Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Brexit води с 1 милион гласа

Препоръчан отговор

преди 4 часа, Мойра написа:

Преди английският парламент да е казал тежката си дума, не можем да бъдем сигурни, че Великобритания ще напусне ЕС.

Имам чувството, че ще направят всичко възможно да остане, но ще поставят условия.

Не говорим за България , Румъния или Гърция! Тежеста там е друга! Натиска огромен и няма да има компромиси и ако!

Нашите платени телевизии увиват като недобити кучета в опит да потушат недай Боже референдум и у нас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 301
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ами малко неочаквано, но напълно нормално. В крайна сметка да минеш по цялата Риджънт стрийт  и да не чуеш английска реч (това е все едно да минеш по Витошка и да не чуеш българска) в един момент почва да дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушам нашите коментатори по новинарските канали и не вярвам на ушите си! Всеки анализ, коментар по  - нелеп и глупав от предишния! Говорят се невероятни тъпотии!

Е, трябва да стане ясно, че е сложено началото на края на ЕС и процесаа е необратим! Мисля , че ще е редно и у нас да се проведе подобен референдум и повярвайте - резултата ще да е още по  - интересен!

Сещам се за интересна случка! В празничен ден на моя град, управляващите  са спретнали реклама на ЕС ценностите! Разхождаме се с племеницата, която се спира от любопитство на агитационен щанд! Зарибяват я с въпрос  - Какво означава Европа за нея! Запъва се на глупавия въпрос защото е малка! Аз се замислям и установявам - нищо! Европа за мен не означава абсолютно нищо! Празни обещания и химери и един почти изтекъл живот в очакване на неясното "светло" бъдеще!!!!! Европеиските цинности за мен не са ценности! Искам си историята,  националните празници, суверенитета на страната си!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Мойра написа:

Преди английският парламент да е казал тежката си дума, не можем да бъдем сигурни, че Великобритания ще напусне ЕС.

Имам чувството, че ще направят всичко възможно да остане, но ще поставят условия.

тез не са за мислене, все ще са по-добре от нашта лайняна яма де ни навряха крадливите душмани с тоз ЕС

цъфнахме и вързахме направо

уточнявам - народа - да не се припознаят някои тука дет не са от народа щото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парламент и правителство може да не се съгласят относно резултата от вота!

И ако е по-добре за бизнеса ще останат вътре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде е Мирчо? Да не е на обучение? Предполагам, че според него може би Пу е "виновен" за тези резултати?

http://www.front.bg/analizi/svjat/7-vredni-klisheta-za-brekzit

Редактирано от Vladov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че кой друг, ако не Путин ще му е виновен...
Повече се притеснявам за Реджеп. 17 000 000 рашисти сигурно са му дошли малко в повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Слушам нашите коментатори по новинарските канали и не вярвам на ушите си! Всеки анализ, коментар по  - нелеп и глупав от предишния! Говорят се невероятни тъпотии!

Е, трябва да стане ясно, че е сложено началото на края на ЕС и процесаа е необратим! Мисля , че ще е редно и у нас да се проведе подобен референдум и повярвайте - резултата ще да е още по  - интересен!

Сещам се за интересна случка! В празничен ден на моя град, управляващите  са спретнали реклама на ЕС ценностите! Разхождаме се с племеницата, която се спира от любопитство на агитационен щанд! Зарибяват я с въпрос  - Какво означава Европа за нея! Запъва се на глупавия въпрос защото е малка! Аз се замислям и установявам - нищо! Европа за мен не означава абсолютно нищо! Празни обещания и химери и един почти изтекъл живот в очакване на неясното "светло" бъдеще!!!!! Европеиските цинности за мен не са ценности! Искам си историята,  националните празници, суверенитета на страната си!

За България не съм сигурен за изхода от подобен референдум. Аз може би ще гласувам "за" оставането в ЕС. Причината е, че България никога в своята история не е била самостоятелна държава. Какво означава да си самостоятелен? Това означава да си толкова мощен, че да може да осигуриш прехраната, удоволствията и защитата на своя народ. А България е на стотина века от тия неща. Дори Великобритания ще яде дървения със своето лицемерие. И да, гласувам все за Атака. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, в такъв случай - почти 50 на 50 процента разпределение на гласовете, кое е най-правилното решение.

Ако има финансисти - казвайте в каква валута да сменяме левчетата, че да не изгорим. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Кико написа:

За България не съм сигурен за изхода от подобен референдум. Аз може би ще гласувам "за" оставането в ЕС. Причината е, че България никога в своята история не е била самостоятелна държава. Какво означава да си самостоятелен? Това означава да си толкова мощен, че да може да осигуриш прехраната, удоволствията и защитата на своя народ. А България е на стотина века от тия неща. Дори Великобритания ще яде дървения със своето лицемерие. И да, гласувам все за Атака. 

и като е била на три морета пак ли не е била самостоятелна

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, algor написа:

За мен лично този референдум е един перфектно играещ се политически сценарий на всички англичани и е насочен към ръководството на ЕС и политическите лидери на съюза.

Да - почти перфектен цунгцванг. Германия им каза - "Не се моткайте, няма кой да чака да си правите избори."

преди 8 часа, ined написа:

0000166729.jpg

Не знам кой е на "Титаник", ама до момента са 175 милиарда паунда ... назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Не знам кой е на "Титаник", ама до момента са 175 милиарда паунда ... назад.

много важно, е баба Лизи има кинти, нема страшно

ко да кажем ний дет оня испанец ни взе полвината държава а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, haidukpikaso написа:

Доколкото знам, никога не е била. Самият факт, че приемаме християнството говори едно - не сме били независими.  Макар че съвсем леко се замислих докато пишех горния пост, за да избегна подобни коментари. Замислих се да допълня "последните години".Все едно. Ако си мислиш, че сама ще съществуваш около сърби, турци, румънци и други ънци, жестоко се лъжеш. Най-напред те ще те смажат, след това и големите.  Хубаво е човек да е независим, ама на хартия. когато опре до нещо, пак ще потърси помощ от някой. И тогава оня някой като му каже - ами нали си независим, оправяй се, какво правиш?  Няма такова нещо като "независимост"...поне не и в нормалния смисъл. Независим е престъпника, защото не му пука ни от закони, ни му трепва окото от нещо. Що се отнася до ЕС, добре, напускаме го. И тогава какво - голямата инфлация до 1997-ма? Ето, дори англичаните, дето се предполага че са мислили доста върху независимостта си от Брюксел, само за няколко часа загубиха стотици милиарди и дори се стигна до парадокса, Франция вече да е пета икономическа сила в света, измествайки Великобритания заради необмислени действия на нейните ръководители! Те наште че на са цветя, не са. Ама техните направо си вонят. И сега познай кой ще плати сметката на наглите и високомерни английски и изобщо британски политици - народът им и хора като нас, българите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първия ден след брексекс-о Ангиля загуби 250 милиадра от падането на паунда :) .Сега като изтрезнеят и разбераат какъв четвъртит и венест сами си вкараха ще вият като линейки да се върнат .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Да ама тогава е управлявал един, който е следван от много вярващи в него. Когато е умрял водача са останали тези които са го следвали. След известно време последователите са се разделили и някои от тях са се развили а малката групичка българи и до днес търсят кого да следват. Който не е гледал филмчето за миньоните да го гледа. Това е точно копие на българина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като едно време "партизаните " в Алжир-провели акция и взривили електроцентралата, после , като се прибрали, видели, че нямат ток... ( Това са ми го разказвали араби) Щом такива народи ( и гърците) проявяват тъпотия, това е добре за нашето самочувствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Иво Димов написа:

. . .Сега като изтрезнеят и разбераат какъв четвъртит и венест сами си вкараха ще вият като линейки да се върнат .

Дали?

Аз се чудя, защо всички смятат че британците са глупави, а не виждт че цялата тази администрация и бюрокрация убива ЕС? То не са прави краставици, квоти за емигранти и т.н. 

Лично според мен това началото на края на ЕС и затова не са виновни Фарадж и Борис Джонсън, а леля Меркел и другите ерто-тикви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, MicraNT написа:

Тук може да видите някои спонтанни реакции и опасения на българи, които са на острова .

Ами българите които са на мъгливия остров ще трябва да взимат и английско поданство, иначе лошо им се пише там.

Една година преди да се запозная с белгийската ми съпруга, с една англичанка са бяхме разбрали да проверим и двамата как може да стане да се оженим там при нея. Аз ходих в общината да ми обясняват и дадат едни формуляри, в бюрото на Балкан ходих да питам за самолетните билети, тя беше проверила там какво трябва да се направи. Но, аз пък взех та се отказах и добре съм направил, като гледам сега какво стана. Но в момента в който съм ходил да разпитвам, съм бил доста убедителен че наистина ще се женим с англичанката. После като ходих пак за женитбата с белгийката и в общината и бюрото на Балкан ми напомниха лелките че съм щял в Англия да ходя преди. Абе разминало ми се е голямото прекарване!

Сега на моето белгийче му обяснявам, че не му трябва българско гражданство, защото белгийското му поданство му е достатъчно в целия ЕС. Ама ако синчето беше англичанче, щеше да се наложи и български документи да му вадя.

Ами пенсионерите ?

Те с какви права ще са, като се върнат от Англия в България да си карат старините ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Белгиеца написа:

Ама много ще ми е кеф тия англичани да се разкарат за винаги от ЕС.
Много назадничав народ са горките.
Тамън сега франсетата и швабите ще си управляват без да се съобразяват с англичаните.

Назадничав народ ама грънци.

Гласуваха на референдум и глас народен глас божи. Де и ние да бяхме толкоз назадничави.

Швейцарците са още по назадничави. А исландците, по тази логика са самата назадничавост.

Руснаците са най напредничави. Там никога не е имало референдум. Ама по конституция има пряка демокрация. Целия народ обича Путлер и каквото каже Путлер това става. Пак е глас народен глас божи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече плачат за ЕС .............наивни тъпаци,оставиха се на един популист като Фрадж да ги манипулира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, A.com написа:

Интересно ми е, в такъв случай - почти 50 на 50 процента разпределение на гласовете, кое е най-правилното решение.

Ако има финансисти - казвайте в каква валута да сменяме левчетата, че да не изгорим. :)

Не мой да се пуашиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, A.com написа:

Ако има финансисти - казвайте в каква валута да сменяме левчетата, че да не изгорим.

Има разклащане във британия и лирата се срина. Ако се появи още някъде референдум по този въпрос в друга държава е вероятно да се срине и еврото. За това си мисля, че долара е правилната валута

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той курса на долара се качва не щото долара е много силен ами защото в момента еврото също пада макар и не толкова бързо като лирата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро ще има нов референдум този път за оставане в ЕС .Инак Скотланд и Ирландия ще покажат среден пръст на обединеното кралство.И резултатите ще бъдат положителни ,тогава комунисти като Фарадж и Льо Пен ще си гризат нокрите от яд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Иво Димов написа:

За първия ден след брексекс-о Ангиля загуби 250 милиадра от падането на паунда  

Точно четох до сега горе-долу финалните цифри, които са 350 млрд. и това само за 8 часа - тоест вчерашните 8 работни часа.
Когато фактите говорят и боговете мълчат, а това е причината да мисля, че тия в крайна сметка няма да излязат от ЕС и то без значение по кой сценарий.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване