Премини към съдържанието
Swisis

Защо акаунтът ми в AdSense е деактивиран без причина?

Препоръчан отговор

Здравейте за пръв път работя с AdSense и незнам какво подяволите се случва правя опит да вляза в акаунта си и и ми пише "" 

Сметката е Прекратена
    Понастоящем Вашият AdSense профил, асоцииран с тези данни за вход, е дезактивиран. Препоръчваме Ви да проверите електронните си пощенски кутии за изпратени от нас съобщения относно статуса на профила Ви. Понякога е възможно тези съобщения да бъдат филтрирани като нежелана поща, затова Ви препоръчваме да прегледате всички папки в пощенските си кутии.

Ако профилът Ви е закрит поради генериране на невалидни кликвания, моля посетете нашата страница Често задавани въпроси за закрити профили, където можете да намерите допълнителна информация.""

А както вие сами може да видите само за един ден направих 26 евро и си продалжаваше все така със дните а те да вземат да го деактивират акаунта ми ???????? HELP

Без име.png

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

току що, XYconstant написа:

Програми -> Проблеми и Дискусии

:shock11:

Човече има си причина защо пуснах темата тук и аз знам че не трябва но искам отговор затова ако иска админа да я премести окей [ Онлайн бизнес, AdSense, Affilate програми Последователите там са 10 а в  

Програми -> Проблеми и Дискусии 91

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чакаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, ExaFlop написа:

Чакаш

Ще чакам но се съмнявам че няма да има резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все пак ние тук не сме Google support!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И така още 10000 човека като им закрият профилите и си вземат по 26 евро , колко прави ? А ти можеш да се оплачеш на арменския поп и да пиеш една студена вода.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Azhen написа:

И така още 10000 човека като им закрият профилите и си вземат по 26 евро , колко прави ? А ти можеш да се оплачеш на арменския поп и да пиеш една студена вода.

Да да точно и аз така си мисля даже вземат повече от 26 :emoji_smiley-19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е въпрос, на който само ти сам можеш да си отговориш! Не сме ние тези, които споделят рекламите ти. Като генерираш кликания, нормално да ти отнемат правата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нарушил си някое от правилата и затова са ти прекратили сметката. AdSense работи в полза на хората, които рекламират продуктите и услугите си и затова държат строго върху определените им правила, за да може хората да имат доверие в тях и да си плащат за реклами и затова и блокирането е често.

Ако един потребител реши да ти подпомогне сайта и почне да клипа по 100 пъти на ден това може да доведе до блокиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гугъл никога не отнемат права без причина. Както е описано проверете електронната си поща за писма от тях с причините. Вероятно сте нарушили техните условия за ползване или сте генерирали сам кликове, което те крайно не толерират и засичат мигновено. А пък да обвинявате компания на която годишния оборот е повече от брутния вътрешен продукт на повечето държави в света, че ще седне да се възползва от вашите 26 евро безпричинно е смехотворно. И само да спомена, че средствата от фалшиво генерирани кликове се удържат от този, който ги е генерирал и се връщат на засегнатите рекламодатели. С две думи те не ги прибират за тях. 

току що, sky1 написа:

Ако един потребител реши да ти подпомогне сайта и почне да клипа по 100 пъти на ден това може да доведе до блокиране.

Не по 100 пъти, дори и 1 клик да направите върху рекламите, които показвате може да ви доведе наказание. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи как ги направи тези 26 евро и ще ти кажа дали ще ти бъде възстановен акаунта. В 99% от случаите обаче това не се случва.

Ако искаш ми пиши на ЛС.

Редактирано от rock n roll (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Emanuil Qnkov написа:

Човече има си причина защо пуснах темата тук и аз знам че не трябва но искам отговор затова ако иска админа да я премести окей [ Онлайн бизнес, AdSense, Affilate програми Последователите там са 10 а в  

Програми -> Проблеми и Дискусии 91

Както и тук нарушаваш правилата, така и в AdSense, а сега тук търсиш някой да ти помогне. Както казаха по-горе - държат стриктно правилата и ги спазват. При едно отцепване от тях - блокаж... Успех все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той се пита как са успели да го хванат! :D Може би смята, че като е тарикат може да бъде по-голям от владетелите. :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това пък с тея "Monetization"  е толкова глупаво :D не знам как си губите времето да правите пари с тия неща .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти имай един свестен сайт със стабилна бройка посещения, пък тогава да видим дали друга песен няма да пееш. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, XYconstant написа:

Ти имай един свестен сайт със стабилна бройка посещения, пък тогава да видим дали друга песен няма да пееш. :D

Може и да си прав хаха обаче в крайна сметка това което имам като "experience" с тия сайтове примерно да кликваш на някакви реклами и да получаваш центове е глупаво :D точно това имах предвит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Типичен Бай Ганьо. Търси как бързо да натрупа капитал с минимални усилия. Нали си наясно, че ако Google безпричинно блокираше акаунти, никой нямаше да ползва AdSense ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, Pythongrammer написа:

Това пък с тея "Monetization"  е толкова глупаво :D не знам как си губите времето да правите пари с тия неща .

хаха, тва е един от най-успешните начини за печелене на пари онлайн, да кажеш че е губене на време си е чист идиотизъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, rock n roll написа:

хаха, тва е един от най-успешните начини за печелене на пари онлайн, да кажеш че е губене на време си е чист идиотизъм

Регни се в някой сайт за кликване на рекламки и след 1 седмица ми прати профит за г/д 100лева :) have fun

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли въобще какво е Adsense? Май си мислиш, че е нещо като NeoBux или някакъв друг PTC сайт, тук не се регваш в сайт за да кликваш на реклами...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ми прочетеш коментара още 1-2 пъти може и да разбереш защо съм споменал това а не Adsense. Следващият път първо прочети това което съм написал преди да говориш глупости ! изрично споменах сайтове които  предлагат btc или различна валута при кликването на рекламки а не "Вмъкването" в твоят сайт което има голяма разлика.

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.