Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте предложете ми единичен котлон който да е мощен и да може да пържи трябва ми за картофи да пържа :)

Цена до 25лв.

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ще е само за картофи защо не си вземеш фритюрник.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И този го е напекло слънцето :)  Ми те от 25 лева почват бе моeто момче  и са стандартни единични котлони  по 1500W.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 27 минути, Емил Костов написа:

Ако ще е само за картофи защо не си вземеш фритюрник.

Те са по скъпи от 25 лв зависи пак иначе предлагам този http://www.emag.bg/fritjurnik-esperansa-1-l-800w-es-1980-ba/pd/DDRVG3BBM/ ако събереш повече пари този го имам във вкъщи добър е http://www.emag.bg/fritjurnik-elite-jr-2015-70227/pd/DYNWM3BBM/?ref=others-interested-bought_center-1_1&recid=ipmmre8v-hy817ktwrgk-C.c17_a189.S.VP_AP_CMD.U.1598683-19qtb7d

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има и за тия кинти бре Ел. котлон ELITE 1 ПЛОЧА EHP-0285W   на примоция за мераклии да пържат :) Пържи картофи ,кифтета,мекици  и тн. Трябват му ток,олио  и  продукти подготвени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На котлона се готвят повече неща. И е по здравословно :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, AlkatrazBG написа:

И този го е напекло слънцето :)  Ми те от 25 лева почват бе моeто момче  и са стандартни единични котлони  по 1500W.

: D Мерси на всички.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Те са по скъпи от 25 лв зависи пак иначе предлагам този http://www.emag.bg/fritjurnik-esperansa-1-l-800w-es-1980-ba/pd/DDRVG3BBM/ ако събереш повече пари този го имам във вкъщи добър е http://www.emag.bg/fritjurnik-elite-jr-2015-70227/pd/DYNWM3BBM/?ref=others-interested-bought_center-1_1&recid=ipmmre8v-hy817ktwrgk-C.c17_a189.S.VP_AP_CMD.U.1598683-19qtb7d

Дядо ми беше взел този от втория линк за картофки. 1 път преля мазнината и изгоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, niki292002 написа:

Дядо ми беше взел този от втория линк за картофки. 1 път преля мазнината и изгоря.

Значи да не се набутвам :D

Ако искаш препоръчай и ти някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, niki292002 написа:

За сега нямам този проблем пък и слагам две бутилки олио по 1 литър не повече това е достатъчно така пише в книжката :) това е лошото на този фритюрник че може да влезе мазнина при електрониката затова го чистя всеки път при пържене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По тъпа работа от фритюрника няма. Предразполага да използвате многократно мазнината а това е доказано канцерогенно. Неподдържан такъв уред смърди доста гадно. На котлон освен картофки може да се сготвят и други работи. Ето едно добро предложение http://nemski-centar.com/keramichen-kotlon-homa-bql  По скъп е ,но си заслужава инвестицията, а с повече търсене може да попаднете на промоция с цена почти като наличният ви бюджет. Варианти и марки също много. Още нещо http://emarket.bg/product/802/elektricheski-induktsionen-kotlon-esperansa.html

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Фритюрника си заслужава, ако се ползва постоянно. Например, на село като изровим картофите пържим картофки всяка вечер.

Естествено, един път седмично олиото се сменя (той е от малките - 1 литър), както същевременно се и чисти. (гъбката, верото и маркуча)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

+ тва и фритюрника лови плесен ако не си го изчистил и трябва да го изхвърляш после защото се съсипва..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Devastation написа:

+ тва и фритюрника лови плесен ако не си го изчистил и трябва да го изхвърляш после защото се съсипва..

Взимай котлона :) щом няма да взимаш фритюрник

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Взимай котлона :) щом няма да взимаш фритюрник

Дам мерси на всички ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж индукционния котлон предложен от Кумчо вълчооо. Имаше го на промоция за 35 лв. в Кауфланд. Взех го и съм много доволен. Загрява по-бързо и от керамичните. За пържене се ползва на под 1300 вата, иначе прегаря, а пълната мощност е 2000 вата. Има цифров дисплей и мощността се регулира много лесно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.