Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от midway
      Здравейте, от тази сутрин имам проблем с влизането в скайп, след въвеждане на парола (по принцип се 'логва' автоматично с пускане на програмата) ми излезе това:

Пробвах да влезна през сайта (https://www.microsoft.com), там ми излиза подобно съобщение:

Когато кликна на "Аз съм възрастен. Защо виждам това?" ми иска дата на раждане, въвеждам я и за потвърждение ми изисква кредитна карта:

• от slavcho hadjiyata
      Здравейте!
      slacko64-6.3.2-uefi.iso
      ме заинтригува. Свалих го на флашка. Работи чудесно от флашката, но когато започна да го инсталирам, иска някаква парола и без нея не посволява да продължа. Реших  да потърся паролата от Puppy Linux Blog, но когато се опитам да се регистрирам в него, се появява следния надпис: Unfortunately, registration is disabled due to copious amounts of spammers. Contact Admin directly if you have any questions. Сега вече възниква въпроса, как да се свържа с Admin?
      Моля, да ми помогнете да изляза от този омагьосан кръг и да се добера до паролата!
      Весели празници!
    • от Plamena Dobreva
      Здравейте искам да попитам как мога да сложа регистрационна форма на Wordpress, в смисъл такъв да има потребители които да се регистрират в сайта. Другия въпрос е как тези  потребители да могат да качват съдържание на сайта, но преди да се публикува да се изисква одобрение от админа?
      Трябва ми нещо такова

Също така искам и потребителите да имат тези функции 

Благодаря предварително

• от Димитър Иванов
      Здравейте, някой може ли да ми помогне по един въпрос ?
      Как мога да махна администраторска парола на Windows 8.1, пробвах с Hiren Ghost, но не става с нея може да се премахват пароли до Windows 7. Ако някой знае как и може да ми помогне ще съм благодарен. Благодаря предварително. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.