Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Изтеглих си тази програмата VirtualBox, създадох една ОС Windows 7 и сега трябва да поставя CD, за да инсталирам Windows 7 на нея. 

Доколкото схванах, трябва да си намеря ОС Windows 7. Потърсих в Замунда и намерих ето това - Доколко е вероятно да има вируси в него, виждам, че много хора са доволни от торента?

Ако го изтегля, после трябва да го съхраня на CD или USB, а след това да задам на виртуалната машина да си инсталира файла от CD/USB носителя, на който съм го инсталирал. Правилно ли съм разбрал и няма ли да ми иска ключ, за да се инсталира Windows 7?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gowent написа:

Здравейте! 

Изтеглих си тази програмата VirtualBox, създадох една ОС Windows 7 и сега трябва да поставя CD, за да инсталирам Windows 7 на нея. 

Доколкото схванах, трябва да си намеря ОС Windows 7. Потърсих в Замунда и намерих ето това -  Доколко е вероятно да има вируси в него, виждам, че много хора са доволни от торента?

Ако го изтегля, после трябва да го съхраня на CD или USB, а след това да задам на виртуалната машина да си инсталира файла от CD/USB носителя, на който съм го инсталирал. Правилно ли съм разбрал и няма ли да ми иска ключ, за да се инсталира Windows 7?

Само да добавя!

Няма да се събере на CD

Ще ти трябва DVD.

Записваш го като образ върху диск. Поставяш го във оптичното устройството.

Стартираш Виртуалбокса.Горе във ляво ще видиш "Ново"

Започни от там, като разпределиш, колко рам ще отделиш и колко дисково пространство!

Като приключиш със това стартираш и задаваш какво ще се инсталира и колко бита е!

И следваш инструкциите за инсталиране!

Ако нещо те спъне, пиши, пак ще обясня!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.