Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера случайно си изпуснах телефона във басейна след като го извадих не го изключих веднага а го оставих после като го погледнах тъчскрийна не работеше и изписваше че устройството е прегрято. Сега като го включа работи тъча и пак ми излиза балончето че устройството е прегрято и блокира всички приложения след тва изключва за да се охлажда. Моля ако някой е запознат с проблема да даде мнение какво да правя на сервиз ли да го отнеса телефона е в гаранция но не мисля че тя ще го покрие.

DSC_0350.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Djemm написа:

Здравейте, вчера случайно си изпуснах телефона във басейна след като го извадих не го изключих веднага а го оставих после като го погледнах тъчскрийна не работеше и изписваше че устройството е прегрято. Сега като го включа работи тъча и пак ми излиза балончето че устройството е прегрято и блокира всички приложения след тва изключва за да се охлажда. Моля ако някой е запознат с проблема да даде мнение какво да правя на сервиз ли да го отнеса телефона е в гаранция но не мисля че тя ще го покрие.

DSC_0350.JPG

Станало е така, защото елементите в платката или пиновете на батерията са дали на късо. Гаранцията няма да ти я признаят, но е ЖЕЛАТЕЛНО да го занесеш в сервиз, за да го почистят и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е било редно да го оставяш да работи след намокрянето. При такива ситуации, е редно устройството да се изключи и остави да изсъхне. В случая, е много вероятно проблема да не е в платката, а в самата батерия. Дори и да не са дали на късо пиновете, е възможно тя да прегрява и респективно нагрява всички останали компоненти. Може да опитате да го оставите да изсъхне около 24 часа отворен, както и без заряд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, Blue Ray написа:

Не е било редно да го оставяш да работи след намокрянето. При такива ситуации, е редно устройството да се изключи и остави да изсъхне. В случая, е много вероятно проблема да не е в платката, а в самата батерия. Дори и да не са дали на късо пиновете, е възможно тя да прегрява и респективно нагрява всички останали компоненти. Може да опитате да го оставите да изсъхне около 24 часа отворен, както и без заряд.

Ако може да го отвoри добре, защото точно на този модел батерията му е вградена.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, svetoslav81 написа:

Ако може да го отвoри добре, защото точно на този модел батерията му е вградена.

Да, кофти е че батерията е несваляема. Но ще е добре да опита все пак с гаранцията, може и да му я признаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи според мен ако е от батерията тя ще пада бързо нали но си държи нормално може би е нещо на платката..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма какво да гадаеш, просто носиш телефона на сервиз да му се направи диагностика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е задължително батерията да пада бързо, за да се нарече проблемна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.