Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от известно време работя с Dreamweaver, но днес се бъгна тотално може би не се затвори правилно ли незнам. Та днес отворих програмата зареди се абсолютно всичко, но се наложи да затворя лаптопа без да затварям програмата, след което отново се връщам отварям лаптопа и ми изписва ето това:  

След, което естествено я изтрих и преинсталирах няколко пъти  обаче, това ми излиза постоянно и не мога да я стартирам.

Можете ли да ми помогнете?

dreamweaver.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

Прилича на проблем с активацията. Пробвайте да зададете ръчно серийния номер в регистрите. В Start Menu => в търсачката въведете regedit.exe и натиснете Enter.

Намерете следния ключ => HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Macromedia\Dreamweaver\8\Registration и в панела вдясно стартирайте Cached Serial Number и вкарайте ръчно серийния номер.

Друг вариант е да деинсталирате приложението с помощта на GeekUninstaller и почистете всички остатъци от приложението и да го инсталирайте отново.

Успех! ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благадаря много, сега ще пробвам :)

Греда... с програмата, пак същото излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли на ти! 

Много странно, изтеглих отново програмата, обаче е Dreamweaver 8 portable.exe, учудващо тръгна, разбира се изтрих преди това програмата с тази която ми препоръча рестартирах и сега работи. Сега дилемата е дали да я оставя или да търся програмата с инсталиране и прочие? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може, да. :)

Прегледах в нета и се оказа, че това е доста често срещан проблем. При някои се е получил, ако имат две версии на програмата инсталирани в момента (и трябва да се премахне едната), при други се е оправило или със създаването на нов потребителски акаунт (профил) в Windows или чрез поправка на правата в Операционната Система (поне така са отговорили от Adobe за Операционна Система MAC, но предполагам, че нещата може би трябва да важат и при Windows). И като последна стъпка вече се препоръчва преинсталация на самата Операционна Система.

Щом работи, аз не бих я закачал ако ти върши работа в момента, защото явно portable версията е преактивирана и заобикаля проблема с проблемната активация (която се получава и при потребители ползващи не само пиратски версии, но и легални такива).

Поздрави! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ох ... дано не се налага преинсталация :(, че ми е мъка с намирането на драйверите за това чудо.

Много ти БЛАГОДАРЯ, за помощта! :emoji_smiley-04:

Поздрави и успешен ден! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш да направиш бекъп на драйверите например с DriverMax и един ден като преинсталираш да инсталираш програмата DriverMax и да възстановиш драйверите от бекъпа и така дори да не са последната версия, няма да се налага да ги търсиш наново.

Приятни почивни дни и на теб! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.