Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро (до няколко дни) искам да си купя PC за игри и малко видео обработка като бюджета ми е 2500лв. Периферия имам, но ми трябва монитор (той се включва в всичко като цена) Нямам желание да чакам нови видеокарти просто защото вече ми е омръзнало от чакане (планирам покупката от 9 месеца...) Може би е неразумно, но все пак няма да го ползвам тоя компютър цял живот и след някоя друга година пак ще ми се наложи ъпгрейд та не е нужно да ме вините по този въпрос... Като цяло имам някаква идея към какво да се насоча и за сега съм се спрял на тези чаркове. Не мога да избера монитор и ако имате някакви забележки в моята конфигурация ви моля да ги споделите :) . Благодаря предварително и поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пак си помисли дали не искаш да поизчакаш още малко.

https://www.kaldata.com/Хардуер/NVIDIA-сваля-цените-на-видеокартите-GTX-980-Ti-980-и-970-111350.html

Цитат

Така например, преди два дни видеокартата MSI GeForce GTX 980 Ti Gaming 6GB можеше да се закупи при цена минимум 699 евро, а сега минималната цена падна до 538 евро

699 - 538 = 161 * 1.94 = 312.34 левчета надолу.

Сега на 29 и ATI ще се включат което най-вероятно ще повлияе още повече на цените на карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Zealar написа:

Пак си помисли дали не искаш да поизчакаш още малко.

https://www.kaldata.com/Хардуер/NVIDIA-сваля-цените-на-видеокартите-GTX-980-Ti-980-и-970-111350.html

699 - 538 = 161 * 1.94 = 312.34 левчета надолу.

Сега на 29 и ATI ще се включат което най-вероятно ще повлияе още повече на цените на карти.

Чел съм всички подобни статии... Взел съм решението, че няма да чакам та ако има нещо, което в момента съществува на пазара в България и е по-добро от това, което съм избрал моля да ми го посочите. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По тази логика няма смисъл да се чудиш а просто взимаш каквото си избрал така или иначе след 20 дена няма да е добра покупна за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.