Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, crazy katon написа:

Виж горното, при тях такива няма.

Че нали са рожбици на любимата ви БКП нормално е да няма както и в останалите и чада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито ни нов президент!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Поне няма да имаме втори Плевнелиев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, karadzha написа:

Честито ни нов президент!:)

Честито ! :)

За добро или за лошо , борбата между двата олигархични  клана , БКП-Изток и БКП-Запад  продължава , до колкото БКП-КДС е малко аут.....

И не страдайте от излишни илюзии.....че е победил народът примерно и много други...!:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яба-Даба-Дуууу!!!

Можело човек и в България да изпита щастие. И макар недоспал и уморен, аз съм безкрайно радостен!

I am tired, but I am happy!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, crazy katon написа:

Яба-Даба-Дуууу!!!

Можело човек и в България да изпита щастие. И макар недоспал и уморен, аз съм безкрайно радостен!

Иначе , продавачи на щастие - колкото си искаш .......! :)

(` ми да беше питал - още преди 6 месеца щях да ти кажа...генералско управление...)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, crazy katon написа:

Яба-Даба-Дуууу!!!

Чеистито !

Ще има премиални изглежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Честито ! :)

За добро или за лошо , борбата между двата олигархични  клана , БКП-Изток и БКП-Запад  продължава , до колкото БКП-КДС е малко аут.....

И не страдайте от излишни илюзии.....че е победил народът примерно и много други...!:nono:

Това, Чечи, е малка стъпка на българското човечество:) А от малките стъпки почва големия скок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, karadzha написа:

Това, Чечи, е малка стъпка на българското човечество:) А от малките стъпки почва големия скок.

Разбира се ! Стъпка към където те водят....за носа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боко се постара да загуби изборите и успя. Сценарият върви точно както го е замислил. Оставка, служебен кабинет, предсрочни избори. Всичко е измислено месеци преди изборите, а ние се радваме и мислим, че сме променили нещо или сме натрили мутрата на Боко. Всичко е сценарий, в който пак всички ние ще сме прее*аните. Иначе, радвам се за Румен Радев, свестен и културен мъж изглежда. Дано бъде добър президент, колкото и декоративна да е тази длъжност...

Honor 7 lite via Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Е, не можахме да изберем Мамата, за което и аз съм виновен:) Признавам си:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора радост за една седмица, след Тръмп в САЩ :) ..Честито на Радев, не че президента има големи пълномощия и власт, но е лице което представлява народа, и един вид изразява неговата воля и мислене....

Надежда все още има, и явно все пак хората почват да провиждат реалността ...Дано е така.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, karadzha написа:

Е, не можахме да изберем Мамата, за което и аз съм виновен:) Признавам си:)

цитат от горе  : 

"....Боко се постара да загуби изборите и успя....."

Толкова е очеизвадно ! Това нищичко ли не ти говори ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, WhiteHart написа:

Боко се постара да загуби изборите и успя.

Така е. Няма логика да абдикираш още преди балотажа, казвайки самоубийствно че Цецка  е грешка.

преди 1 час, WhiteHart написа:

Сценарият върви точно както го е замислил. Оставка, служебен кабинет, предсрочни избори. Всичко е измислено месеци преди изборите, а ние се радваме и мислим, че сме променили нещо или сме натрили мутрата на Боко

... и ще се върне отново на власт, защото алтернатива на парламентарни избори няма.

Сам оче сега ще е още по изчистен от пречещите му и противоречиви "десни" .

И да, стадото видимо се радва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, by_chechi написа:

То ако се водим по тази максима, воденето за носа го има от как свят светува..дали местния шаман, дали местния шеф на клан, и така нататък... Въпроса е дали те води в правилна, или грешна посока, дали за добро, или за зло...Все пак водачи трябва да има, стадо без пастир е храна за вълците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

цитат от горе  : 

Няма да му се получи играта. Ако трябва ще гласувам за БСП, но никога повече за ГЕРБ и Бойко (гласувах 2009 за него):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

То ако се водим по тази максима, воденето за носа го има от как свят светува..дали местния шаман, дали местния шеф на клан, и така нататък... Въпроса е дали те води в правилна, или грешна посока, дали за добро, или за зло...Все пак водачи трябва да има, стадо без пастир е храна за вълците...

Абсолютно си прав !

От това по-добро не можеше да ни се случи ! ......за сега !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, by_chechi написа:

цитат от горе  : 

Нищо не се е постарал да изгуби.  Има навика да се възнася и самозабравя и пак го направи, направи повторна и фатална грешка. Този човек е готов на всичко, че да остане на власт! Цирка едва сега започва. Дано бързо изпратим в историята днешните управници барбар с техния лидер! 

Както казах Цирка започва от днес! Няма да се очудя ако още утре не тръгнат да протестират срещу Радев, - твърде познато!  Ако се стигне до този сценарии то финансирането ще е ясно от кого ще идва т.е. от нашите "евроатлантически партньори" които не обичат да се намесват във "вътрешните работи" на суверенни страни!

Оставката ще се отлага до последно!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избраха проруски президент с гласовете на БСП, ДПС и националистите

http://www.faktor.bg/novini/balgariya/86587-izbraha-proruski-prezident-s-glasovete-na-bsp-dps-i-natzionalistite.html

:min05:

Единствено ми идва на ум .. "сбъркана държава"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, by_chechi написа:

Абсолютно си прав !

От това по-добро не можеше да ни се случи ! ......за сега !

Винаги съм казвал, ако трябва да избираш м/у две злини, избирай по малката.. Но в случая, мисля Радев е по скоро надежда , а Цачевката си беше просто жалка карикатура на послушна и продажна личност, без интелект и дори без образование.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

http://www.faktor.bg/novini/balgariya/86587-izbraha-proruski-prezident-s-glasovete-na-bsp-dps-i-natzionalistite.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Единствено ми идва на ум .. "сбъркана държава"

ПО скоро сбъркания си ти недоварени... И въпроса е , какво ще чиниш ти сега, когато за тебеб зима забръска, а иначе свиркаше по струните на платците ти продажни а??  Но това е риторичен въпрос по скоро, личности като теб, фурнаджийски лопати, винаги знаем че се нагласят според вятъра... ;) Само дето личността им жалка става още по жалка...Но такъв е света, има лъвове, има и червеи, има и овце, а има и хиени мислещи се за тарикати...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на ген.Радев!Пожелавам му да бъде един достоен президент на България, да се води единствено от националния интерес, да не бъде заложник на политически партии и интереси, да бъде президент на всички българи и да направи така, че дори тези, които не са гласували за него, след време да бъдат доволни от избора му!А на Бсп бих казал, да не си мислят, че хората подкрепиха тях, избирателите в това число и от центъра и от дясно гласуваха за личност, не за партии!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Щом оприличаваш народа като стадо (" И да, стадото видимо се радва." ) а колегата е написал ето тази фраза: ( " има и червеи"), то твърдо има вероятност да бъдеш смачкан от това същото "стадо" - смачкан, като червей! Гаменщината  ти е присъща и на теб, макар че постоянно се жалваш!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...