Премини към съдържанието
Dinknip

Преинсталиране на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте имам лаптоп Samsung 32 bit трябва ми windows за го кача на флашка но немога да намеря.Моля за помощ.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми трябва лекарство... Но не мога да намеря! Та между другото закупувате си операционната система и си я ползвате. Microsoft са се погрижили всички, които имат лиценз, да се снабдят с продукта. Ако търсите пиратска версия, в този форум никой не може да Ви помогне, тъй като е в разрез с правилата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не си виждал как изглежда, виж по-долу.

Сори, без снимка. 

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 40 минути, Dinknip написа:

Здравейте имам лаптоп Samsung 32 bit трябва ми windows за го кача на флашка но немога да намеря.Моля за помощ.

БреЙЙ - как го прайте това "преЙ ... нсталиране".

Ако искаш да инсталираш/преинсталираш - ето  Download Official Windows 7 ISO images from Microsoft - това е за Уин 7. Пробна версия, 

преди 42 минути, Blue Ray написа:

На мен ми трябва лекарство... Но не мога да намеря! Та между другото закупувате си операционната система и си я ползвате. Microsoft са се погрижили всички, които имат лиценз, да се снабдят с продукта. Ако търсите пиратска версия, в този форум никой не може да Ви помогне, тъй като е в разрез с правилата.

Майкрософг ги интересува да си платите лицензионния ключ - не откъде сте си изтеглили инсталационния пакет.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имах предвид, че инсталационните файлове ще ги получи непременно, ако има лиценз. Щом пита и търси, очевидно няма такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз намерих и да попитам драиверите за нета от къде да намера марката на лаптопа или дънната платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Blue Ray написа:

Аз имах предвид, че инсталационните файлове ще ги получи непременно, ако има лиценз. Щом пита и търси, очевидно няма такъв.

Което не пречи - първо да си инсталира демото, а после да си купи ключ и да го узакони.

преди 58 минути, B3M2W0 написа:

Ако не си виждал как изглежда, виж по-долу.

А ти не си ли виждал кутия, на която отвън пише "Windows", а вътре - "This package contains no installation disc" и има само отпечатан продуктов ключ?

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За Windows 8 и 10 си има тулове директно в сайта на microsoft за правене на бутваща флашка за 7 се изиска проверка на лиценза.

Драйверите се свалят от сайта на производителя според модела и препоръчително преди инсталацията ако нямате второ РС с нет под ръка.

Редактирано от pconline (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Към Идиота на републиката: Покажи да видим твоя! Едно е да разправяш какво има по света, друго ти да имаш. Сещам се за един строителен майстор от Трън, като бях на работа в Алжир. Някой като започнеше да разправя какво имало, той казваше-я и жену имам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпрос, авторът на темата на колко години е?
    Много неграмотно писане.....
    Каква е причината за толкова лошо писане?

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, B3M2W0 написа:

Към Идиота на републиката: Покажи да видим твоя! Едно е да разправяш какво има по света, друго ти да имаш. Сещам се за един строителен майстор от Трън, като бях на работа в Алжир. Някой като започнеше да разправя какво имало, той казваше-я и жену имам!

Вие наистина сте изпростели тотално. Да, купувал съм такъв "инсталационен диск", но не го нося с мен - де да знам, че ще трябва да го показвам на сульо и пульо. В момента работя под Линукс.

И си имам име - ник-нейм по-точно.

Пък ти си се сещай каквото искаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Spoiler

Хубаво де, ама не той е написал в интересите си " My name is ... Nobody".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колеги, раздалечавате се от темата. Мисля, че на постващия е обяснено вече. Ако има други въпроси моля да ги зададе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип призовавам теми лошо формирани и написани да не бъдат удостоявани с внимание. 

Говори лошо за нас ;)

https://drive.google.com/file/d/0BwVZQQnU1Yx-UkxOZWMxR0VBV0k/view

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Tanner Foost Foust написа:

По принцип призовавам теми лошо формирани и написани да не бъдат удостоявани с внимание. 

Говори лошо за нас ;)

https://drive.google.com/file/d/0BwVZQQnU1Yx-UkxOZWMxR0VBV0k/view

Всяка тема се удостоява с внимание независимо как е написана. Не всеки от постващите теми е запознат или може да се ориентира. Важното е да може да се помогне. Проблема, че има такива теми не идва от форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Странно, аз се казвам Танер и държа на книжовният български език.
    Вие се казвате Емил Костов и не държите, това ме шокира леко.

"Не всеки от постващите теми е запознат или може да се ориентира."
    Говоря за правилно и разбираемо писане, за спазване на препинателни знаци, за спазване на синтаксис при формиране на изречения..

;)

Възможно е не всеки от постващите теми да е запознат или да може да се ориентира но би трябвало всеки от постващите да е изучавал български език и литература и да е държал матури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Tanner Foost Foust написа:

Странно, аз се казвам Танер и държа на книжовният български език.
    Вие се казвате Емил Костов и не държите, това ме шокира леко.

"Не всеки от постващите теми е запознат или може да се ориентира."
    Говоря за правилно и разбираемо писане, за спазване на препинателни знаци, за спазване на синтаксис при формиране на изречения..

Имах в предвид в този контекст ;)

Възможно е не всеки от постващите теми да е запознат или да може да се ориентира но би трябвало всеки от постващите да е изучавал български език и литература и да е държал матури.

Съгласен съм за правописа и за точното изразяване с теб. Колкото до изучаването на български език и кой колко го знае е съвсем друга тема. Положението с образованието в БГ е отчайващо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, Dinknip написа:

Редактирам:

Здравейте, имам 32 битов лаптоп Samsung, нуждая се от операционна система Microsoft Windows, искам да извърша преинсталация с usb флашка. Не знам от къде да си сваля операционната система, не знам и как да кача инсталацията на операционната система на флашка.

Ще се радвам на вашата помощ, поздрави и хубав ден.

преди 10 часа, Dinknip написа:

търся в момента

Редактирам:

Търся в момента, благодаря.

преди 9 часа, Dinknip написа:

Аз намерих и да попитам драиверите за нета от къде да намера марката на лаптопа или дънната платка

Редактирам:

Открих това, което търсех. Да попитам - от къде мога да си сваля драйверите за мрежовата карта?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, jhoro написа:

Вие наистина сте изпростели тотално. Да, купувал съм такъв "инсталационен диск", но не го нося с мен - де да знам, че ще трябва да го показвам на сульо и пульо.

ти си длъжен навсякъде да го носиш
    аз като влезна в кенефа си зимам лаптопа и инсталационния диск ...ъ-ъ-ъ... де да знам дали някой няма да изкочи от дупката и да ми го поиска

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, дръндю написа:

аз като влезна в кенефа си зимам лаптопа и инсталационния диск ...ъ-ъ-ъ... де да знам дали някой няма да изкочи от дупката и да ми го поиска

Какво страхотно чувство за хумор. :D:D:D

На мен операционната ми система е с мен навсякъде, където има интернет с минимална скорост от 20 мегабита и достъп до Microsoft FTP сървърите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Там си носа смартфона - той е с фабрична ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

... хм... дискове, книжки, стикери... новите OEM windows-и идват с ключ, записан в BIOS. Без диск, без стикер. Гол ка'т пушка - дет' се вика ;-) Иначе по темата - предвид това, че питащия е откровено неграмотен, се съмнявам да успея да му дам адекватен съвет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.