Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти приятелчета 
    имам един много голям проблем .........
    Един огромен 55 инча 3Д Самсунг ми докараха за ремонт 
    голяма ламя ей !!! тцтцтцтц 
    Мерих , изчислявай , сменях ............... 
    Според мене е изгоряла тази платка 
    Моля ви ... кажете ми .... някой ако има такава работеща на 100% 
    или ако сте имали такъв проблем - как го разрешихте ? 

Търся я в EBAY ... ноооооо не я намирам по точния сериен номер  
    Имали ли сте такъв проблем ? Как сте го разрешили ? 
    Какво ми препоръчвате ?!?!?!? 
    Прилагам снимки 

001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Занасяш го в компетентен сервиз. Мого неща не са ти ясни - това определено не е учебно пособие. Това не е ли в гаранция? И от кое село си?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, dalaidido написа:

Мерих , изчислявай , сменях ............... 
    Според мене е изгоряла тази платка 

И какво правиш като след като платиш $200 за нова платка телевизорът не тръгне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нито те знам, нито те познавам, нито пък знаеш откъде е майка ми.

Ако все пак си от мое село - http://galacticaservice.com/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има ли нови съфорумци , които са ................ техници , собственици на сервизи и т.н. ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, dalaidido написа:

има ли нови съфорумци , които са ................ техници , собственици на сервизи и т.н. ? 

Този,на когото се репчи е сервизен техник. И същият този човек е с 40 годишен стаж,за да му говориш глупости. Какво ще мериш,какво  му чуваш на този телевизор,та точно ти ще го поправяш? Ако елементарни неща знаеше,поне нямаше да питаш. И в другата тема си същият. Никой не ти е длъжен, да ти мисли за магазина, за да ти дава адекватен отговор. Щом си разтропан и имаш магазин, поддържай си го, а не да ти мислят за него хората. Нали ти изкарваш пари от него. Регистриран си 2005 година. Виждаш ли някой да има такова отношение към хората във форума? Смотаняк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

dalaidido

ДРИС ххххххххххххххххх

Даа, този дето си го цитирал си заслужава етикета ,който си му лепнал!

Сега по темата:

- Трудно се дават съвети от растояние! Марката си е проблемна и то много! Аз съм патил. Брат ми също. Дъни се марката от всякъде. матрици, подсветки и какво ли не! Търсили сме в оторизирания сервиз резервни части и често пъти отговора е - няма, няма за този модел, вече не се поддържа! Та в този ред на мисли - сигурен ли си в дефекта на тази платка? Заслужава ли си ремонта? Ще изнесе ли цената на собственика? Не е ли по - добре да го изкупиш на някаква цена за резервни части?

П.П. Все пак направи едно запитване до оторизирания сервиз  на марката (клон - централен гр. София)

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, * СТЕФАН * написа:

Този,на когото се репчи е сервизен техник. И същият този човек е с 40 годишен стаж,за да му говориш глупости. Какво ще мериш,какво  му чуваш на този телевизор,та точно ти ще го поправяш? Ако елементарни неща знаеше,поне нямаше да питаш. И в другата тема си същият. Никой не ти е длъжен, да ти мисли за магазина, за да ти дава адекватен отговор. Щом си разтропан и имаш магазин, поддържай си го, а не да ти мислят за него хората. Нали ти изкарваш пари от него. Регистриран си 2005 година. Виждаш ли някой да има такова отношение към хората във форума? Смотаняк!

Не се занимавай с тоя, иска пари да откопчи от човека "направяйки му телевизора" и в същото време, тъй като няма уменията да го оправи "нали за това сте форума". С последните му думи не му давам повече от 16 години, а грамотността му е на ниво 5-ти клас, какво повече да говорим (пишем). Пълен неадекватник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
        Здравейте,
        Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
      • от Elaine
        Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
        Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.
        Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?
      • от CaptainJord
        Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
      • от Благой Великов
        Преди всичко останало искам да се извиня предварително, ако това не е мястото на тази тема ... 
        Станах свидетел на много интересен трик с карти. Ако някой може да го обесни да го направи, да можем и ние да се възползваме от това хихи. Значи трика, който наблюдавах е следния:
        Едно момче накара момичето да си извади телефона каза, че трябвало телефона да е iphone  защото не се получавало ама аз се съмнявам в това, защото той беше видял, че тя е с такъв телефон и искаше да направи номера на нея. Тъй, накара я да си включи калкулатора и каза да напише едно трицифрено число, след това още едно и още имаше, обаче не съм сигурен колко точно. Избора е абсолютно неин. Каквито числа иска тях пише. Накрая след като получи отговара и каза да звънне на този номер, а това беше неговия телефонен номер :О Хах. Ако някой знае как се прави нека обесни. 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.