Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Може да ви се стори малко нелепо, но ето какво искам да ви кажа: Аз имам Huawei Y511-U10 и искам по някакъв начин да го разваля (Да почне да бъгва, да затварят приложенията, да крашва и др.), защото като го разваля ще мога да го дам на ремонт и да ми го сменят!

МОЛЯ ВИ, КОЙТО ЗНАЕ ДА ПИШЕ!!!

ИСКАМ СЕРИОЗНИ ХОРА!!

Благодаря, ви! ab.gif 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:no-no::lol6:. Е нали се сещаш, че тези от сервиза не пасат трева. А и поради каква причина искаш да ти го сменят след като този работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Емил Костов написа:

:no-no::lol6:. Е нали се сещаш, че тези от сервиза не пасат трева. А и поради каква причина искаш да ти го сменят след като този работи.

Защото много често почва да ми прави проблеми и спира понякой път, а пък и може да ми го сменят с по-хубав, затова ако имаш идеи казвай, защото затова съм го направил този статус :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да ти го сменят, а ще ти го оправят. След това ти отново ще го докараш до това състояние и ще се чудиш как да го доразвалиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, TheLegendBG написа:

Защото много често почва да ми прави проблеми и спира понякой път, а пък и може да ми го сменят с по-хубав, затова ако имаш идеи казвай, защото затова съм го направил този статус :)

Спира, защото му е малко оперативната памет.Едва 512 е. С по-хубав няма как да ти го сменят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, konnikbezglava написа:

Няма да ти го сменят, а ще ти го оправят. След това ти отново ще го докараш до това състояние и ще се чудиш как да го доразвалиш.

Ще го сменят, ако го разваля го давам за 4-ти път на ремонт и мога жалба да пусна и ще ми го сменят така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Окей, ще ти го сменят. Ще го сменят обаче или със същия, или с равностоен като ресурси. И пак ще лаги и ще забива. По-добре, вместо да мислиш и да търсиш съвети как да правиш простотии, измисли как да спечелиш пари за по-добър. А този ще ти е за резерва.

Редактирано от konnikbezglava (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, konnikbezglava написа:

Окей, ще ти го сменят. Ще го сменят обаче или със същия или с равностоен като ресурси. И пак ще лаги и ще забива. По-добре вместо да мислиш и търсиш съвети как да правиш простотии, измисли как да спечелиш пари за по-добър. А този ще ти е за резерва.

Добре казано :)! Обаче няма да ми дадът абсолютно същият нямат го наличен в градът ми! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Друг телефон с толкова рам ще се държи по същия начин, затова няма смисъл начинанието ти - няма да се прецакат да ти дадат по-мощен, повярвай ми.

А иначе, ако толкова държиш да го дадеш за ремонт, с една отверка разчовъркай здраво по платката на телефона (да се изкривят някои миниатюрни елементи) и, когато им го занесеш, казваш "Ми вие така сте го направили". Щом вече е бил при тях... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, konnikbezglava написа:

Друг телефон с толкова рам ще се държи по същия начин, затова няма смисъл начинанието ти - няма да се прецакат да ти дадат по-мощен, повярвай ми.

А иначе, ако толкова държиш да го дадеш за ремонт, с една отверка разчовъркай здраво по платката на телефона (да се изкривят някои миниатюрни елементи) и, когато им го занесеш, казваш "Ми вие така сте го направили". Щом вече е бил при тях... :)

Ще ми го сменят с четириядрен процесор, а моят е двуядрен! Щото засега това им е най-евтиният вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давай смело напред тогава! Мога да ти кажа дори как да му бъгнеш андроида, все едно е ударен от вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, TheLegendBG написа:

Ще ми го сменят с четириядрен процесор, а моят е двуядрен! Щото засега това им е най-евтиният вариант

Няма как да ти го сменят. А и проблема не ти е в процесора, а в RAM паметта. Няма как да ти дадат за телефон, който струва 140 лв, телефон който струва 300 или 400 лв. Ще ти се предложи нещо от същия клас, което ще се държи по същия начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давай смело напред тогава! Мога да ти кажа дори как да му бъгнеш андроида, все едно е ударен от вирус.

Ще ми кажеш ли? :)

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Няма как да ти го сменят. А и проблема не ти е в процесора, а в RAM паметта. Няма как да ти дадат за телефон, който струва 140 лв, телефон който струва 300 или 400 лв. Ще ти се предложи нещо от същия клас, което ще се държи по същия начин.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ще ми го сменят, ако го разваля ще си поискам жалбата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прави каквото знаеш, проблема си е твой. Могат да ти дадат по-добър телефон, но с доплащане разликата в цената, но пак не е сигурно. Приятни "забавления" с бъгването, но внимавай накрая излъгания да не останеш ти самия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, konnikbezglava написа:

Ще ми кажеш ли ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, TheLegendBG написа:

Ще ми кажеш ли? :)

1. Теглиш от тук драйвърите за твоя модел - https://androidmtk.com/download-huawei-usb-drivers

2. Инсталираш ги на компютъра, докато телефонът е свързан към него. След това рестартираш.

3. Сваляш това. Разархивираш го. Стартираш "flash_tool.exe" като администатор. В горната част избираш менюто "format" (по подразбиране те вкарва в "download"). След това избираш "Format whole flash" и цъкаш в горния десен ъгъл "Start".

Айде успех и умната! ;)

Редактирано от konnikbezglava (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 31 минути, konnikbezglava написа:

1. Теглиш от тук драйвърите за твоя модел - https://androidmtk.com/download-huawei-usb-drivers

2. Инсталираш ги на компютъра, докато телефонът е свързан към него. След това рестартираш.

3. Сваляш това. Разархивираш го. Стартираш "flash_tool.exe" като администатор. В горната част избираш менюто "format" (по подразбиране те вкарва в "download"). След това избираш "Format whole flash" и цъкаш в горния десен ъгъл "Start".

Айде успеш и умната! ;)

И ако може по-подробно да ми кажеш кво ще стане? Ще има ли няква вероятност да ме хванат, дори и минимална?

Редактирано от TheLegendBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще ти изчезне всичко от телефона, а ти ще обясняваш, че антивирусната на телефона ти е пищяла, че има вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, konnikbezglava написа:

Ще ти изчезне всичко от телефона, а ти ще обясняваш, че антивирусната на телефона ти е пищяла, че има вирус.

Брат, ако ония ме хванат в крачка кво да правя ? :D

В смисъл, че разберат, че нарочно съм го направил и няма да ми го сменят! 

Редактирано от TheLegendBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Брат, ако ония ме хванат в крачка кво да правя ? :D

Е! Ще отричаш, естествено, нищо не знаеш! И да изтриеш програмките от компа, ей! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, konnikbezglava написа:

Е! Ще отричаш, естествено, нищо не знаеш! И да изтриеш програмките от компа, ей! :D

Брат, ония не са прости имат си образование учи ли са за това и ще разберат дали съм го направил по някакъв начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ее, да, то каквото и да направиш по софтуера, може да те хванат, но това е най-невъзможно да хванат - цялото инфо от тела заминава с все Андроида, няма как да видят нищо, само ще се чудят какъв е бил тоя брутален вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, TheLegendBG написа:

Брат, ония не са прости имат си образование учи ли са за това и ще разберат дали съм го направил по някакъв начин!

Е аз мисля, че те предупредих по-горе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ее, да, то каквото и да направиш по софтуера, може да те хванат, но това е най-невъзможно да хванат - цялото инфо от тела заминава с все Андроида, няма как да видят нищо, само ще се чудят какъв е бил тоя брутален вирус.

Значи снимки видеоклипове всичко отива, освен ако не е на карта памет и не го запиша другаде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи снимки видеоклипове всичко отива, освен ако не е на карта памет и не го запиша другаде?

Да, качвай на компа всичко, което ти е важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.