Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти приятелчета 
имам един много голям проблем .........
Един огромен 55 инча 3Д Самсунг ми докараха за ремонт 
голяма ламя ей !!! тцтцтцтц 
Мерих , изчислявай , сменях ............... 
Според мене е изгоряла тази платка 
Моля ви ... кажете ми .... някой ако има такава работеща на 100% 
или ако сте имали такъв проблем - как го разрешихте ? 

Търся я в EBAY ... ноооооо не я намирам по точния сериен номер  
Имали ли сте такъв проблем ? Как сте го разрешили ? 
Какво ми препоръчвате ?!?!?!? 
Прилагам снимки 

001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занасяш го в компетентен сервиз. Мого неща не са ти ясни - това определено не е учебно пособие. Това не е ли в гаранция? И от кое село си?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, dalaidido написа:

Мерих , изчислявай , сменях ............... 
Според мене е изгоряла тази платка 

И какво правиш като след като платиш $200 за нова платка телевизорът не тръгне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито те знам, нито те познавам, нито пък знаеш откъде е майка ми.

Ако все пак си от мое село - http://galacticaservice.com/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ли нови съфорумци , които са ................ техници , собственици на сервизи и т.н. ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, dalaidido написа:

има ли нови съфорумци , които са ................ техници , собственици на сервизи и т.н. ? 

Този,на когото се репчи е сервизен техник. И същият този човек е с 40 годишен стаж,за да му говориш глупости. Какво ще мериш,какво  му чуваш на този телевизор,та точно ти ще го поправяш? Ако елементарни неща знаеше,поне нямаше да питаш. И в другата тема си същият. Никой не ти е длъжен, да ти мисли за магазина, за да ти дава адекватен отговор. Щом си разтропан и имаш магазин, поддържай си го, а не да ти мислят за него хората. Нали ти изкарваш пари от него. Регистриран си 2005 година. Виждаш ли някой да има такова отношение към хората във форума? Смотаняк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

dalaidido

ДРИС ххххххххххххххххх

Даа, този дето си го цитирал си заслужава етикета ,който си му лепнал!

Сега по темата:

- Трудно се дават съвети от растояние! Марката си е проблемна и то много! Аз съм патил. Брат ми също. Дъни се марката от всякъде. матрици, подсветки и какво ли не! Търсили сме в оторизирания сервиз резервни части и често пъти отговора е - няма, няма за този модел, вече не се поддържа! Та в този ред на мисли - сигурен ли си в дефекта на тази платка? Заслужава ли си ремонта? Ще изнесе ли цената на собственика? Не е ли по - добре да го изкупиш на някаква цена за резервни части?

П.П. Все пак направи едно запитване до оторизирания сервиз  на марката (клон - централен гр. София)

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, * СТЕФАН * написа:

Този,на когото се репчи е сервизен техник. И същият този човек е с 40 годишен стаж,за да му говориш глупости. Какво ще мериш,какво  му чуваш на този телевизор,та точно ти ще го поправяш? Ако елементарни неща знаеше,поне нямаше да питаш. И в другата тема си същият. Никой не ти е длъжен, да ти мисли за магазина, за да ти дава адекватен отговор. Щом си разтропан и имаш магазин, поддържай си го, а не да ти мислят за него хората. Нали ти изкарваш пари от него. Регистриран си 2005 година. Виждаш ли някой да има такова отношение към хората във форума? Смотаняк!

Не се занимавай с тоя, иска пари да откопчи от човека "направяйки му телевизора" и в същото време, тъй като няма уменията да го оправи "нали за това сте форума". С последните му думи не му давам повече от 16 години, а грамотността му е на ниво 5-ти клас, какво повече да говорим (пишем). Пълен неадекватник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.