Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли дали няколко идеи как да "възродя" една малка фирма за недвижими имоти. В момента се правят по 1-2 продажби на месец. Искам да ми дадете няколко съвета как да вдигна продажбите. Мисля да направя профил и страница във ФБ и да платя за реклама там, също да споделям из групите на града, да добавям много приятели и т.н. Също обмислям сайт с каталог за наличните имоти и активни профили в големите сайтове за обяви (Ало, Продавалник, Базар и т,н). Мисля да направя рекламни плакати А4 и да ги лепя във входовете на блоковете и по стълбовете, визитки и някакви флаери. Някакви други идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ти внимавай с лепенето че има глоби

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 часа, aburlakov написа:

Здравейте, бихте ли дали няколко идеи как да "възродя" една малка фирма за недвижими имоти. В момента се правят по 1-2 продажби на месец. Искам да ми дадете няколко съвета как да вдигна продажбите. Мисля да направя профил и страница във ФБ и да платя за реклама там, също да споделям из групите на града, да добавям много приятели и т.н. Също обмислям сайт с каталог за наличните имоти и активни профили в големите сайтове за обяви (Ало, Продавалник, Базар и т,н). Мисля да направя рекламни плакати А4 и да ги лепя във входовете на блоковете и по стълбовете, визитки и някакви флаери. Някакви други идеи?

Отговорът ми ще те разочарова, но шансът да раздвижиш бизнеса си е нищожен, защото акулите в бранша са огромни и силни.

Все пак опитай, за да не съжаляваш един ден, че не си го направил, а понякога и късметът сработва.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.