Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Никога не съм имал PS3, а ми се поджиткаха някои от ексклузивите му. 

Има ли как да стане на PC? Намерих 1-2 сайта за емулатори (първите 2 в google), но nod-a ми ги засича като вируси. Ако някой знае някой читав, бих бил доста благодарен!

ПП. Правя го основно за God of War franchise-a. Като малък много играх първите 2, но продадох ps2-ката. Затова, че по скоро за GoW III - т.е. бих се задоволил и на емулираната версия на играта.

ПП2. Inb4 "Вземи си ps3, знаеш ли колко е евтино'' - Ако имах пари щях да си взема, но наистина student life ain't easy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В случая важи единствено "вземи си ps3". Не го приемай лично, но подобно животно като емулатор за PS3/PS4 или Xbox360/One няма и няма да има. Нп виж, за PS2 има.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, play4u написа:
    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Здравейте! Никога не съм имал PS3, а ми се поджиткаха някои от ексклузивите му. 

Има ли как да стане на PC? Намерих 1-2 сайта за емулатори (първите 2 в google), но nod-a ми ги засича като вируси. Ако някой знае някой читав, бих бил доста благодарен!

ПП. Правя го основно за God of War franchise-a. Като малък много играх първите 2, но продадох ps2-ката. Затова, че по скоро за GoW III - т.е. бих се задоволил и на емулираната версия на играта.

ПП2. Inb4 "Вземи си ps3, знаеш ли колко е евтино'' - Ако имах пари щях да си взема, но наистина student life ain't easy.

В близките 4-5 години забрави да има работещ емулатор на който да можеш да играеш комерсиални игри.Да бъдем оптимистични  - 2-3 години предполагам , всичко което намериш до този момент са най-вероятно вируси и глупости.Както каза колегата ако ти се играе на PS3 в момента единствения начин е с конзолата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда... за съжаление подозирах, че ще са подобни отговорите. Благодаря все пак!

Значи започва търсенето на оферти за евтини 3-ки :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.