Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте проблема е следния,преди около месец смених дисплея защото оригиналния изгоря.Ремонта излезе почти 200 лв със смяната.Но от няколко дена започна да засича тъча.забелязах че като поработи започва доста да загрява и точно когато загрее(около камерата където е платката),тогава засича и изобщо не реагира на докосване.Изключвам го да си охлади и когато го включа заработва и пак се повтаря същото загрее и спира.Занесох го в сервиза и исках пред мен да го отворят и проверят каква е причината.Всичко си беше както трябва.След разглобяването и сглобяването проработи и така около 12 часа и пак започна същото.Възможно ли е дисплея да не е оригинален и затова да се получава така а също телефона загрява доста повече от оригиналния който беше. 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носи го в сервиза онези да го правят. И ако не искат КЗП и жалба. Нищо не е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бях чувал за тези телефони ако дисплея не е оригинален телефона го разпознава.А това загряване от какво може да е особенно като се пусне wi-fi направо пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш хардуерен проблем с телефона. Не може да грее така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

май най добре да си им дам телефона на тия от сервиза да си го оправят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам същия модел. (не съм напълно сигурен, не знам с коя ревизия си) За 200 лева 100% са ти сложили китайски тъч. (най-вече защото оригинален се продава само в сервиза на Samsung на цена 270 лева с ДДС) А какво правиш на телефона ? Играеш игрички ? То и моя пари след като вися 30 мин в Youtube с включено 3G/LTE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиши на кирилица. Това е правило тука. (понеже виждам, че си новорегистриран) Може ли точните цифрички на модела ? - I9500, I9505, I9506, I9505G, I9295 и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дисплей от китай струва около 100 лв... с такъв печалбата на сервиза става по голяма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, the professor написа:

дисплей от китай струва около 100 лв... с такъв печалбата на сервиза става по голяма...

Всъщност е 97 лева. Аз си бях взел точно такъв и нямам никакви проблеми със загряване. На мен ми предлагаха следното - 250 лева за китайски дисплей и 350 лева за оригинален. Но не успях да получа адекватен отговор от къде взимат "оригиналния" дисплей. (веротня от алито на който пише *ORIGINAL*) Не се сещам за друго освен hard reset.

П.П. Да си правил наскоро актуализация към Lollipop ? При мен много грееше на стоков ром и минах на CM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

S4 I9505 оригинално идва с Jelly Bean 4.4.2. А къде по-точно грее ? Екрана или отзад ? Ако е екрана, търсиш си фактурата/касовата бележка и отиваш в сервиза. Те са длъжни да ти дадат минимум 1 месец гаранция за извършения от тях ремонт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтрива всичко. Все едно сега го вадиш от кутията. (от софтуерна гледна точка) Прави се през рекавъри - докато е изключен задържаш бутона за намаляване и бутона за включване,(S4 е единствения телефон от цялата серия, който не изисква да се задържа и Home бутона) докато не се включи и не видиш написано с жълт надпис в дясното горно ъгълче "Entering recovery mode...". От там се навигираш с хардуерните бутони. (бутон за усилване/намаляване - мърдаш нагоре и надолу, бутон за изключване/включване - избираш) Избираш Factory settings (или подобно) и после избираш YES. (ще има много NO)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това го правех много пъти и след всеки път тръгваше тача за извесно реме и отново същата история

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.