Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Ще помоля за помощ относно избор на хладилник с цена до 500лв. Засега съм загледала следните модели:

с горен фризер

GORENJE RF 4141 W - защото е с 3г. гаранция, слушала съм и хубави мнения за марката

SNAIGE FR 275-1101 - защото е А++ и защото е с 5г. гаранция но не знам дали е пълна...

CANDY CCDS 5144 SH - защото е А++ и заради сивият цвят

с долен фризер

BEKO CS 234020 - защото е с 5г. гаранция но не знам дали е пълна... иначе съм слушала за лоши отзиви относно марката

CANDY CCBS 5152W

INDESIT NCAA 55 - заради ниската цена спрямо другите

Кой от тях си заслужава и защо? Приемам предложение и за други модели, единствено държа да са от същият магазин и да са до 500лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няколко съвето по принцип, ти си избирай марката.

1. Гледай да е с по-малко електроника. В хладилната техника няма почти нищо ново - електрониката е повоче за ефект. И за да се ядосва евентуалния майстор/техник, ако стане нужда за ремонт.
    2. Цвета - ако е просто "сив" - боя е едно, но ако е INOX - това ще ти надуе цената.
    3. Когато е отдолу е прието да е фризер, когато е отгоре - камера. По-удобно е да е с долен фризер - понеже най-долната част на хладилната час ти идва на нивото на кръста.

Преди време си взехме Zanussi - точно с такива параметри и сме много доволни. Но в момента не мога да ти кажа модела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто дебни промоции и като намериш някоя която те устройва провери цената и в други магазини доколко е реална.

Аз си взех Biaa 10 за 440 лв. Имам и Baan 10 в другото жилище от които съм много доволен и гледах за подобен.

Имай на предвид че това са малки хладилници и ако имаме семейство в картинката става неприятно малък...

пс. Вариантите с горен фризер са адски неудобни. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Indesit CAA 55.

Оня ден го гледах. Поне технически е с Embraco ЕMX66CLC компресор, с открит изпарител във фризера, стените и изолациите нещо не ми изглеждат много добре. Около 450 е ако не се лъжа в емаг, и в техно и зората го има. За 450 лева с ембрако компресор и без изгъзици, супер ми изглежда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.