Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно запитване относно Iphone 5 Купих си такъв телефон но е заключен към английски оператор Three 14.0 Нещо си въпроса ми е дали мога да го използвам с рсим и коя версия на рсим трябва да взема Iphone e с IOS 6 Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от pi4man
        Здравейте. Имам Iphone 5s, батерията на който започна да държи все по-малко и по-малко. Реших да сменя батерията и за целта поръчах нова. Относно самата подмяна не мисля, че ще имам някакви затруднения, имам нужните технически познания. Изгледъл съм и няколко клипчета в youtube. Въпросът ми възникна при разговор с човек държащ сервиз за телефони. Въпросният човек ми каза, че след подмяната съществува риск, устройството въобще да не се включи. Това вярно ли е? 
      • от vankata_6
        Здравейте!
        До момента ползвах Samsung . Използвам приложение, което записва автоматично входящи и изходящи разговори от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder). Тази  програма има и платена версия.
        Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.
        Благодаря!
      • от Кристиян Йорданов
        Здравейте, 
        Преди една година един мой приятел имаше iphone6s но искаше 6s plus и решихме аз да взема 6s а аз да взема на моето име iphone 6s plus и да му го дам. До тук добре!!! Но сега идва истинския въпрос защо като на телефона му е направен restore И Icloud Акаунта му е сменен с мой старите контакти както и някой нови идват при мен.
      • от O.o o.O
        Преди няколко дни в указателя потърсих номер, с който не бях говорил отдавна, след голямо търсене се оказа че го няма. Аз самия не съм го изтрил и остава да е бил телефона.. Та въпроса ми е  има ли начин да се спре това някъде от настройките или трябва да намеря някакво приложение да си запазвам контактите и след това да ги актуализирам и в такъв случай може ли да ми предложите приложение.  
        Благодаря, предварително! 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.