Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже преди малко ми се изключи сам компютъра и след няколко опита не иска да се включи. Отпред до powеr бутона мига постоянно зеленото диодче. Въпросът ми е от къде може да е причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, behwolf написа:

мига постоянно зеленото диодче

Диод или светодиод? Нека правим разликата?

По-горе ти е даден линк към една доста важна тема. Без изпълняването на инструкциите в нея, едва ли някой ще седне да ти пиша индивидуално неща, които са написани за всички и ти трябва да си прочел и пробвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каквато и да е причината, ремонта става в сервиз - сам не можеш да го направиш поради недостиг на знания, апаратура, инструменти, резервни части и т.н.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съгласен съм но да избере такъв с  добра репутация там са по опитни и знаещи и работят с нови технологии . Трябва да се види от вътре как са нещата може охладителя да е дал фира трябва да се сменя , термопаста също жегите дойдоха . А ти това трябваше да го направиш още миналия месец а не да чакаш последния момент когато е дал фира :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много теоретизираш.

За да се провери захранване трябва прост мултицет и евентуално осцилоскоп. И никакви "нови технологии". Хептен пък охладители. Да се изчисти прахоляка си е нормално техническо обслужване. ако се е скапал вентилатор и се е разбръмчал е стандартно ясно.

По-важно е на не избере лъскава "копърка" и да го ощави отвсякъде. Мърша има във всяка работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря,  в Понеделник ще го нося, но със сигурност проблема не е в захранването, защото го смених и пак същият проблем. Имах предвид светлодиод, които обикновено са зелен и червен отпред. Зеленият постоянно мига. Съмняваме нещо по дънното, някой кондензатор или подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Игнатов написа:

Тази тема прочете ли я?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой май не чете. Човекът каза че е сменял захранването и в понеделник ще го носи в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Игнатов написа:

Какво имаш предвид?

Не ти.

преди 5 минути, Филипов написа:

Някой май не чете. Човекът каза че е сменял захранването и в понеделник ще го носи в сервиз.

Аз хубаво виждам какво е казал, проблема е че може и нещата да се решат по-лесно в домашни условия без пари за сервиз. Или поне да се пробваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ВИ на всички, но понеже е компютър на работата и шефа каза да не го бутам :D, нищо че му казах нали да извадя хард диска и да го пробвам на друг компютър за да видя дали е от него или не поне. Дано само хард диска да не е заминал, че таман се готвих да правя  backup  на файловете му .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.