Премини към съдържанието
Swisis

Защо нямам приходи в Текущото ми салдо [AdSense]

Препоръчан отговор

Привет на всички, честно казано не знам какво да ви пиша, всичко което ме интересува го написах в самото заглавие на темата. Помогнете!

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tahumba написа:

Защото не е изтекъл месеца.
    Обаче не си уцелил раздела.

Аха окей благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Emanuil Qnkov написа:

Аха окей благодаря!

Как ги направи тея 26 евро за 1 ден ако не е тайна? С YouTube или сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, rock n roll написа:

Как ги направи тея 26 евро за 1 ден ако не е тайна? С YouTube или сайт?

Имам сайт! Но не съм доволен, най много ще съм когато видя сума в текущото салдо!  За пръв път работя с AdSense ти ако знаеш нещо по въпроса да споделиш мнение!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Emanuil Qnkov написа:

Имам сайт! Но не съм доволен, най много ще съм когато видя сума в текущото салдо!  За пръв път работя с AdSense ти ако знаеш нещо по въпроса да споделиш мнение!!!

На края на месеца се ъпдейтват в текущото салдо. Спокойно, няма да ти избягат парите :D

Може ли да споделиш колко уникални посещения имаш на ден в сайта си (ако е само един) за да изкараш такава сума, и посещенията ти от България ли са или от чужди държави, защото аз използвам адсенс с youtube и трафик от България и печалбата ми е доста по-ниска дневно с приличен трафик.

Редактирано от rock n roll (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, rock n roll написа:

На края на месеца се ъпдейтват в текущото салдо. Спокойно, няма да ти избягат парите :D

Може ли да споделиш колко уникални посещения имаш на ден в сайта си (ако е само един) за да изкараш такава сума, и посещенията ти от България ли са или от чужди държави, защото аз използвам адсенс с youtube и трафик от България и печалбата ми е доста по-ниска дневно с приличен трафик.

Значи сега сме Юни най късно до началото на Юли ще имам пари и в текущото салдо... така ли?

Относно въпросът ти ето снимка!

Ти колко изкарваш от YouTube? Зависи и от това колко гледания имаш, ако може да ми дадеш да поразгледам канала ти във YouTube и да снимаш AdSense акаунта ти да видя имаш ли някаква сума в текущото салдо!!! Please

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко и затова вече не се занимавам с YouTube, но Finalized Earnings ми се появиха на следващия месец, може да провериш и в гугъл че това е нормално и Текущото салдо (на мен ми е на английски: Current Balance) се ъпдейтва в началото на месеца (следващия). Кога си се регистрирал в адсенс? Минал ли е вече месец или си от преди няколко дни. Ето мнение на support-а на адсенс:

The current balance in your AdSense account is only updated once each month, for the previous months earnings.

Let's say you earn $50 estimated throughout August; these estimated earnings will be verified in the first few days on September, and those verified earnings will be posted to your Payments page, and also show as the current balance. If the current balance is $100 or more then you will be paid the full balance towards the end of September (assuming there are no holds on your account and everything is verfied).

If you earn though youtube then the situation is different. You will need to check the youtube analytics to see what you are earning, and these, once verified, are passed to AdSense after 60 days.
    Редактирано от rock n roll (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте за пръв път работя с AdSense и незнам какво подяволите се случва правя опит да вляза в акаунта си и и ми пише "" 

Сметката е Прекратена
    Понастоящем Вашият AdSense профил, асоцииран с тези данни за вход, е дезактивиран. Препоръчваме Ви да проверите електронните си пощенски кутии за изпратени от нас съобщения относно статуса на профила Ви. Понякога е възможно тези съобщения да бъдат филтрирани като нежелана поща, затова Ви препоръчваме да прегледате всички папки в пощенските си кутии.

Ако профилът Ви е закрит поради генериране на невалидни кликвания, моля посетете нашата страница Често задавани въпроси за закрити профили, където можете да намерите допълнителна информация.""

А както вие сами може да видите само за един ден направих 26 евро и си продалжаваше все така със дните а те да вземат да го деактивират акаунта ми ???????? HELP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 6/15/2016 в 21:05, Emanuil Qnkov написа:

какво сайт имаш и колко хора посещават сайта? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.