Премини към съдържанието
Dr.Web

Подпомагане на АВ програмите с дефиниции,откриване на нови заплахи-част 1

Препоръчан отговор

Приятни тестове и умната biggrin.gif

http://ssupdater.com/modules/Forums/index....c=3306&st=0

299520g.jpg

299521R.jpg

Windows XP SP3

Kaspersky Internet Security 2009 (8.0.0.454)

Архивът няма достъп :)

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е оправдание...

1. disable your Antivirus in real-time in order to download the test sample

То си пише да бъде спряна защитата в реално време ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
299520g.jpg

299521R.jpg

Windows XP SP3

Kaspersky Internet Security 2009 (8.0.0.454)

На мен защо не ме предопреди за архива нали сам с твоите насткоики?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен защо не ме предопреди за архива нали сам с твоите насткоики?

Ха ха не си.И версията не е същата.

Огледай и ще видиш.

299580X.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали по рано ги слагах ... ще ги пратиш ли пак ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нали по рано ги слагах ... ще ги пратиш ли пак ?

Ти си с 357,а аз вече с 454 и не става.

Настройки - Антивирусна защита - Проверка на Уеб трафика / високо / действия - Забрани изпълнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на този файл - архив с вируси , нода не ми даде да го сваля, а руснака е написал че вътре има 3732 вируса.

Вашему вниманию для тестирования предлагается архив с 3732 вирусами. (На всякий случай напоминаю: тестируем в архиве, не извлекая и не запуская вредоносный код.)

edit: Това е списъка с откритите от ESET Smart Security заплахи, ако на някои му се брой - моля :)

по моя неточна преценка са около 3618 приблизително....

edit2: Точно толкова са, трябвало да отворя другпрозорец за да ми изпише броя :)

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес попаднах на този файл - архив с вируси , нода не ми даде да го сваля, а руснака е написал че вътре има 3732 вируса.

edit: Това е списъка с откритите от ESET Smart Security заплахи, ако на някои му се брой - моля ;)

edit2: Точно толкова са, трябвало да отворя другпрозорец за да ми изпише броя :)

Avast-a ги изкара 3708 със 110 повече cool.gif

Редактирано от chaos (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КИС .357

Сканирани : 3850

Открити : 3690

След това като влезна в програмата и ми пише Открита е заплаха давам Обработи след това ми изписва кои вируси е открила и ми се отравя прозорец с вирусите така трябва един по един да ги махам кажете да направа така че да изтривя целия архив

Редактирано от sotkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avira - 3711

viruses3732forantiviruszh4.jpg

А в сайта, който постнах вчера, реших да тествам и старите архиви във форума им, но не можах да ги сваля нещо...

Резултатите:

Do it yourself Anti-Malware test - 5 000 samples

1448 + 3588 = 5036 - като резултата на deliq (5031 + 5 = 5036) cool.gif

doityourselfantivirusmr4.jpg

За съжаление тези не мога да ги сваля:

http://ssupdater.com/modules/Forums/index.php?showtopic=2684

http://ssupdater.com/modules/Forums/index.php?showtopic=2633

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1109050_orig.jpg

Ето при мен сега я тествах с Avast 4.8 BG От линка по горе

А ето и при B-boy[styLe] версията

1109056_orig.jpg

Редактирано от viazniki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

301614m.jpg

301615C.jpg

Хе,това вече се вика система.Не ме пуска бре,не и не sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултат на безплатния Касперски с Яндекс Онлайн

5106 вируса cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://depositfiles.com Забравих да споделя - при всяко отваряне на страница там Twister неутрализираше с класифициране атака- вече забравих каква беше...Подобните констатации бяха доста ... Не мисля да е допускал грешки - просто атакуват браузърите... Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://depositfiles.com Забравих да споделя - при всяко отваряне на страница там Twister неутрализираше с класифициране атака- вече забравих каква беше...Подобните констатации бяха доста ... Не мисля да е допускал грешки - просто атакуват браузърите... Поздрави

С кой браузър отчита атаката Twister?При мен с Mozilla FireFox не отчита нищо нередно.

.... Грешката е моя ,отчита го с програмата Pylna-izmama.exe интегрирана в Twister

Минута е много......

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С IE 7 и с Maxthon2 ...Но беше преди около седмица - сериозно се замислям дали да не се върна на униката Twister - валидния ключ не ме смущава... Интересен ми е в момента KAV ... И има защо ...Twister не е за неуверени потребители... Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С IE 7 и с Maxthon2 ...Но беше преди около седмица - сериозно се замислям дали да не се върна на униката Twister - валидния ключ не ме смущава... Интересен ми е в момента KAV ... И има защо ...Twister не е за неуверени потребители... Поздрави

Всъщност на IE и базирани на него. Определено е уникат, направо ми разби мечтите. Twister не е за нормални напреднали или начинаещи потребители.

Редактирано от Fixer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всъщност на IE и базирани на него. Определено е уникат, направо ми разби мечтите. Twister не е за нормални напреднали или напреднали потребители.

Maxthon е доста добър браузър.Не си ли го ползвал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм го, но не смятам, че е кой знае какво, вярно може да се каже, че разполага с много повече отколкото IЕ, но пък си предпочитам Firefox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://virusinfo.info/showthread.php?t=26115 Тук не е много по-различно и е интересно, когато влизаш на тези места с китайски защитни програми- споделено без да подценявам останалите ... Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е лек офф топик ма все пак да попитам...но преди това да кажа, че не съм много на ясно с антивирусните истории...та от една година ползвам norton360 който е легален...през този период не съм имал никакви проблеми (поне такива, които да са били видими за мен), PC-то си работи перфектно и не е имало никакви признаци на зараза от някакъв вирус...програмата си сканира и обслужва сама като не ме занимава с никакви неща от сорта "кликни тук, кликни там, рестартирай и тн"..... има някакви екстри за оптимизиране и почистване на системата от излишни файлове, което за хора които не знаят какво да трият смятам че е полезно... скоро едната година, която съм платил изтича и ще се наложи да се поднови, но се чудя дали това е добро решение или да пробвам някоя друга програма... по принцип съм свикнал да купувам софтуера който ползвам (колкото и смешно да звучи) прегледах цените на конкурентните софтуери и те са с незначителни разлики...но все пак дали е добър избор или да се насоча към нещо по добро...

Благодаря за отговорите предварително...

П.П. прегледах цялата тема, но не успях да намеря конкретен отговор на въпроса ми.

Редактирано от bugatti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отчитайки създадени навици за ненатрапчиво-автоматизирана работа - бих препоръчал да разгледаш темата за Rising Antivirus ... Поздрави

Редактирано от TNN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

edit: Това е списъка с откритите от ESET Smart Security заплахи, ако на някои му се брой - моля :wors:

edit2: Точно толкова са, трябвало да отворя другпрозорец за да ми изпише броя :huh:

Малко със закъснение пиша, освен тези 3618 идентифицирани като заплани, Есет Смарт Секюрити блокира още 50 файла, които иска да изпрати за анализ.

И тук един проблем към специалистите по Есет - вече 5-ти ден му казвам да ги изпрати, и всеки следващ ден отново ме пита...

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не лови повече от правителствения китаец Twister - иначе можем да си намерим още много занимавки... А пълното му сканиране е два пъти по-бързо от това примерно на Авира - при най-ниски системни изисквания.... Не е правилно и не е вярно - самоуверени и самозаблудени потребители на ESET да го определят като неподходящ за всички категории потребители -особено когато са на 15 години и тепърва ще научат още много... Да са живи и здрави ! Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.