Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте момчета дръпнах си Call of Duty Black Ops 3 ,но като сменя от task manage-ра процеса от normal на high и почва и го държи 20 секунди някъде активен и след това почва да си сменя играта приоритетите нa random level ,минава през всички приоритети има ли начинда я заключа на high нон-стоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай с безплатната програма System Explorer. Имаш възможност освен за задаване на приоритет, да зададеш и кои ядра да ползваш, както и други неща. И това при зареждане на ОС. Нещо такова:

2016-06-21_162907.jpg

Отмятайки опцията "постоянно", тоя процес винаги приема тоя приоритет. Естествено, Proces Explorer трябва да бъде стартиран с ОС или ръчно, но аз ти препоръчвам да си го стартираш заедно с ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Кико написа:

Пробвай с безплатната програма System Explorer. Имаш възможност освен за задаване на приоритет, да зададеш и кои ядра да ползваш, както и други неща. И това при зареждане на ОС. Нещо такова:

2016-06-21_162907.jpg

Отмятайки опцията "постоянно", тоя процес винаги приема тоя приоритет. Естествено, Proces Explorer трябва да бъде стартиран с ОС или ръчно, но аз ти препоръчвам да си го стартираш заедно с ОС.

Пак си се местят както си искат отива на low prioriy и започва stutter работи 6+ на ултра на high и иде ли на low :D::DD::D:

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен да пробваш и с Process Lasso,  но тя е платена, ако искаш цялата функционалност. Има повече възможности. Може да пробваш с пробната версия дали ще се получи. 

За проба си изтеглих и Process Lasso. при мен се получи:

2016-06-21_181344.jpg

Кофтито е, че искат пари за тая програма и то доста, иначе е супер ако се ползва пълната и функционалност.

Всъщност, за да се запази приоритета, трябва да направиш и следното:

2016-06-21_182433.jpg

Махаш чавката от Динамичното нарастване на приоритета...или както се пише на английски. И това трябва да е в графата "винаги"( "всегда")

Или може да се направи друго за по-сигурно:

2016-06-21_183257.jpg

Това е, което мога да помогна, излизам от тая тема. просто търси начин с тая програма да си задържиш приоритета висок.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, Кико написа:

Освен да пробваш и с Process Lasso,  но тя е платена, ако искаш цялата функционалност. Има повече възможности. Може да пробваш с пробната версия дали ще се получи. 

За проба си изтеглих и Process Lasso. при мен се получи:

2016-06-21_181344.jpg

Кофтито е, че искат пари за тая програма и то доста, иначе е супер ако се ползва пълната и функционалност.

Всъщност, за да се запази приоритета, трябва да направиш и следното:

2016-06-21_182433.jpg

Махаш чавката от Динамичното нарастване на приоритета...или както се пише на английски. И това трябва да е в графата "винаги"( "всегда")

Или може да се направи друго за по-сигурно:

2016-06-21_183257.jpg

Това е, което мога да помогна, излизам от тая тема. просто търси начин с тая програма да си задържиш приоритета висок.

Много ти благодаря!

Изтегли я след което дадох първо Application Power Life зададох High Performance ,след това отидох blackops3.exe -> set watchdog rules.

Сложих for CPU / 99% percent / 1seconds / Set Cpu priority -> High и фиксна stutter / drop fps на 100% задодох същото и на GTA V и върви чудесно изтисква Cpu-то на максимум ,прекрасна програма евалата!

Fix за stutter / fps drop за Intel Pentium G3258K 4.40Ghz е с тази програма сложим съм и 4.4ghz в биос и 41 cache и всичко е шест!

В комбинация с Gigabyte AMD Radeon R7 360 OC 2GB GDDR5 128BIT.

Жив и здрав!!!

Редактирано от Lenovo606 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Радвам се, че си се оправил. Отначало те заблудих, защото не бях гледал точно как реагира CoD BO III...просто не ме е интересувало. Но номерът с това, да  се променят условията, съм го ползвал при други програми и поводи, когато са почвали да товарят някое от ядрата на 100%. Макар че там бе точно обратното - просто правилото в тоя случай е да изключа процеса. Аз не ползвам вече Processs Lasso, защото първо, че не обичам пиратски софтуер и второ, че на платения му искат доста пари. Но ползвам първата програма, която ти дадох, макар че в моя случай става въпрос за осигуряване на добър стрийм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.