Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

А защо отново не рефинансираш към ДСК с по-висока сума (естествено и вноската ще скочи), определено ще е по-евтиният вариант от втори заем в друга банка, защото има такси за разглеждане (не навсякъде), % такса за усвояване и какви ли не простотии, които измислят различните банки и накрая като теглиш чертата най-вероятно ще е по-зле от просто рефинансиране с по-голям заем от сегашната ти банка, като може да им предложиш да прехвърлиш "превод на работна заплата" при тях - банките свалят лихвени проценти за тази работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също свалят и за други "екстри". Преди време, по един кредит, ми намалиха лихвата с 1,5 - 2 % заради - "плащане на комунална услуга" и кпедитна карта (отделно от кредита). Това ще попиташ на място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.06.2016 г. в 12:01, サムライオートバイ написа:

А бе хора не че нещо, но толкова ли е трудно вече да се изкарат 3 000 ай да не е за 1-2 месеца ами примерно за 3 месеца? Направо ще се разплача от тези сърцераздирателни истории. Ако не е решил да прави нещо тези кредити едва ли подобряват кой знае колко стандарта на живота а точно обратното.

В контекст на даващия справка за "некоректен платец" ще добавя само,че тези справки са аналогични на" свидетелство за съдимост"-ако едно лице има влязла в сила присъда,дори да е изтърпяна,се чакат минимум пет години за " чисто съдебно минало"-което обаче,не означава,че при едно невинно нарушение на пътя  при щателна проверка от кат ,пак ще излезе подробна информация за присъдата,независимо че има влязла в сила реабилитация!....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво обезпечение предлагаш за кредит от 200 000 лв? Ако е достатъчно, не мисля, че банките биха ти отказали, въпреки лошата кредитна история.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.12.2018 г. в 8:54, Velizar_1 написа:

Здравейте, писах и в други форуми, общо взето събирам информация от хора, които могат да ми дадат съвет за моя казус, а именно: искам да изтегля ипотечен кредит, но се притеснявам, че кредитната ми история е лоша. Банката не е вариант за мен, направих проучване и за суми от порядъка на 200 000 лв. няма как да се получат нещата. Започнах да търся в интернет фирми, предлагащи ипотечни кредити при лошо ЦКР. Излизат ми: credittrust, lenno, finstart и др.‎.... някой има ли опит с тях? И още един въпрос, освен лихвения процент, има ли друг важен параметър на кредита, за който трябва да бъдем нащрек?

Всяка банкова институция ще е на тръни при наличие на лошо кредитно досие. Ще трябва да обезпечиш почти пдвойно искания кредит и това при по - високи лихви. Следва вариант "Б", но там капани много. По - голями лихвени проценти, ГПР, такси за обработка, обслужване и голяма доза несигурност. Кредитодателя винаги ще намери повод да промени едностранно договора, та чети, чети и в точките и запетайките, под буквите и между редовете. Лошо кредитно досие = лоши условия и това е съвсем логично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.