Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди да започна с темата бих желал да вмъкна ,че всичко това което правя е "educational purposes" с цел тестване/стресиране на сървър с позволение!
    Здравейте на всички, имам един проблем с ufonet инсталирал съм всички неща и след като го пусна пиша в терминала ./ufonet след което се пуска от там свалям ботовете(зомбита) след което правя втора команда ./ufonet --gui която ме препраща в web version вместо да се пишат командите в терминала, нещо като http версия. След което "уж" имам 1500 бота и пускам да го стресира, нищо не излиза и решавам да проверя в терминала и имам този проблем Снимка . Дали е,защото ботовете не са активни или ъпдейтнати ? нямам никаква напредстава, сигурно в рамките на 1-2 часа съм се опитвал да го оправям и нищо.Ако се питате защо точно ufonet? ами лесно, опитах с други които са вградени като "ettercap/goldeneye" и т.н,но ефект няма, друго нещо което забелязах е,че след някакво време (в рамките на няколко минути) самата страница спира.. опитвах refresh и пак нищо след което пускам отново с командата ./ufonet --gui и се пуска, както и да е това не е фатално тъй като може да се използва терминала вместо web version-a,  ще съм ви благодарен ако бутнете едно рамо :) .

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не знам защо не са изтрили тази тема, но не мисля за редно да се обсъждат ОС създадени за хакване, а такива има много в нета
    и всичките се защитават под предлог, че са само за тестване сигурноста на мрежата

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом имаш разрешение, дай сайта аз ще изпълня атаката. 

И разбира се че е с образователна цел, ще ги науча аз ония гадове дето ме баннаха :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, дръндю написа:

не знам защо не са изтрили тази тема, но не мисля за редно да се обсъждат ОС създадени за хакване, а такива има много в нета
    и всичките се защитават под предлог, че са само за тестване сигурноста на мрежата

Странно е,че всички ги слагате под общ знаменател. Тия неща не ги използвам за да си правя кефа.. аз нямам за цел да се "защитавам под предлог" написал съм всичко точно и ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Pythongrammer написа:

Странно е,че всички ги слагате под общ знаменател. Тия неща не ги използвам за да си правя кефа.. аз нямам за цел да се "защитавам под предлог" написал съм всичко точно и ясно.

UFONet runs on many platforms.  It requires Python (2.x.y) and the following libraries:

python-pycurl - Python bindings to libcurl
           python-geoip  - Python bindings for the GeoIP IP-to-country resolver library

https://ufonet.03c8.net/

пп

вероятно с този пост си изпросих наказание от форума

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, дръндю написа:

UFONet runs on many platforms.  It requires Python (2.x.y) and the following libraries:

python-pycurl - Python bindings to libcurl
           python-geoip  - Python bindings for the GeoIP IP-to-country resolver library

https://ufonet.03c8.net/

пп

вероятно с този пост си изпросих наказание от форума

Не си... а иначе тия либрарита съм ги сложил обаче нямаше ефект тъй като вече си бяха инсталирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами не знам ...ъ-ъ-ъ... на снимката дава точно тия грешки, освен да си преинсталираш програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, дръндю написа:

ами не знам ...ъ-ъ-ъ... на снимката дава точно тия грешки, освен да си преинсталираш програмата

Ще пробвам още няколко възможности, мерси иначе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.