Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм да си закупя SSD. На него ще ми е операционната система, програми и игри. Компютъра не се изключва, затова искам надеждност преди всичко, също така предпочитам обем пред скорост.

За момента съм се спрял на този модел: SAMSUNG 500GB 2.5" Solid State Drive 850 Evo /SSD/, SATA III

Бих желал да чуя вашите мнения, преди да направя покупката. Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че си избрал най-добрия вариант. Имам такъв само че 250GB и съм много доволен от него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си посочил, на какъв капацитет точно държиш, или поне горе-долу в какъв да се ориентираме при предложенията си? Колкото до конкретния модел, както @Azhen е споменал, е един доста добър вариант, като цяло в последно време пазара е залят от всевъзможни подобни предложения и устройства. Преди всичко, гледайте контролера, той е един от най-важните показатели, по отношение стабилността на устройството. Останалите параметри, вече са относителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Blue Ray написа:

Не си посочил, на какъв капацитет точно държиш, или поне горе-долу в какъв да се ориентираме при предложенията си? Колкото до конкретния модел, както @Azhen е споменал, е един доста добър вариант, като цяло в последно време пазара е залят от всевъзможни подобни предложения и устройства. Преди всичко, гледайте контролера, той е един от най-важните показатели, по отношение стабилността на устройството. Останалите параметри, вече са относителни.

Около 500гб предпочитам. И точно затова се обръщам към вас, защото не съм много запознат с контролера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Брей, преди годинка 250-ката от същия модел беше около 260 лева. Според мен 500 гигабайта за тези пари е страхотна оферта. Не е най-най, няма да постигнеш 500 мегабайта в секунда четене/запис, но определено това е едно от хубавите SSD-та в този ценови клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.