Премини към съдържанието
player_s

windows 10-Microsoft Edge и Internet explorer

Препоръчан отговор

здравейте

Ползвам браузъра Edge и Internet Explorer и от вчера постоянно ми изскачат прозорци с глупости в сайта замунда,като отварям някой торент или сърфирам в сайта.Заблаязах че там най-много миизкачат.Задавам постоянно да са блокирани прозорците,но не сработва.

Някоя добра програма да дръпна да премахне вирусния софтуер дето се е лепнал в компютъра?

благодаря

Редактирано от player_s (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай с Адгард: https://adguard.com/ru/adguard-windows/overview.html

Редактирано от Person (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, player_s написа:

здравейте

Ползвам браузъра Edge и Internet Explorer и от вчера постоянно ми изскачат прозорци с глупости в сайта замунда,като отварям някой торент или сърфирам в сайта.Заблаязах че там най-много миизкачат.Задавам постоянно да са блокирани прозорците,но не сработва.

Някоя добра програма да дръпна да премахне вирусния софтуер дето се е лепнал в компютъра?

благодаря

Мини на пълцонен браузър, който да поддържа разширения, и uBlock Origin ще ти реши проблема. Edge, колкото и да е бърз, засега не става без добавки. Чакаме ги в края на юли евентуално.

Редактирано от konnikbezglava (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 51 минути, player_s написа:

здравейте

благодаря

настройките в ИЕ са неправилни, те затова ти изкачат ...ъ-ъ-ъ...аз също го ползвам и то точно за такива сайтове
    да, сайтовете за онлайн филми, замундата и много други имат такива изкачащи прозорци, за това именно ползвам ИЕ
    имам и други браузъри с най различни блокажи, но не са ефективни 
    единствено киберлисицата ползвам с приставка за отваряне на VLC, за да мога да гледам, така наречените глухи (тихи) филми в нета, но и тя си има проблеми за сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това ADgard e като антивирусна,пази да не се заселват.А може ли да изчисти натрупания в компа нежелан софт.Ползвах Mozilla преди,там пък като отворя начална страница се отваряше автоматично нов подпрозорец.

преди 5 минути, дръндю написа:

настройките в ИЕ са неправилни, те затова ти изкачат ...ъ-ъ-ъ...аз също го ползвам и то точно за такива сайтове
    да, сайтовете за онлайн филми, замундата и много други имат такива изкачащи прозорци, за това именно ползвам ИЕ
    имам и други браузъри с най различни блокажи, но не са ефективни 
    единствено киберлисицата ползвам с приставка за отваряне на VLC, за да мога да гледам, така наречените глухи (тихи) филми в нета, но и тя си има проблеми за сега

Настройки не съм правил в internet explorer всичко стана вчера-мисля че в замунда ми иска update на flash player-a и понеже избързах дадох да се обнови,а беше нежелан софт.И от там се сбъгяса .

по принцип,нежелания софт се инсталира и ги има в контрол панел и папките program files,program files 86 и Program data,но сега ги няма там нежеланите софтуери.

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, player_s написа:

това ADgard e като антивирусна,пази да не се заселват.А може л ида изчисти натрупания в компа нежелан софт.Ползвах Mozilla преди,там пък като отворя начална страница се отваряше автоматично нов подпрозорец.

Настройки не съм правил в internet explorer всичко стана вчера-мисля че в замунда ми иска update на flash player-a и понеже избързах дадох да се обнови,а беше нежелан софт.И от там се сбъгяса .

те такива сайтове, дето ти дават инфо, че нещо не ти е наред, трябва да затваряш прозорците, а не да инсталираш вируси
    за тези неща си има ъпдейти от микромеките и не трябва да се връзваш на лъжата от подобни сайтове

пп

на мен windows defender не ми дава да инсталирам от такива сайтове

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 34 минути, дръндю написа:

на мен windows defender не ми дава да инсталирам от такива сайтове

аз съм с Нод 32 и не може да го открие,това е лошото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, player_s написа:

аз съм с Нод 32 и не може да го открие,това е лошото

хъ, та нали си с десятка, защитата и е много по-добра ...ъ-ъ-ъ... кой ти даде тая идея да са набуташ с това недоразумение?
    :no-no:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен преди време последната версия на Eset Antivirus (законно лицензирана) ми направи проблем с иконите на папките под Windows 10 и съм съгласен, че тя специално засега е "недоразумение" - по-добре да се изчака излизането на това. Използването на Windows Defender като единствена защита обаче също не е разумно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, konnikbezglava написа:

Използването на Windows Defender като единствена защита обаче също не е разумно.

това което видях е за стара версия на windows defender

пп

рагледах bitdefender ...ъ-ъ-ъ... ако е вярно всичко това, то тя е най-доброто за сега

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За да не ви се отварят нови прозорци, за FF и Chrome има ефективна добавка която се казва uBlock Origin.  Ако вече сте лепнали някой adware. Свалете си https://toolslib.net/downloads/finish/1/, пуснете го да сканира, при затворени браузери. Накрая като намери нещо, във всички табова маркирайте наред и дайде Clean. Рестарт на системата и сте готови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това като гледам нежелания софт е като фолио буквално.Натискаш някъде по страницата то излизат най-различни глупости,дори и да не е линк пак изскачат.

благодаря за помощта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@player_s, за всеки случай пусни едно сканиране с това - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, konnikbezglava написа:

@player_s, за всеки случай пусни едно сканиране с това - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/.

пуснах,ама нищо.Същото си е и антивирусната не ги лови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

знаеш ли къде е заразното отделение на форума?

пусни си една темичка там

пп

https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, player_s написа:

пуснах,ама нищо.Същото си е и антивирусната не ги лови

Какви проблеми имаш в момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.