Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Ще си купувам компютър на части и искам да бъде горе-долу добър за игри. Вижте моят вариант. CPU: AMD X4 FX-4300 12MB cache 4 core 3,80ghz

GPU: Asus AMD Radeon R7 360 OC v2 2GB

RAM: 8GB Kingston HyperX Red 1866 mhz

PSU: Njoy 600W

HDD: 1TB Seagate Baracuda

Дъно: Asus M5A78L-M LX3     Socket AM3+

Смятам че е много добър. GTA V ще върви на High с около 55FPS. Извинявам се ако има такава тема!!! Благодаря предварително!!!

Редактирано от Demon_2004 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност си сглоби това:

GB H110M-DS2 LGA1151 
    I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
    8GB DDR4 2133 KINGSTON 
    1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 
    XFX TS 430W 80Plus Bronze Power Supply P1-430S-XXB9 
    ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5 

Обща стойност - 908.59 лв. с ДДС

Занапред ще имаш една добра база за надграждане, докато с тоя стария am3 ще изкараш още 2-3 години макс и до там, а с 1151 ще можеш и на i7 да минеш и т.н :) Според мен i3 6100 + GTX950 е най-доброто бюджетно решение за гейминг ;) Пък и с 4300 + r7 360 няма да държиш на high 55fps, а макс 30fps на high. Повечето настройки трябва да са ти на normal и само 3-4 да са на high, докато с 950 и i3 6100 Ще можеш на Very High някой разбира се без MSAA и FXAA и други неща Ще играеш със стабилни 60fps-а ето видео ако не вярваш :) 

П.П Занапред ще ти се наложи някакъв upgrade И ще се чудиш от къде да почнеш от захранването ли от процесора ли от къде, докато с xfx ts430 поне ще имаш добро захранване и няма да му мислиш ако искаш да скачаш на големите Nvidi-и

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ок разбирам те но нямам възможност да събера толкова пари. Аз съм само на 12 год. и просто за мен това е много.

Аи не ми трябва да е толкова уникален. Колкото на средни да вървят с 45-50 FPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава може да смениш GTX960 с R7 370 поне и да си вземеш скайлейк, все пак изчакай по-опитен от мен да ти даде друг съвет, но аз бих събрал още пари :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз бих казал нещо такова-http://nikem-bg.net/cart/54206p1r52202p1r55008p1r1039p1r2172p1r55134p1r56584p1rf.html като за начало :) после може да ъпгрейнеш с по-добър процесор, но и така ще върви GTA-йката ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси за отговора но смятам че моя вариант е доста по добър!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако имах парите...... След време ще взема което намеря и предложите за най-добро

Редактирано от Demon_2004 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това, което сега се предложи за най-добро "след време" нито ще е на същите цени, нито ще е най-добро. По-нататъшен коментар ми се струва излишен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 43 минути, Demon_2004 написа:

Ако имах парите...... След време ще взема което намеря и предложите за най-добро

Аз ти предлагам да говориш с родителите си по тоя въпрос ти и без това сам нищо не можеш да купиш ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, ГошоИграча написа:

Аз ти предлагам да говориш с родителите си по тоя въпрос ти и без това сам нищо не можеш да купиш ;) .

Аз съм говорил с тях. Първо те ще допълнят пари. И второ аз избирам работи , глупости и баща ми говори с негов приятел който се занимава с това и той казва недостатъците и аз се опитвам да ги премахна!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А не е ли много по-лесно въпросния приятел щом е компетентен да ти предложи някаква конфигурация и всичко да си дойде на мястото или вие го карате малко на игра "познай кое е правилното"...:10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само трол-вате тука мис е струва. Цялата тая тема изглежда малко несериозна от самото начало, а после само затвърдихте мнението ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 часа, Игнатов написа:

Само трол-вате тука мис е струва. Цялата тая тема изглежда малко несериозна от самото начало, а после само затвърдихте мнението ми.

И защо мислите така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.