Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преди малко изпуснах телефона във вода, изкарах го веднага, за секунда беше във водата, само долната част. Изкарах му батерията и го минах за малко със сешоара и се пробвах после да го включа, тръгва ама нещо не е в ред с батерията а тя май не се намокри. Показваше 30% после 16% , изключих го и пак го включих батерията ми беше на 34% , а и показва че си имам wifi i 3g а всъщност не работят а съобщенията във Viber и Меssenger се доставят ?! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалете батерията незабавно и го занесете в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Iveta Georgieva написа:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Преди малко изпуснах телефона във вода, изкарах го веднага, за секунда беше във водата, само долната част. Изкарах му батерията и го минах за малко със сешоара и се пробвах после да го включа, тръгва ама нещо не е в ред с батерията а тя май не се намокри. Показваше 30% после 16% , изключих го и пак го включих батерията ми беше на 34% , а и показва че си имам wifi i 3g а всъщност не работят а съобщенията във Viber и Меssenger се доставят ?! 

Не е трябвало въобще да го включваш толкова бързо след като е бил намокрен, даже и въпреки, че е бил подсушен

със сешоар.Най-добре е да отидеш в сервиз, защото и да има гаранция няма да я признаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, theunsub написа:

Не е трябвало въобще да го включваш толкова бързо след като е бил намокрен, даже и въпреки, че е бил подсушен

със сешоар.Най-добре е да отидеш в сервиз, защото и да има гаранция няма да я признаят.

Ако е била само долната част и индикатора за намокряне не е оцветен (има го на батерията и телефона, обикновенно е бял, а след като се намокри става червен/червени хиксчета) може да се пробва с гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, niki292002 написа:

Ако е била само долната част и индикатора за намокряне не е оцветен (има го на батерията и телефона, обикновенно е бял, а след като се намокри става червен/червени хиксчета) може да се пробва с гаранцията.

:angry:

След като телефонът е намокрен, и в следствие на това е повреден, гаранцията отпада. Това, към което приканваш, е опит за измама.

Що за човек си?!?... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено така става като сутрин рано отидете до тоалетна с телефон в ръка. Химикалите които се ползват за почистване са много агресивни. Ако апарата е бил със силиконов или някакъв друг калъф е възможно и да не е намокрен фатално.

Подсушаване със сешуар обаче е много глупаво решение. При намокряне се разглобява доколкото е възможно и се слага в ориз за поне 24 часа.

Успех, дано тръгне телефончето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Оризът е мит и това е доказано. Телефонът се разглобява и му се прави баня в изопропанол/изопропилов алкохол/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сгрешила е, че е избързала с повторното включване! Не е бил изсъхнал!

Аз имах обаче още по - фрапантен случай с двусимово китайско устройство! Та ,цопна във въна със разредена солна киселина и побълбука там!! Извадих и изключих, а във къщи промих и изсуших със духалката! Работи си на пушка! Нищо му няма???? Звер неземен:giggle1:

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AstralGirl
      Здравейте, с поредната тема от мен. Този път проблемът е следният: Телефонът ми снощи е паднал в кофа с вода без да усетя, как е изпаднал от джоба ми. Във вода е прекарал най-малко 2 часа. След като го извадихме се беше изключил. Веднага му махнах батерията и почнах да го суша. След като го подсуших пробвах да го включа и си работеше нормално. Въпреки това го му махнах батерията и сим картата и го оставих отворен да си съхне. Въпросът ми е в този случай след като е подсушен и работи нормално, нужно ли е да го нося на сервиз и долу-горе колко скъпо биха ми взели? Забравих да спомена телефона е Samsung Galaxy s3 neo.
    • от crashgold
      Здравейте . Искам да си направя терариум в малък стъклен съд (затворен), гледах доста инерестни неща и се чудя какви семена да сложа , може ли по- подробно да да ми обясните как да го направя ?! Благодаря ! 
    • от crashgold
      Здравейте ! Имам аквариум 50 литра и реших да гледам рибки . Преди в аквариума беше гледан хамстер ! Дебелината на стъклото е 4 мм.  И не знам дали стъклото ще издържи ? Според Вас ще издържи ли или не ? 
    • от fackir
      Добър ден приятели,
      Интересувам се някой може ли да обясни съдържанието на минерали във водата на минералната чешма във Варна дом Младост? Много ли са, става ли за постоянно пиене и т.н. Обърнете внимание на съдържанието на амоний!
      Благодаря за вниманието.

• от Aliya
      В момента самолетите - отровители пръскат над София - химическите им следи са методично разграфени така, че да застанат на пътя на северозападния вятър, който носи захлаждане и дъжд.
      Някой с пари и военни самолети, излитащи от военно-въздушните бази на България, не иска в България да вали дъжд. Не иска в тази земя, прочута с благодатния си климат и дъждовните си пролети, да има изобилие и плодородие.

За всеки чувствителен българин с очи, отворени за истината, е ясно, че климатът ни е модифициран изкуствено и постепенно превръщан в пустинен субтропичен климат, който да унищожи разточителната ни зеленина и прекрасните ни гори и поляни. А водата да превърне в следващото злато на бъдещите ни родовладелци.
      Ето защо винаги, когато след продължително засушаване, предизвикано от наличието на тежки метали в аерозолно състояние, разпръскани от химически самолети в атмосферата ни, най-накрая се зададе дългоочаквания и изкуствено възпиран дъжд, химическите самолети се разшетват като луди и започват да ни стоварват тонове изкуствени химически облаци, които да отблъснат естествения дъждовен циклон.

https://www.facebook.com/aliya.osho?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=379941922125437&set=a.313566338762996.73416.100003288970327&type=1&theater
  • Дарение

• Добави ново...