Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, miro20 написа:

От всичките + и - реално виждам само едно - политическа криза, замразяване на доходи, замразяване на проекти, лошо око и стопиране от ЕС, мили очички от РФ с помпозни празнословия за братушки и вечная дружба, от което файда никаква... 

И ко прайми ? :)

Пускаме Бойко по пързалката и тебе с него:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ние живеем на кредит, изтеглихме бързите кредити, хапнахме, пийнахме, свършихме парите и е време сега да се търси кой да ги връща. Най нормална демократична процедура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, crazy katon написа:

И algor, не забравяй, че изборите в САЩ бяха спечелени от Доналд Тръмп, така че не е невъзможно да си приятел и с двете страни.

Алгор още не се пренатроил:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Номерът с доброто и лошото ченге. Да видим дали пак ще мине...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега почват дригите глупости - прескоференция на победителите. Интересно защо не се кандидатира Корнелия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, * СТЕФАН * написа:

Алгор! Това, което си написал "...  няма да верифицират милиард лева по програмите заради нарушения, цените на основните стоки от потребителската кошница отиват нагоре (и не само те), а същия Бойко се пъчи пред медиите с думите "Е па аз докато бях на власт всичко ни беше наред...". " кой го направи и допусна? Народа или тези от управлението на държавата? Нима си мислиш, че някой ще търпи вечно това?  Тези милиард лева не се отпускат на държавата за да ги крадат управляващите и фирмите свързани с тях и техните протежета. 

Е, къде казах, че трябва да се търпи?!?!
Недоумението ми е породено само от факта, че в последните 2 години и половина същия Бойко слиза два пъти от властта и същия този народ го връща на бял кон.
Последните кметски избори за мен подпечатаха факта, че сме някакъв особен феномен, защото уж не харесваме Бойко, ама му гласуваме избраниците със 70-75%.

Е, до днес, ама избора пак си е на Бойко и (както каза колегата по-горе) всички знаем, ако номинацията беше за некомпрометиран мъж (подчертавам - мъж) от редиците на ГЕРБ (като Димитър Николов, примерно) и дори един Томисляв Дончев (пак примерно) наясно ли си с каква преднина щеше да бъде отвят генерал Радев или който и да е на негово място?

Това са само разсъждения и то вече при новоизбран президент, на който всеки нормален българин би пожелал успех.
Не сме дорасли за жена президент, не мислиш ли?
Мисленето ни не го допуска и е факт, че само твърдия електорат на ГЕРБ я подкрепиха.

преди 4 минути, karadzha написа:

Алгор още не се пренатроил:)

Понякога наистина не разбирам кому е нужно да се спрягаме за щяло и нещяло.
Или и ти като оня пияндур ще ме нахраниш подобаващо, защото съм...а бе едикакъв си.

Аман...
Хайде давай и дано ти олекне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Предстои всеки от политическите актьори ......."  Още в началото на пресконференцията новия президент ни го заяви в прав текст че всичко е театър и те са актьори. Така че гледайте представлението и се наслаждавайте така и така всички ще платим прескъпо за шоуто което ни изнасят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Е, къде казах, че трябва да се търпи?!?!
Недоумението ми е породено само от факта, че в последните 2 години и половина същия Бойко слиза два пъти от властта и същия този народ го връща на бял кон.
Последните кметски избори за мен подпечатаха факта, че сме някакъв особен феномен, защото уж не харесваме Бойко, ама му гласуваме избраниците със 70-75%.

Е, до днес, ама избора пак си е на Бойко и (както каза колегата по-горе) всички знаем, ако номинацията беше за некомпрометиран мъж (подчертавам - мъж) от редиците на ГЕРБ (като Димитър Николов, примерно) и дори един Томисляв Дончев (пак примерно) наясно ли си с каква преднина щеше да бъде отвят генерал Радев или който и да е на негово място?

Това са само разсъждения и то вече при новоизбран президент, на който всеки нормален българин би пожелал успех.
Не сме дорасли за жена президент, не мислиш ли?
Мисленето ни не го допуска и е факт, че само твърдия електорат на ГЕРБ я подкрепиха.

Ти да не си сексист, бе Алгор. Кво пречеше жена да ни е президент. ГЕРБ загуби заради недостоен кандидат (можеха да са и Б.Б. и Цв. Цв.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, crazy katon написа:

И algor, не забравяй, че изборите в САЩ бяха спечелени от Доналд Тръмп, така че не е невъзможно да си приятел и с двете страни.

Не забравям аз, ама нека все пак се определи човека какво и как ще се случва и какво и как ще прави, та тогава да го допускаме като с него или без него.

Виж, че още страните от ОПЕК са се спекли и се чудят какво ще прави новоизбрания президент с политиката на САЩ спрямо ядрената сделка с Иран, а ние пък вече му приписахме политическа линия някаква, спрямо Русия и България :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мдааа... ето и кака Корнелия си каза - 200 000 гласа от турците, 140 000 от патриотите... нататък по низходящ ред....

Евала, ашкоолсун машаала товаришчи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

Понякога наистина не разбирам кому е нужно да се спрягаме за щяло и нещяло.
Или и ти като оня пияндур ще ме нахраниш подобаващо, защото съм...а бе едикакъв си.

Аман...
Хайде давай и дано ти олекне.

Трябваше да лепна и емоикони. Малко с чувство на хумор го казах/писах:)

преди 2 минути, miro20 написа:

мдааа... ето и кака Корнелия си каза - 200 000 гласа от турците, 140 000 от патриотите... нататък по низходящ ред....

Евала, ашкоолсун машаала товаришчи :)

Всички против Мирко, пардон, срещу Мамата:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Да де. На ДПС и националистите.

Да де, ама не!Към 240 000 избиратели на Герб са подкрепили Радев , повече от гласовете от Дпс, проумяваш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Да де, ама не!Към 240 000 избиратели на Герб са подкрепили Радев , повече от гласовете от Дпс, проумяваш ли?

С кой акъл да го разбере?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер видяхме един арогантен политик, който постави личните интереси и интересите на ГЕРБ над тези на народа   и един разумен, мислещ за България човек, който заслужава да бъде наш президент.

Редактирано от Евгени (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, karadzha написа:

Трябваше да лепна и емоикони. Малко с чувство на хумор го казах/писах:) 

Е, извинявам се.
Не съм те разбрал, сещаш се :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Това съм го казвал мнооого отдавна

Както и това за сценария на ББ

преди 1 час, karadzha написа:

Всички против Мирко, пардон, срещу Мамата:)

Казвл съм че не познавам някой около мен да е гласувал за Цецка. Още преди 1-я тур.

преди 1 час, karadzha написа:

С кой акъл да го разбере?:)

Колко простотия и измишльотини за мен можеш да избълваш  ? :)

пп

И още за въпросните 200 000

колко като процент са от ГЕРБ това, и колко са като процент от ДПС ? Бих казал че именно това е целия потенциал на ДПС който се е включил на максимум за генерала.

а тези 12 % от ГЕРБ са именно от патовата ситуация и липсата на убеденост в собствения кандидат , от който ББ се отказа ОЩЕ  ПРЕДИ балотажа.

Красноречиво.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, уважаеми зрители. Спите ли?
Или чакате да дойдат поредните спасители?
Колко пъти се повтаря старата история –
Изхвърляме единия, прегръщаме втория.
Някой знае ли как един милиционер,
Внезапно събужда се милионер?
И нали уж са нови, а пак са си същите.
Правят се на шефове, гледат мрачно, мръщят се.
Изведнъж става ясно, че са пълни с имоти
Изведнъж става ясно, че са пълни идиоти.
И какво да ги правим сега тия кавали
Щом така или иначе сме ги избрали?
Не ви ли омръзна да ви лъжат на дребно?
Не ви ли омръзна да живеете бедно?
Докога ще си траем – вече става банално
Толкова ли е трудно да живеем нормално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Stoichev написа:

Докога ще си траем – вече става банално
Толкова ли е трудно да живеем нормално?

Ами... трудно е. Щото, ако искаме да живеем нормално,или трябва да хващаме гората,или самолета... Тва е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Честито ! хожгелдин ашкосун

12-11-gerb.jpg

преведи ни го бе резняк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това си е ваша пропаганда на гласуването . Затова и го цитирах. Вие ми го преведете  . Резняци ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

това си е ваша пропаганда на гласуването . Затова и го цитирах. Вие ми го преведете  . Резняци ? :)

що  цитираш неща където не ги разбираш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

що  цитираш неща където не ги разбираш ?

щото са нарушение. Преведи де : http://rodopi24.blogspot.bg/2016/11/blog-post_756.html?m=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

щото са нарушение. Преведи де : http://rodopi24.blogspot.bg/2016/11/blog-post_756.html?m=1

Имаш напредък. Вече четем американски сайтове:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...