Премини към съдържанието
player_s

windows 10-Microsoft Edge и Internet explorer

Препоръчан отговор

здравейте

Ползвам браузъра Edge и Internet Explorer и от вчера постоянно ми изскачат прозорци с глупости в сайта замунда,като отварям някой торент или сърфирам в сайта.Заблаязах че там най-много миизкачат.Задавам постоянно да са блокирани прозорците,но не сработва.

Някоя добра програма да дръпна да премахне вирусния софтуер дето се е лепнал в компютъра?

благодаря

Редактирано от player_s (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Адгард: https://adguard.com/ru/adguard-windows/overview.html

Редактирано от Person (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, player_s написа:

здравейте

Ползвам браузъра Edge и Internet Explorer и от вчера постоянно ми изскачат прозорци с глупости в сайта замунда,като отварям някой торент или сърфирам в сайта.Заблаязах че там най-много миизкачат.Задавам постоянно да са блокирани прозорците,но не сработва.

Някоя добра програма да дръпна да премахне вирусния софтуер дето се е лепнал в компютъра?

благодаря

Мини на пълцонен браузър, който да поддържа разширения, и uBlock Origin ще ти реши проблема. Edge, колкото и да е бърз, засега не става без добавки. Чакаме ги в края на юли евентуално.

Редактирано от konnikbezglava (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ADgard e като антивирусна,пази да не се заселват.А може ли да изчисти натрупания в компа нежелан софт.Ползвах Mozilla преди,там пък като отворя начална страница се отваряше автоматично нов подпрозорец.

преди 5 минути, дръндю написа:

настройките в ИЕ са неправилни, те затова ти изкачат ...ъ-ъ-ъ...аз също го ползвам и то точно за такива сайтове
да, сайтовете за онлайн филми, замундата и много други имат такива изкачащи прозорци, за това именно ползвам ИЕ
имам и други браузъри с най различни блокажи, но не са ефективни 
единствено киберлисицата ползвам с приставка за отваряне на VLC, за да мога да гледам, така наречените глухи (тихи) филми в нета, но и тя си има проблеми за сега

Настройки не съм правил в internet explorer всичко стана вчера-мисля че в замунда ми иска update на flash player-a и понеже избързах дадох да се обнови,а беше нежелан софт.И от там се сбъгяса .

по принцип,нежелания софт се инсталира и ги има в контрол панел и папките program files,program files 86 и Program data,но сега ги няма там нежеланите софтуери.

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, дръндю написа:

на мен windows defender не ми дава да инсталирам от такива сайтове

аз съм с Нод 32 и не може да го открие,това е лошото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен преди време последната версия на Eset Antivirus (законно лицензирана) ми направи проблем с иконите на папките под Windows 10 и съм съгласен, че тя специално засега е "недоразумение" - по-добре да се изчака излизането на това. Използването на Windows Defender като единствена защита обаче също не е разумно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ви се отварят нови прозорци, за FF и Chrome има ефективна добавка която се казва uBlock Origin.  Ако вече сте лепнали някой adware. Свалете си https://toolslib.net/downloads/finish/1/, пуснете го да сканира, при затворени браузери. Накрая като намери нещо, във всички табова маркирайте наред и дайде Clean. Рестарт на системата и сте готови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това като гледам нежелания софт е като фолио буквално.Натискаш някъде по страницата то излизат най-различни глупости,дори и да не е линк пак изскачат.

благодаря за помощта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@player_s, за всеки случай пусни едно сканиране с това - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, konnikbezglava написа:

@player_s, за всеки случай пусни едно сканиране с това - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/.

пуснах,ама нищо.Същото си е и антивирусната не ги лови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, player_s написа:

пуснах,ама нищо.Същото си е и антивирусната не ги лови

Какви проблеми имаш в момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.