалки напъни, и да се мъчи да преиначи, подкрепата на ДОСТ, за Цецка. Която е завена открито и ясно. И гласовете в Турция, са за Цецка. ;) Ония дето и дума български не знаят, ама гласуват за Мамата. Смешник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, miro20 написа:

ха :) точно обратното. Спокойно можеше ГЕРБ да го издигне за кандидатура и пак щеше да спечели.

Както съм споменавал, не си мислете че червената карта на избирателните райони където масово печели генерала е заради БСП. Избора е изцяло мажоритарен, и съм сигурен са гласували много гербаджии за него.

БСП използва удачно за сега ракетата носител - Радев, но това няма нищо общо със симпатизантите  на БСП. Дори бих казал ... точно процентите на едни избори биха били максимум 15 за БСП, а за мен дори са под 10.

Чакай сега нали генерала бил червен? Цитирам те

преди 43 минути, miro20 написа:

Вадят всякакви сламки че в Туррските секции  били гласували за Цецка, но забравят удодбно че СЕГА , СЛЕД първия тур, Карадайъ и ДПС са изцяло зад генрала.

Така че, гласувайте за генерала - кандидата на БСП и ДПС.

Последно мажоритарен вот ли е или партиен? Изборите за президент са мажоритарни и се гласува са кандидат. В случая излиза,че Радев на първия вот е подкрепен както от БСП ,така отчасти от ГЕРБ и дори от РБ. И какво излезе сега?

пп. Мирко пак ще ти напомня за ортографията. Чат пат чети какво си написал,че такива груби грешки са присъщи или за някой с основно образование или на някой непознаващ българския език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Yvan Sergeev написа:

гласуваха мажоритарно в турция

Тва май ще влезе в темата като най краткия виц :):)

преди 14 минути, nikssi написа:

Последно мажоритарен вот ли е или партиен? Изборите за президент са мажоритарни и се гласува са кандидат. В случая излиза,че Радев на първия вот е подкрепен както от БСП ,така отчасти от ГЕРБ и дори от РБ. И какво излезе сега?

пп. Мирко пак ще ти напомня за ортографията. Чат пат чети какво си написал,че такива груби грешки са присъщи или за някой с основно образование или на някой непознаващ българския език.

Или наистина не разбираш едно толкова елеметарно нещо, или само се заяждаш, както винаги.

Дано да е второто защото иначе не говори добре за твоя "интелект" :)

Да ти обясня отново за какво иде реч и кое е мажоритарен и кое не е.

Избора за президент по принцип е мажоритарен. Интелгиентните, образованите, политически ориентираните хора гласуват ЗА ЛИЧНОСТ. затова казах - да не се лъжат от БСП че са гласували заради БСП-то.

Другата категория, противоположната на изброеното, чийто електорат като правило е на ДПС , включвам и БСП, гласува за когото кажат. т.е. който посочи партийанта централа от ДПС. т.е. отново ПАРТИЙНО.

Кое от това не разбра ??

преди 33 минути, AntiAlGor написа:

То на смешника, това му остана. Жалки напъни, и да се мъчи да преиначи, подкрепата на ДОСТ, за Цецка. Която е завена открито и ясно. И гласовете в Турция, са за Цецка. ;) Ония дето и дума български не знаят, ама гласуват за Мамата. Смешник.

И да ви приземя самолета че много взехте да хвърчите с глупостите си.

- гласовете от Турция са на първо място за Орешарски, Не за Цецка.

Второ , гласовете от турция за нея са 12 000. Ако това число е показателно за вашата тролска кампания... нека, но за мен е наистина смешно да кажеш че повлияло кардинално и решаващо :):)

КАк го каза ? - жалки напъни :):) точно това сте вие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, miro20 написа:

Тва май ще влезе в темата като най краткия виц :):)

Или наистина не разбираш едно толкова елеметарно нещо, или само се заяждаш, както винаги.

Избора за президент по принцип е мажоритарен. Интелгиентните, образованите, политически ориентираните хора гласуват ЗА ЛИЧНОСТ. затова казах - да не се лъжат от БСП че са гласували заради БСП-то.

Другата категория, противоположната на изброеното, чийто електорат като правило е на ДПС , включвам и БСП, гласува за когото кажат. т.е. който посочи партийанта централа от ДПС. т.е. отново ПАРТИЙНО.

Кое от това не разбра ??

И да ви приземя самолета че много взехте да хвърчите с глупостите си.

- гласовете от Турция са на първо място за Орешарски, Не за Цецка.

Второ , гласовете от турция за нея са 12 000. Ако това число е показателно за вашата тролска кампания... нека, но за мен е наистина смешно да кажеш че повлияло кардинално и решаващо :):)

КАк го каза ? - жалки напъни :):) точно това сте вие.

Много добре знаем какви са изборите, но ти се направи, че не разбра иронията във въпроса дали са изборите мажоритарни или партийни:) А може и да не си разбрал, което говори зле за "възрожденския" ти интелект.

Щял да приземи самолета ни – що за "възрожденски" слова?:)

На тебе ти плащат да кибичиш и логорееш в политическите теми, та е ясно, че ти си трола. Ние пишем още поне в 1-2 неполитически теми и, лично аз, във други сайтове, в които политиката е забранена:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Първо си почети цитирания от мене пост и тогава определяй кой колко е интелигентен. Или правилното е Интелгиентен ?

Смешни отговори на смешник като тебе. Пишеш едно в един пост и после под него пишеш нещо различно...чети си постовете Мирчо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, иноТ написа:

Добре де, колко ще се гърчите ? То окончателни резултати май още няма от секциите, но дори ще се поправя - не 12 000 а малко над 7 000 гласа ми излизат че са за Цецка от Турция. Това какъв фактор е за 1-я тур ?

Вместо да си кривите душичките, приемете че генерала е кандидат на БСП и ДПС, и вие отново ще си ги изберете. Кво толкова. както  споменах , то и Гоце бе два мандата... буксувахме да, но и не се е свършил света.

:)

Spoiler

преди 1 минута, nikssi написа:

Смешни отговори на смешник като тебе. Пишеш едно в един пост и после под него пишеш нещо различно...чети си постовете Мирчо!

Ами така е при интелигентните хора. Понякога мисълта върви по бързо от възможностите на клавиатурата . Което за мен не е никакъв проблем, даже се радвам че освен за някоя изпусната буква или разменена, друго няма какво смислено да изсмучете от пръстите :) офтопици и заяжданици

Това е и разликата с някои копи-пейстъри и такива дето са с подчертаващ коректор на думичките :) Дори няма да споменавам за гугъл транслейт с който "....филите" си превеждат това на което са "....фили" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, miro20 написа:

Ами така е при интелигентните хора. Понякога мисълта върви по бързо от възможностите на клавиатурата .

:D Понякога егото прави обратна услуга. Като пресен пример - Борисов се напъна и сега се чуди как да се измъкне. Ти също.

По темата с гласуването ти сам в този пост казваш,че

Цитат

Избора е изцяло мажоритарен, и съм сигурен са гласували много гербаджии за него.

Ако следваме логичната мисъл ако за Радев са гласували не само от БСП , а и от ГЕРБ и РБ излиза,че хората дали гласа си за него го виждат не, като партийна кандидатура а личност, за която дават своя вот. Пак повтарям не като партия. Впрочем Радев не е партиен кандидат на БСП. Нали правиш разлика между подкрепен и издигнат?!

В тази връзка, след като вота явно си е мажоритарен и хората са гласували така какви ги говориш за гласове от БСП и откъде накъде за ДПС? ДПС се видя на предните избори кой подкрепи и ДОСТ се видя кой подкрепи и сега подкрепя. ГЕРБ и цаца Цачева.

Колкото и да въртиш и повтаряш опорните точки все тая е. Факта си е факт кой колко са го подкрепили.

преди 21 минути, miro20 написа:

Това е и разликата с някои копи-пейстъри и такива дето са с подчертаващ коректор на думичките

Ти се огледай "твойта дружинка" какви ги сътвори тука. Теми безчет.

Редактирано от nikssi
и грешките си ги поправям (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, nikssi написа:

Впрочем Радев не е партиен кандидат на БСП. Нали правиш разлика между подкрепен и издигнат?!

И този инициативен комитет какъв е ? от извънземни ? от нови лица, промяна бла бла бла ? :):)

преди 6 минути, nikssi написа:

излиза,че хората дали гласа си за него го виждат не, като партийна кандидатура а личност, за която дават своя вот

Точно така. тези които мислят самостоятелно. Виждам не можеш да схванеш разликата между видовете електорат.

Този на ДПС гласува за когот му кажат от ЦЕНТРАЛАТА на ДПС, т.е. каквото каже ПАРТИЯТА. Схвана ли ?

Добавих и БСП , защото и вашия електорат е в голямата си степен политически неориентиран, и зомбиран с доста лъжи и пропаганда.

преди 9 минути, nikssi написа:

Колкото и да въртиш и повтаряш опорните точки все тая е. Факта си е факт кой колко са го подкрепили.

Точно така. След като ми кажеш какво влияние имат няколкото хиляди гласвое от труция, очаквам също и да видим утре кого ще подкрепят турците, и дали ще се вслушат в съвета на КАрадайъ.

И да дръпнем чертата кой приказва празни приказки и опорни точки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирко може да си противоречи до безкрай:) Знае той да се извърта и тъй, и инак:) Не че за туй му плащат (ама знае ли се):)

преди 3 минути, miro20 написа:

И да дръпнем чертата кой приказва празни приказки и опорни точки :)

Скоро ще си без опора, да не говорим за опорни точки:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То затова ще гласувам за Генерала, за личност! Ако Цецка загуби Борисов подаде оставка, ще ходим на предсрочни парламентарни избори и да се надяваме ДПС, АБВ и партията на Бареков извън борда да останат. по прогнози ще влезе партияна на Слави Трифонов и евентуално тази на Марешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, karadzha написа:

На мене лично не ми харесва БСП, а още по-малко ДПС, но ще гласувам както вече казах преди. Иначе е явно, че ако БСП не беше зад генерала, той нямаше да събере и 15%.

Ти кво искаш, да гласуваме за мустакатата Цеца? Няма да стане тая работа:)

Ами то само по външен вид май се различават двамата , иначе са си едно и също . Аз обаче не се каня да спя с президента та да го избирам по външен вид. Според мен е време народа да каже "стига измислени кандидати " и да направи пълен бойкот на фарса избори.

За мен партиите стоящи зад кандидатите са с толкова изчерпано доверие че изобщо не ме интересува кого предлагат . Щом се е съгласил да е техен кандидат значи не е свестен. За когото и да гласувам най - вероятно в последствие ще съжалявам така че предпочитам да не го правя.

Но всеки си решава сам за себе си . На някои положението в момента им харесва и е нормално да ходят да гласуват.

Силно се надявам бъдещият  президент да ме опровергае и да имаме най - накрая един свестен президент наистина мислещ за доброто на България. Ще бъда много учуден ,  но и много доволен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Toshee написа:

Генерала няма да ходи на конгреси на БСП и няма да ги слуша! Само Корнелия тайно.

Може и нея да отсвири:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, karadzha написа:

Може и нея да отсвири:)

Тя го е преценила и не е толкова глупава. Решение и лично виждане на Корнелия а не партийно за налагане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Toshee написа:

Тя го е преценила и не е толкова глупава. Решение и лично виждане на Корнелия а не партийно за налагане!

Като му дойде времето, ще видим кое-как:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Кумчо вълчооо написа:

Независими ще станем когато станем силна икономика, когато имаме силна и войствена армия, когато политиците ни започнат да мислят преди всичко за България, а едва след това да за членства и споразумения.  За това обаче е нужно да си изберем нови управници!

Според мен е по-вероятно да станем независими, когато си отидем от този свят, отколкото да доживеем да се случат нещата, които си описал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, karadzha написа:

Като му дойде времето, ще видим кое-как:)

Той е бил досега военен и е бил въведен и има сценарии и подкован съответно. Някаква стратегия. Не са го оставили сам да се оправя и Корнелия много се радва и ще говори за оставки. Тя освен той да спечели иска и друго. В следващия парламент ще се види кои с кои ще си стискат ръцете. И да ще видиме и поведението на генерала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, -Alex&Vanko- написа:

Той е бил досега военен и е бил въведен и има сценарии и подкован съответно. Някаква стратегия. Не са го оставили сам да се оправя и Корнелия много се радва и ще говори за оставки. Тя освен той да спечели иска и друго. В следващия парламент ще се види кои с кои ще си стискат ръцете. И да ще видиме и поведението на генерала.

Така е, след 22 януари две и седемнаста ще видим как ще се действа.

П.П. Колко Алекс§Ванко има в Калдата?:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, -Alex&Vanko- написа:

и да се надяваме ДПС, АБВ и партията на Бареков извън борда да останат.

След като и сега гласуваш за техен кандидат- генерала, какво ще е различно положението и на парламанетарни избори ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на такива ( парламанетарни ) избори няма да гласувам.Виж,на изборите за парламент, до тогава.. имам сериозни опасения ,че картинката ще е много различна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Кумчо вълчооо написа:

Е, този път няма да се съглася! Аз ще гласувам за промяната и по - голямото зло, за възможноста за дестабилизация на държавата, за възможноста за промяна на  политическия курс за, възможнтоста да недовършат започнатото саниране и вероятноста да влизам в болница с клизма! Мнозина така ще постъпят защото им омръзна!

Инак ние ще бъдем още дълго време зависими. Независими ще станем когато станем силна икономика, когато имаме силна и войствена армия, когато политиците ни започнат да мислят преди всичко за България, а едва след това да за членства и споразумения.  За това обаче е нужно да си изберем нови управници!

Всичко което казваш е точно така и според мен и аз щях да ходя да подкрепя Радев ако не беше БСП зад него .

Тази партия вече повече от 30 години не е правила нищо добро за България и няма да направи - сигурен съм в това .

Щом са го предложили значи са сигурни че имат механизми да го контролират , защото при тях това е начина - издигат само хора които здраво държат в ръцете си.

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.

А тези като мен , които нямат избор между двете червени кандидатури , да уточня че не ги грозят санкции за негласуване.

Дори заличаване от списъците няма да има, за който е гласувал поне на единия тур

Цитат

За изпълнено задължение сега ще се брои и вот само в един от двата тура, тоест важи и гласуване само на първия тур или само тази неделя на балотажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване